Janusz Chabior
Fot. VIPHOTO/East News
O TYM SIĘ MÓWI

Janusz Chabior po raz pierwszy na czerwonym dywanie z ukochaną

Dzieli ich 18 lat!

Olga Figaszewska 13 grudnia 2019 17:46
Janusz Chabior
Fot. VIPHOTO/East News

Janusz Chabior ma na swoim koncie wiele ról filmowych i serialowych. Cieszy się ogromną sympatią widzów. A niedługo zobaczymy go w produkcji Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa. Ale o jego życiu prywatnym niewiele wiadomo. Teraz aktor po raz pierwszy pojawił się na czerwonym dywanie i ukochaną. Ich widok wywołał prawdziwe poruszenie.

Związek Janusza Chabiora

Aktor na uroczystą premierę filmu Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa zabrał swoją ukochaną narzeczoną. Obiektywy fotografów zwrócone były właśnie na nich. Nic dziwnego, zakochani wyglądali zjawiskowo. Janusz Chabior postawił na czarny garnitur i kapelusz, a jego ukochana zachwycała w czarnej sukience z koronką.

Narzeczona aktora to Agata Wątróbska. Zakochanych dzieli 18 lat. Są przykładem na to, że miłość zawsze zwycięży i nie ma wieku. Aktor poprosił ukochaną o rękę kilka miesięcy temu podczas romantycznej podróży do Włoch.

Zobacz, jak się prezentowali! Jesteśmy zauroczeni! 

Janusz Chabior
Fot. Kamil Piklikiewicz/East News

Janusz Chabior
Fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA KUCZYŃSKA „MAFFASHION” – Influencerka, ikona stylu, bizneswoman. Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w jej życiu. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI w dniu 60. urodzin wyjawia „całą” prawdę o karierze i swoich pryncypiach. MODA W WIELKIM MIEŚCIE – Czy Carrie i jej przyjaciółki z serialu „Seks w wielkim mieście” zrezygnują z designerskich strojów, zobaczymy w sequelu „And Just Like That”. KRYSTYNA KOFTA – Nagła choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jak wyglada teraz jej życie? W cyklu EXTRA: Co się stanie z milionami Afganek w kraju, gdzie wciąż kamienuje się kobiety?