Janusz Chabior, Dzień Dobry TVN, sierpień 2022
Fot. Mateusz Grochocki/East News
O tym się mówi!

Syn Janusza Chabiora podszedł w ślady ojca. Jest do niego bardzo podobny

Jest jednym z najlepszych w Polsce w swojej dziedzinie!

Aleksandra Frankowska 20 grudnia 2023 09:51
Janusz Chabior, Dzień Dobry TVN, sierpień 2022
Fot. Mateusz Grochocki/East News

Na premierze "Akademii pana Kleksa" nie wszystkie gwiazdy pozowały dla fotoreporterów. Janusz Chabior po zejściu ze ścianki, spędzał czas z synem Nikodemem i jego partnerką. Niesamowite podobieństwo obu panów rzucało się jednak w oczy. Okazuje się, że nie tylko wygląd ich łączy. Nikodem Chabior zawodowo poszedł również ścieżką ojca. 

ZOBACZ TEŻ: Anna Antonowicz zagrała w 5. sezonie „The Crown”. Przed laty było głośno o jej romansie ze znanym aktorem

Kim jest Nikodem Chabior?

Ma 35 lat i jest jedynym synem Janusza Chabiora. Nikodem jest owocem związku ojca z Barbarą Chabior, dziennikarką. Okazuje się, że poszedł również w ślady ojca i związał się ze światem filmu, ale po drugiej stronie kamery. Studiował montaż w szkole filmowej w Łodzi. Dziś mówi się o nim, jako o jednym z najbardziej znanych polskich montażystów. Produkcje, przy których pojawia się jego nazwisko, to między innymi "Rojst", "MayDay", "Filip" czy "The Office Pl".

Janusz Chabior, Nikodem Chabior
Fot. Instagram

Nikodem Chabior wygląda jak kopia znanego taty

Nie da się ukryć, że syn Janusza Chabiora to jego prawdziwa kopia. Nikodem wizualnie bardzo przypomina ojca i to wcale nie tylko ze względu na fryzurę. Ten sam uśmiech i oczy! Podobieństwo jest niezwykłe. Nikodem pojawił się wraz z partnerką podczas niedawnej premiery "Akademii Pana Kleksa".

CZYTAJ TEŻ: Grażyna Torbicka szykuje wielki powrót do TVP? Nie milkną echa o nowym programie

Janusz Chabior, Nikodem Chabior
Fot. TikTok

Janusz Chabior, Nikodem Chabior
Fot. TikTok
Sam Janusz Chabior bardzo chroni swoją prywatność i rzadko pokazuje się publicznie. Nie opowiada również o życiu syna, który wybrał inną ścieżkę show biznesu.  

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Dziś pomaga mężczyznom, ją umocniła choroba ukochanego: „Diagnoza spadła na nas nagle. Rinke był na granicy życia i śmierci”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA w intymnym wywiadzie chwilę przed narodzinami córeczki. HANNA ŻUDZIEWICZ I JACEK JESCHKE o zmiennych losach ich związku i bajkowym ślubie w Ligurii. MATTEO BRUNETTI: ambasador włoskiej kuchni i polskiej kultury o… włosko-polskich korzeniach. KOBIETY IKONY:  Santor, Kunicka, Rodowicz, Majewska, Sipińska, Sośnicka… – one rządziły zbiorową wyobraźnią w PRL-u.