ZE ŚWIATA SPORTU

Dawid Kubacki mistrzem świata w skokach 2019. Poznajcie jego narzeczoną!

To najbardziej tajemnicza narciarska WAG's

Gabriela Czernecka 1 marca 2019 18:11

Dawid Kubacki mistrzem świata w skokach 2019 na normalnej skoczni w Seefeld. Tego wieczoru polski skoczek z pewnością będzie świętował z ukochaną. Mówi się, że ta jest jedną z najbardziej tajemniczych narciarskich WAG's. Jest niemal na każdych zawodach, zawsze z uśmiechem na twarzy wpatrzona w skocznię. Kim jest dziewczyna Dawida Kubackiego? Poznajcie Martę Mejcher!

Marta Mejcher - kim jest narzeczona Dawida Kubackiego?

Dziewczyna Dawida Kubackiego rzadko pojawia się w mediach, ale niemal zawsze można wypatrzeć ją na zawodach, w których udział bierze skoczek. W tym roku dopingowała go m. in. w Zakopanem, na igrzyskach w Pjongczangu czy w Planicy. Zakochani wiosną tego roku byli na wakacjach w Egipcie, w znanym kurorcie Szarm el-Szejk na Synaju. Co ciekawe, wrócili... zaręczeni!  

Kim jest Marta Mejcher? Narzeczona Dawida Kubackiego jak podaje Fakt, mieszka w Zakopanem, ale studiuje na AWF-ie w rodzinnych Katowicach. Marta Majcher i Dawid Kubacki są już ze sobą kilka lat. Marta Majcher urzekła polskiego sportowca nie tylko naturalną urodą, ale i charakterem, osobowością oraz poczuciem humoru! 

„Miał sprzedać za wielbłąda, ale nie wyszło”, skomentowała własne zdjęcie z pierścionkiem  zaręczynowym. Pod adresem świeżo upieczonych narzeczonych posypały się gratulacje. A kiedy ślub? Jak na razie nie wiadomo, ale parze życzymy wszystkiego dobrego. Zobaczcie w naszej galerii wspólne zdjęcia zakochanych! ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Poznaj historię miłości Agnieszki Woźniak-Starak i jej męża Piotra!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Trzy kobiety, które w najnowszym serialu Polsatu „Zawsze warto” połączyło przypadkowe dramatyczne wydarzenie: Weronika Rosati, Katarzyna Zielińska i Julia Wieniawa. Edyta Geppert o pasji śpiewania i życiowych wyborach oraz Dominika Gwit i Wojciech Dunaszewski o tym, co ślub zmienił w ich życiu.