Kibicują na mrozach w śniegu!

Monika Katarzyna Krupska 24 listopada 2018 12:58

Anna Lewandowska, Sara Boruc-Mannei, MaRina Łuczenko-Szczęsna... Polskie żony i partnerki piłkarzy są znane na całym świecie i gdziekolwiek się nie pojawią wzbudzają wielkie zainteresowanie. Nieco inaczej jest z ukochanymi skoczków narciarskich. Partnerki nie żyją w błysku fleszy, choć w mediach społecznościowych mają niemałe grono fanów. Najgłośniej jest ostatnio o Justnie Żyle, jednak wszystko z powodu rozwodu ze skoczkiem. Pozostałych WAGs ciężko szukać na ściankach, choć kto wie może niedługo to się zmieni! 

Przypominamy, kto kibicuje na mrozach i w śniegu. Nasi skoczkowie ostatnio wygrali pierwszy drużynowy konkurs Pucharu Świata w Wiśle. Na trybunach nie zabrakło skoczkowych WAGs. Wiecie czym zajmują się na co dzień? Sprawdźcie w naszej galerii!  

1/6
Justyna Żyła i Piotr Żyła
Copyright @East News
1/6

O Justynie Żyle głośno sie zrobiło za sprawą rozwodu z Piotrkiem Żyłą! Żona skoczka poinfmormowała media o zdradzie męża, ich kryzysem do dziś żyje cała Polska! Choć para nie rozmawia ze sobą, to Justyna wraz z dziećmi wciąż kibicuje Piotrkowi.

2/6
Kamil Stoch, Ewa Bilan-Stoch
Copyright @Instagram/Ewa Bilan-Stoch
2/6

Ewa Bilan-Stoch żoną Kamila Stocha jest od 2006 roku. Ewa skończyła studia pedagogiczne, ale zajmuje się fotografią. Prowadzi też agencję marketingową i pełni funkcję menadżerki Kamila. 

3/6
Maciej Kot, Agnieszka Lewkowicz
Copyright @Instagram/Maciej Kot
3/6

Agnieszka Lewkowicz od dłuższego czasu spotyka się z Maciejem Kotem. Lewkowicz jest trenerką personalną i instruktorką fitnessu. 

4/6
Marta Majcher, partnerka Dawid Kubacki, skoki
Copyright @instagram@martaaaem
4/6

Marta Majcher to partnerka Dawida Kubackiego. Para zaręczyła się dopiero w tym roku po kilku latach związku. „Zaręczyliśmy się w Egipcie. Znamy się od dawna, więc było to naturalne (...). Cieszę się, że pierścionek przyjęła i że wszystko idzie w kierunku ustatkowania się”, powiedział w Super Expressie. 

5/6
Marcelina Hula, Stefan Hula
Copyright @Instagram/Stefan Hula
5/6

Stefana Hulę na stoku wspiera żona, Marcelina Hula. Para na ślubnym kobiercu stanęła w 2012 roku. Marcelina prowadzi własną pracownię krawiecką. 

6/6
Zniszczoł skoczek
Copyright @instagaram@grzywa77
6/6

Magdalena Lazar w maju ubiegłego roku wyszła za mąż za Aleksandra Zniszczoła. Para jest rodzicami Hani. 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?