Dawid Kubacki,  Martą Majcher, ślub Dawida Kubackiego
Fot. Marcin Szkodzinski FORUM
O TYM SIĘ MÓWI

Dawid Kubacki został ojcem! Skoczek narciarski pokazał urocze zdjęcie córeczki

Fotografia rozczuliła internautów

Olga Figaszewska 30 grudnia 2020 11:05
Dawid Kubacki,  Martą Majcher, ślub Dawida Kubackiego
Fot. Marcin Szkodzinski FORUM

Dawid Kubacki we wtorek został tatą. Skoczek narciarski i jego żona doczekali się córeczki. W środę sportowiec zachwycił fanów zdjęciem maleństwa. Fotografia pojawiła się na Instagramie Dawida Kubackiego i wywołała ogromne poruszenie!

Dawid Kubacki pokazał zdjęcie córeczki

Radosną informację o narodzinach córeczki Dawida Kubackiego podał we wtorek 29 grudnia przed Tygodnik Podhalański. Zuzanna urodziła się w dniu inauguracji 69. Turnieju Czterech Skoczni.

„ Chciałbym, by mój umysł był stabilny ja moje skoki. Dziś było wiele wielkich emocji. Zostałem ojcem, a do tego mogliśmy wziąć udział w konkursie”, napisał sportowiec. Wpis opatrzył wyjątkową fotografią maleństwa!

Wcześniej w rozmowie z dziennikarzami wyznał, jak czuje się jego żona i córeczka. ,,Widzę, że wieści bardzo szybko się rozchodzą. Nic się nie uchowa. Z tego co wiem żona czuje się dobrze, córka też za bardzo nie protestuje, więc jest wszystko ok. Na razie odpoczywają i potrzebują trochę czasu dla siebie”, mówił w komentarzu dla Eurosport.tvn24.

Dawid Kubacki z żoną Martą

To dla Dawida Kubackiego i jego żony, Marty Majcher cudowny czas. Para po raz pierwszy została rodzicami. Rok temu zakochani stanęli na ślubnym kobiercu. Kilka tygodni temu w rozmowie z Dzień Dobry TVN, sportowiec podkreślał, że ze względu na terminy i kalendarz zawodów zobaczy córeczkę w późniejszym czasie.

„Termin to jedna rzecz, a kiedy będzie poród to druga i tak naprawdę nie mam pojęcia, czy będę mógł być na miejscu i zobaczę swoją córkę, czy zobaczę ją dopiero po jakimś czasie, kiedy wrócę z kolejnego wyjazdu. To na pewno trudna sytuacja, również dla mojej żony, bo jednak zostanie z tym dzieckiem sama. Oczywiście są osoby, które będą mi pomagały, ale mnie nie będzie, więc to będzie ciężka sytuacja”, podkreślał.

Skoczek narciarski nie myśli wraz z żoną jeszcze o przyszłości córki. Czy pójdzie w jego ślady? Do niczego nie będą jej zmuszać. Na pewno dziewczynka będzie miała w rodzicach ogromne wsparcie.

,,Kiedyś na pewno ją zabiorę na skocznię, żeby zobaczyła, co tata robi, jak ucieka z domu. Wydaje mi się, że na długodystansowe plany jest jeszcze za wcześnie. Uważam, że dziecka nie ma co na siłę pchać w jakikolwiek sport. Nie wiem, co jej się będzie podobało, czy będzie wolała rysować, śpiewać, gonić za piłką. To jest trudne do przewidzenia. Najważniejsze jest to, żeby dziecko wspierać w tym, w czym chce się realizować”, mówił Dawid Kubacki.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dużo zdrówka! 

Źródło: Eurosport, TVN24, Dzień Dobry TVN

I wish my mind will be stable as my skis, today was a lot of great emotions. I become a father❤ and we could jump in the...

Opublikowany przez Dawid Kubacki Wtorek, 29 grudnia 2020

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.