Dawid Kubacki,  Martą Majcher, ślub Dawida Kubackiego
Fot. Marcin Szkodzinski FORUM
Z OSTATNIEJ CHWILI

Dawid Kubacki został ojcem! Skoczek narciarski wraz z żoną powitali na świecie córkę

Znane jest już imię dziewczynki

Rafał Kowalski 29 grudnia 2020 18:47
Dawid Kubacki,  Martą Majcher, ślub Dawida Kubackiego
Fot. Marcin Szkodzinski FORUM

Dosłownie przed chwilą zakończył się Turniej Czterech Skoczni w Oberstdorfie z udziałem Dawida Kubackiego, a prosto z Podhala napłynęła informacja o tym, że skoczek narciarski został ojcem! Pierwsze dziecko sportowca i jego żony Marty Majcher to dziewczynka. Jak ma na imię?

Dawid Kubacki tatą! Płeć, imię, szczegóły

Jako pierwszy radosną nowinę prosto z Nowego Targu przekazał Tygodnik Podhalański. „Dzisiaj na nowotarskiej porodówce urodziła się Zuzanna Kubacka, córka naszego skoczka Dawida Kubackiego”, napisano na stronie internetowej gazety i dodano, że w tym samym czasie skoczek rozpoczął udział w pierwszej serii Turnieju Czterech Skoczni. Nie wiadomo, czy wiadomość o zostaniu tatą dotarła do sportowca przed lub w trakcie konkursu. Ostatecznie Polak zajął w zawodach 15. miejsce.

Przypomnijmy, że 30-letni Dawid Kubacki i jego ukochana Marta Majcher pobrali się w sanktuarium Matki Bożej Jasnogórskiej na podhalańskiej Bachledówce w środę 1 maja 2019 roku. Chwilę później nowożeńcy bawili się wraz ze swoimi gośćmi na hucznym weselu. W mediach pojawiły się zdjęcie z tego wydarzenia.

Małżeństwo podzieliło się informacją o oczekiwaniu na pierwsze dziecko w połowie października 2020 roku. „Dobrze by było, żeby końcówka roku, w okolicach Świąt, była luźniejsza. W tym okresie zostanę tatą i fajnie by było być w tym czasie w domu. […] Modlę się tylko, by wszystko było w porządku. Póki co wszystko na to wskazuje. Oczekuję w takiej lekkiej niepewności, bo nie wiemy, co się będzie działo, co będzie ze szpitalami. Jest dużo tych niepewności, ale wierzę, że wszystko pójdzie po naszej myśli”, mówił mediom skoczek, któremu choć przez aktywności zawodowe nie udało się być w dniu porodu w Polsce, to na szczęście przyjście Zuzi na świat przebiegło bez żadnych komplikacji.

Szczęśliwym rodzicom serdecznie gratulujemy. 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.