Janusz Chabior, Dzień Dobry TVN, sierpień 2022
Fot. Mateusz Grochocki/East News
Z Życia gwiazd

Janusz Chabior na wspólnym zdjęciu z bratem. Kadr wywołał wielkie poruszenie

Czym zajmuje się Piotr Chabior?

Olga Figaszewska 1 grudnia 2023 10:29
Janusz Chabior, Dzień Dobry TVN, sierpień 2022
Fot. Mateusz Grochocki/East News

Rzadko uchyla rąbka tajemnicy na temat życia prywatnego. Tym razem zrobił wyjątek. Janusz Chabior zamieścił w sieci  zdjęcie z bratem i wywołał niemałe poruszenie. Fani są zgodni, że panowie wyglądają, jak dwie krople wody. Czym zajmuje się brat Janusza Chabiora?

Janusz Chabior na wspólnym zdjęciu z bratem

Jeden z najbardziej charakterystycznych polskich aktorów, który słynie z wyjątkowego poczucia humoru.  Artysta pojawił się m.in. w Służbach specjalnych, Kołysance, Symetrii, Ślepnąc od świateł. Janusz Chabior na ekranie skupia uwagę widza, pojawia się w kolejnych produkcjach i buduje szczęście u boku ukochanej żony Agaty Wątróbskiej.  

Niedawno Janusz Chabior odwiedził rodzinne strony wraz ze spektaklem „Pozytywni”. Przy okazji artysta spotkał się z bliskimi. Zamieścił zdjęcie z ukochaną mamą i bratem.

„Gramy »Pozytywnych« w mojej rodzinnej Legnicy. Jest okazja przytulić Mamę. Chabiory rulez”, wyznał za pośrednictwem Instagrama. Zdjęcie wywołało ogromne emocje!

Czytaj też: Kolejny sukces Marcina Dorocińskiego! Aktor wystąpił w koreańskim filmie

Niektórzy sądzili, że aktor ma brata bliźniaka.  Nic dziwnego, panowie wyglądają  niemal identycznie. „Atak klonów”, „Czy to brat bliźniak?”, „Myślałam, że Pan jest z dwóch stron”, „Ale Panowie jesteście podobni”, „Bracia prawie jak bliźniacy. Mama jak pięknie uśmiechnięta przy Panach”, piszą fani aktora.

Kim jest brat Janusza Chabiora?

Piotr Chabior również związany jest ze światem artystycznym. Nie podążał śladami starszego o trzy lata brata, ale wybrał własną drogę. Spełnia się jako fotograf. Artysta wykonuje portrety aparatem wieloformatowym  i stosuje oryginalne techniki obróbki zdjęć.  A Janusz Chabior nie ukrywa dumy. W sieci dzieli się także efektami prac brata. 

„Mój brat robi portrety aparatem wielkoformatowym, a odbitki wykonuje techniką cyjanotypii na papierze akwarelowym z tonowaniem w czarnej herbacie. Technika ta została wynaleziona w latach 40-tych XIX wieku. Brzmi to trochę kosmicznie, ale efekt rewelacyjny”, wyznał pod jednym ze zdjęć, które wykonał mu brat. Kadr robi wrażenie!  

Czytaj też: Justynę Steczkowską łączyła z ojcem wyjątkowo ciepła relacja. Pod koniec życia otrzymał od niej wzruszający list 

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Czy łatwo było jej znów zaufać mężczyźnie i co z tym ślubem? „Raz bardziej chce Michał, raz ja", mówi Ewa Kasprzyk

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA KASPRZYK i MICHAŁ KOZERSKI: „potraktujmy ten wywiad jak mecz piłkarski”, proponuje aktorka. Kto w nim zwycięży? ŁUKASZ SIMLAT: dlaczego nie ma aktorskich marzeń i dlaczego... nie wyłącza telefonu. MAJA BOHOSIEWICZ założyła rodzinę, zbudowała własny biznes i została influencerką. Czy nie żałuje swoich wyborów? MICHAŁ WITKOWSKI: ceniony pisarz odsłania swój intymny świat i… zmienia image. NIEPOKONANA, czyli niezwykła historia Céline Dion.