Piotr Stramowski i Katarzyna Warnke, VIVA!
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM
O TYM SIĘ MÓWI

Katarzyna Warnke potwierdziła narodziny dziecka. „Zaczyna się nowa podróż”

Czy zdradziła płeć maleństwa?

Olga Figaszewska 10 września 2019 09:10
Piotr Stramowski i Katarzyna Warnke, VIVA!
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski po raz pierwszy zostali rodzicami. Gwiazda oficjalnie potwierdziła informację w mediach społecznościowych. Czy zdradziła płeć maleństwa?

Kasia Warnke o narodzinach dziecka

Aktorka pojawiła się na okładce nowego numeru Urody Życia. Efektem ciążowej sesji zdjęciowej Kasia Warnke podzieliła się z fanami za pośrednictwem Instagrama i potwierdziła, że właśnie powitała na świecie swoją pociechę.

„Zatrzymaliście w kadrze ten niezwykły stan, który właśnie się zakończył. I zaczyna się nowa podróż! Dziękuję”, napisała dziękując ekipie magazynu.

Tym samym aktorka potwierdziła doniesienia Pudelek.pl. Portal w poniedziałek poinformował, że Kasia Warnke i Piotr Stramowski zostali rodzicami. Gwiazda miała urodzić w jednym z warszawskich szpitali. Wieczorem aktor zamieścił na Instagramie wpis, którym jak twierdzą fani zasugerował płeć maleństwa.

Świeżo upieczonym rodzicom serdecznie gratulujemy! 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

:)

Post udostępniony przez Piotr Stramowski (@piotrstramowski_official)

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!