Piotr Stramowski i Katarzyna Warnke, VIVA!
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM
O TYM SIĘ MÓWI

Katarzyna Warnke potwierdziła narodziny dziecka. „Zaczyna się nowa podróż”

Czy zdradziła płeć maleństwa?

Olga Figaszewska 10 września 2019 09:10
Piotr Stramowski i Katarzyna Warnke, VIVA!
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski po raz pierwszy zostali rodzicami. Gwiazda oficjalnie potwierdziła informację w mediach społecznościowych. Czy zdradziła płeć maleństwa?

Kasia Warnke o narodzinach dziecka

Aktorka pojawiła się na okładce nowego numeru Urody Życia. Efektem ciążowej sesji zdjęciowej Kasia Warnke podzieliła się z fanami za pośrednictwem Instagrama i potwierdziła, że właśnie powitała na świecie swoją pociechę.

„Zatrzymaliście w kadrze ten niezwykły stan, który właśnie się zakończył. I zaczyna się nowa podróż! Dziękuję”, napisała dziękując ekipie magazynu.

Tym samym aktorka potwierdziła doniesienia Pudelek.pl. Portal w poniedziałek poinformował, że Kasia Warnke i Piotr Stramowski zostali rodzicami. Gwiazda miała urodzić w jednym z warszawskich szpitali. Wieczorem aktor zamieścił na Instagramie wpis, którym jak twierdzą fani zasugerował płeć maleństwa.

Świeżo upieczonym rodzicom serdecznie gratulujemy! 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

:)

Post udostępniony przez Piotr Stramowski (@piotrstramowski_official)

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…