Piotr Stramowski i Katarzyna Warnke, VIVA!
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM
O TYM SIĘ MÓWI

Katarzyna Warnke potwierdziła narodziny dziecka. „Zaczyna się nowa podróż”

Czy zdradziła płeć maleństwa?

Olga Figaszewska 10 września 2019 09:10
Piotr Stramowski i Katarzyna Warnke, VIVA!
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski po raz pierwszy zostali rodzicami. Gwiazda oficjalnie potwierdziła informację w mediach społecznościowych. Czy zdradziła płeć maleństwa?

Kasia Warnke o narodzinach dziecka

Aktorka pojawiła się na okładce nowego numeru Urody Życia. Efektem ciążowej sesji zdjęciowej Kasia Warnke podzieliła się z fanami za pośrednictwem Instagrama i potwierdziła, że właśnie powitała na świecie swoją pociechę.

„Zatrzymaliście w kadrze ten niezwykły stan, który właśnie się zakończył. I zaczyna się nowa podróż! Dziękuję”, napisała dziękując ekipie magazynu.

Tym samym aktorka potwierdziła doniesienia Pudelek.pl. Portal w poniedziałek poinformował, że Kasia Warnke i Piotr Stramowski zostali rodzicami. Gwiazda miała urodzić w jednym z warszawskich szpitali. Wieczorem aktor zamieścił na Instagramie wpis, którym jak twierdzą fani zasugerował płeć maleństwa.

Świeżo upieczonym rodzicom serdecznie gratulujemy! 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

:)

Post udostępniony przez Piotr Stramowski (@piotrstramowski_official)

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA KUCZYŃSKA „MAFFASHION” – Influencerka, ikona stylu, bizneswoman. Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w jej życiu. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI w dniu 60. urodzin wyjawia „całą” prawdę o karierze i swoich pryncypiach. MODA W WIELKIM MIEŚCIE – Czy Carrie i jej przyjaciółki z serialu „Seks w wielkim mieście” zrezygnują z designerskich strojów, zobaczymy w sequelu „And Just Like That”. KRYSTYNA KOFTA – Nagła choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jak wyglada teraz jej życie? W cyklu EXTRA: Co się stanie z milionami Afganek w kraju, gdzie wciąż kamienuje się kobiety?