Izabela Janachowska, Viva! 16/2019
Fot. Marta Wojtal
O TYM SIĘ MÓWI

Izabela Janachowska w ogniu krytyki? Fanki zadają jej mocne pytania! 

„Czy Dubaj jest bezpieczny dla takiego maluszka?”

REDAKCJA VIVA! 28 października 2019 09:51
Izabela Janachowska, Viva! 16/2019
Fot. Marta Wojtal

Izabela Janachowska niedawno wraz z mężem powitali na świecie swoje pierwsze dziecko. Ich synek, Christopher Alexander urodził się kilka miesięcy temu i już rozpoczął swoją przygodę z podróżowaniem! Szczęśliwi rodzice zabrali swoją pociechę na wakacje do Dubaju.

Wakacje Izabeli Janachowskiej

,,Latamy po calym świecie w poszukiwaniu słońca...a ja słońce trzymam w swoich ramionach 🥰 Kocham Go najbardziejjjjj", napisała pod jednym z uroczych kadrów z synkiem. Na Instagramie Izabeli Janachowskiej pojawiają się kolejne zdjęcia z niesamowitej podróży do Dubaju. Gwiazda prezentuje się na nich w stroju kąpielowym i zachwyca sylwetką po ciąży.

,,Wyjątkowo dużo czasu na tych wakacjach spędzamy w wodzie 🏊‍♂️ Pływamy, schniemy, pływamy, schniemy i tak wkoło... jest super 👍", napisała w kolejnym poście. 

Fani są zachwyceni jej wyglądem. W licznych komentarzach starają się uzyskać odpowiedź na temat nurtującego ich pytania - jak Izabeli Janachowskiej w tak krótkim czasie udało się uzyskać takie efekty?

Ale w morzu gratulacji, zachwytów i fanki gwiazdy wydają się być zaniepokojone bezpieczeństwem Christophera. Instamamy sugerują, że Dubaj nie jest odpowiednim kierunkiem podróży do kilkumiesięcznego dziecka. 

,,Tylko uważajcie na synka żeby nic mu się nie stało. Miłego wypoczynku", ,,mam synka w wieku 9 miesiący i planujemy z mężem wyjazd zimą. Jakie szczepienia Państwowo robiliście swojemu synkowi do Dubaju, aby czuć się bezpiecznie?", ,,Czy Dubaj jest bezpieczny dla takiego maluszka? Inna flora bakteryjna i w ogóle... Zastanawiamy się. Mam synka w podobnym wieku", piszą. 

Izabela Janachowska uspokoiła swoje obserwatorki, że wszystko jest w najlepszym porządku.  

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA o macierzyństwie, życiu „żony czekającej”, artystycznych planach oraz recepcie na miłość i szczęście. Plus niezwykła sesja w Dubaju. DOROTA POMYKAŁA:  laureatka FF Tribeca 2022 w Nowym Jorku, zdobywczyni Orła 2023 za najlepszą główną rolę kobiecą. Kobieta enigma. Przed nami odsłania swoją duszę. KRZYSZTOF ZANUSSI: mistrz kina moralnego niepokoju wyznaje: „Tych filmów już nie nakręcę…”.  MIKA URBANIAK: wychowana przez dwójkę legendarnych artystów – Urszulę Dudziak i Michała Urbaniaka wbrew pozorom nie miała życia usłanego różami…