Gwiazda właśnie pokazała piąty z nich...

Rafał Kowalski 18 października 2019 19:58

Izabela Janachowska została mamą już ponad 5 miesięcy temu, ale wciąż nie przestaje nad zaskakiwać. Specjalistka od organizacji ślubów jest gotowa wraz z mężem uchylać swojemu synkowi nieba. Choćby jeśli chodzi o wózki, który podróżuje mały Aleksander. Czy wiecie, że są one warte małą fortunę?

Wszystkie wózki Izabeli Janachowskiej

Fanów Izabeli Janachowskiej zaciekawił fakt, że gwiazda ma kilka wózków dla swojej pociechy. Ale ponieważ każdy z nich wydawał się im dość drogi, prezenterka musiała się wytłumaczyć z tego, że ma więcej wózków, niż przeciętna mama. „Pewnie muszę rozczarować kilka osób, ale nie była to żadna nowość, bo modele pojawiły się na moich social mediach już kilkukrotnie w ciągu minionych kilku tygodni. Kilka tygodni temu, niedługo po moim Baby Shower wspomniałam Wam, że zostałam ambasadorką marki. Jednym z elementów tej współpracy jest właśnie testowanie dostępnych modeli wózków, co, nie ukrywam, z przyjemnością razem z moim synkiem robimy”, napisała Izabela Janachowska na Instagramie sugerując, że produkty dostaje za darmo. Gwiazda nie zapłaciła więc fortuny za czterokołowce dla dziecka.

Od tamtej sytuacji minęło już trochę czasu i gwiazda zdążyła przetestować kolejne modele. Jakie ma już w swojej kolekcji? Sprawdźcie w galerii ich wygląd i ceny. 

1/5
Wózek Izabeli Janachowskiej
Copyright @Instagram
1/5

Ta piękna gondola w królewskim stylu to koszt 20000 złotych! Taki sam wózek miała księżna Kate dla swojej córki

2/5
Wózek Izabeli Janachowskiej
Copyright @Instagram
2/5

Drugi wózek kosztował tyle samo, co pierwszy

3/5
Wózek Izabeli Janachowskiej
Copyright @Instagram
3/5

Podoba się Wam ten model? Kosztował 2300 złotych

4/5
Wózek Izabeli Janachowskiej
Copyright @Instagram
4/5

Za tę gondolę 2w1 należy zapłacić 5 tysięcy

5/5
Wózek Izabeli Janachowskiej
Copyright @Instagram
5/5

Pokazany wczoraj w mediach społecznościowych piąty wózek małego Aleksandra kosztował jedynie 1400 złotych. Podoba się Wam na tle reszty?

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Napisałam tę książkę po to, żeby oczyścić siebie dla dzieci. Żeby nie mieć już bagażu”, mówi w poruszającym wywiadzie wybitna pływaczka, OTYLIA JĘDRZEJCZAK. Były mąż Anji Rubik, SASHA KNEZEVIC, rozpoczął nowe życie – jako tata i jako… artysta. DEMI MOORE odkrywa mroczne strony swojego życia. Ile zostało z buntowniczki w MAŁGORZACIE OSTROWSKIEJ?