Izabela Janachowska, Viva! 16/2019
Fot. Marta Wojtal
Design

Izabela Janachowska pokazała pokój swojego syna Christophera!

Wystrój jest bardzo minimalistyczny!

Redakcja VIVA! 22 października 2019 13:15
Izabela Janachowska, Viva! 16/2019
Fot. Marta Wojtal

Izabela Janachowska została mamą już ponad 5 miesięcy temu, widać że macierzyństwo jej służy i jest bardzo szczęśliwa. Specjalistka od organizacji ślubów jest bardzo zaangażowana w opiekę nad synem i związane z tym obowiązki. Niedawno pisaliśmy o wózkach, które gwiazda kupiła dla małego Aleksandra oraz wspólnej stylizacji, z kolekcji polskiej marki odzieżowej. Tym razem Izabela Janachowska opublikowała na swoim profilu na Instagramie film, w którym bardzo dokładnie widać pokój małego Christophera Aleksandra. Jest urządzony w bardzo minimalistyczny i stylowy sposób. 

Co Izabela Janachowska powiedziała o pokoju swojego syna!

Pokój urządzony jest w stonowanych kolorach. Dominuje beż oraz biel, jednak nie brakuje granatowych dodatków, które dodają przestrzeni charakteru. Izabela Janachowska zadbała o każdy detal, widać że spersonalizowane dodatki do wnętrza są przemyślane i dopracowane. Na poduszkach, wyszyte zostały inicjały chłopca, czyli CAJ.  Ulubioną zabawką Christophera jest szumiący króliczek, który odtwarza dźwięk wód płodowych i bijącego serca. Co myślicie o tym pokoju? 

Pierwszy pokój dziecka to tak naprawdę spełnienie marzeń rodziców, a nie malucha - podkreśliła Janachowska w nagraniu.

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

To nie była miłość od pierwszego wejrzenia, ale szybko zamieszkali razem. Teraz czeka ich wielka zmiana!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KATARZYNA GROCHOLA i DOROTA SZELĄGOWSKA: matka i córka o tym, jak ich niełatwa kiedyś relacja zmieniała się i dojrzewała. Jaka jest dzisiaj? NATALIA NIEMEN, ANIA RUSOWICZ, KATARZYNA WODECKA-STUBBS z okazji zbliżającego się Wodecki Twist Festiwal córki legendarnych artystów otworzyły skarbiec swoich niezwykłych wspomnień. HENRYK GOŁĘBIEWSKI i FILIP ŁOBODZIŃSKI grali razem w kultowych filmach dla dzieci, ale ich drogi się rozeszły. Teraz znów się spotkali.