Izabela Janachowska, Viva! 16/2019
Fot. Marta Wojtal
Design

Izabela Janachowska pokazała pokój swojego syna Christophera!

Wystrój jest bardzo minimalistyczny!

Redakcja VIVA! 22 października 2019 13:15
Izabela Janachowska, Viva! 16/2019
Fot. Marta Wojtal

Izabela Janachowska została mamą już ponad 5 miesięcy temu, widać że macierzyństwo jej służy i jest bardzo szczęśliwa. Specjalistka od organizacji ślubów jest bardzo zaangażowana w opiekę nad synem i związane z tym obowiązki. Niedawno pisaliśmy o wózkach, które gwiazda kupiła dla małego Aleksandra oraz wspólnej stylizacji, z kolekcji polskiej marki odzieżowej. Tym razem Izabela Janachowska opublikowała na swoim profilu na Instagramie film, w którym bardzo dokładnie widać pokój małego Christophera Aleksandra. Jest urządzony w bardzo minimalistyczny i stylowy sposób. 

Co Izabela Janachowska powiedziała o pokoju swojego syna!

Pokój urządzony jest w stonowanych kolorach. Dominuje beż oraz biel, jednak nie brakuje granatowych dodatków, które dodają przestrzeni charakteru. Izabela Janachowska zadbała o każdy detal, widać że spersonalizowane dodatki do wnętrza są przemyślane i dopracowane. Na poduszkach, wyszyte zostały inicjały chłopca, czyli CAJ.  Ulubioną zabawką Christophera jest szumiący króliczek, który odtwarza dźwięk wód płodowych i bijącego serca. Co myślicie o tym pokoju? 

Pierwszy pokój dziecka to tak naprawdę spełnienie marzeń rodziców, a nie malucha - podkreśliła Janachowska w nagraniu.

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA o macierzyństwie, życiu „żony czekającej”, artystycznych planach oraz recepcie na miłość i szczęście. Plus niezwykła sesja w Dubaju. DOROTA POMYKAŁA:  laureatka FF Tribeca 2022 w Nowym Jorku, zdobywczyni Orła 2023 za najlepszą główną rolę kobiecą. Kobieta enigma. Przed nami odsłania swoją duszę. KRZYSZTOF ZANUSSI: mistrz kina moralnego niepokoju wyznaje: „Tych filmów już nie nakręcę…”.  MIKA URBANIAK: wychowana przez dwójkę legendarnych artystów – Urszulę Dudziak i Michała Urbaniaka wbrew pozorom nie miała życia usłanego różami…