Izabela Janachowska, Viva! 16/2019
Fot. Marta Wojtal
Ze świata mody

Izabela Janachowska pokazała się z synem Christopherem w nietypowej stylizacji!

Wyglądają razem naprawdę uroczo!

Redakcja VIVA! 18 października 2019 17:15
Izabela Janachowska, Viva! 16/2019
Fot. Marta Wojtal

Izabela Janachowska to naprawdę świetna mama, aktywna zawodowo, ale jednocześnie niezwykle zaangażowana w macierzyństwo. Pierwsze dziecko Izabeli Janachowskiej i Krzysztofa Jabłońskiego przyszło na świat 10 maja 2019 roku, obecnie synek Christopher Alexander ma już pół roku. Pierwsze słowa, która Izabela Janachowska napisała wówczas na swoim profilu na Instagramie, zaraz po urodzeniu dziecka, brzmiały następująco:

„To naprawdę niesamowite uczucie móc zobaczyć Go po tylu miesiącach oczekiwania. Ta Kruszynka wniosła do naszego życia tyle szczęścia, ze nie jesteśmy w stanie tego wyrazić słowami. 10 maja 2019 to teraz najważniejsza data w naszym życiu”

Jak teraz wygląda Christopher Alexander Jabłoński - syn Izabeli Janachowskiej?

Wczoraj na profilu na Instagramie, prezenterka opublikowała naprawdę urocze zdjęcie z synem, pod którym pojawiła się masa pozytywnych komentarzy. Na zdjęciu Izabela Janachowska, prezentuje się z synkiem Christopherem w takich samej stylizacji. Pod zdjęciem celebrytka umieściła hasztag  #matchymatchy. Komentarze są naprawdę urocze:

Przepieknie!👍 Gdzie mozna zakupić takie śliczne dresiki? Udanych wakacji! 

Synek podobny do taty 😉pozdrawiam ❤️

Izabela Janachowska zdradziła, że komplet zakupiła w sklepie polskiej marki MARLU. Na stronie internetowej marki, można znaleźć spodnie dresowe w cenie 220 zł, natomiast bluza 280 zł. Komplet zatem 500 zł (za osobę). Najnowszą jesienną kolekcję marki, Izabela Janachowska prezentowała już na sobie wcześniej, podczas jednej z imprez. Jak Wam się podoba?

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA o macierzyństwie, życiu „żony czekającej”, artystycznych planach oraz recepcie na miłość i szczęście. Plus niezwykła sesja w Dubaju. DOROTA POMYKAŁA:  laureatka FF Tribeca 2022 w Nowym Jorku, zdobywczyni Orła 2023 za najlepszą główną rolę kobiecą. Kobieta enigma. Przed nami odsłania swoją duszę. KRZYSZTOF ZANUSSI: mistrz kina moralnego niepokoju wyznaje: „Tych filmów już nie nakręcę…”.  MIKA URBANIAK: wychowana przez dwójkę legendarnych artystów – Urszulę Dudziak i Michała Urbaniaka wbrew pozorom nie miała życia usłanego różami…