Izabela Janachowska, VIVA! grudzień 2017 	Izabela Janachowska, VIVA! grudzień 2017
Fot. Marlena Bielińska/MOVE
Metamorfozy gwiazd

Izabela Janachowska znów zmieniła kolor włosów!

O metamorfozie poinformowała... jej fryzjerka na Instagramie!

Marta Cieplak 21 września 2019 11:30
Izabela Janachowska, VIVA! grudzień 2017 	Izabela Janachowska, VIVA! grudzień 2017
Fot. Marlena Bielińska/MOVE

Izabela Janachowska niedawno została mamą, ale nie zdecydowała się na długi urlop macierzyński, tylko dość szybko wróciła do pracy. Pojawia się na salonach, a w weekend odbędzie się premiera jej dwóch kolekcji sukien ślubnych na 2020 rok i przewodnika Aż do ślubu na warszawskich targach ślubnych Wedding Days. Z tej okazji Izabela postanowiła odświeżyć swój wizerunek. A wszystko zdradziła na Instagramie jej fryzjerka!

Nowy kolor włosów Izabeli Janachowskiej

Na filmiku wrzuconym przez salon Royal Hair Aneta Klinger widać, że włosy są wyraźnie jaśniejsze niż poprzednio.A co my tu dziś robiliśmy z @izabelajanachowska ?! Globalne rozjaśnienie by Monika, keratynowa regeneracja by Kinga, strzyżenie by Aneta Boss. Bosko” czytamy pod zdjęciem.

Niestety gwiazda nie pokazała jeszcze zdjęć u siebie, więc nie wiemy czy włosy na całej długości mają ten sam odcień, ale sądząc po opisie mówiącym o globalnym rozświetleniu możemy się spodziewać, że tak! To byłaby duża zmiana, bo Izabela od dawna nosiła włosy ciemniejsze u nasady, a jaśniejsze na końcach. Jedno jest pewne – kosmyki mają piękny kolor i są w doskonałej kondycji – mocne, błyszczące i gładkie.

Czekamy na kolejne zdjęcia Izabeli, a dla przypomnienia pokazujemy jak wyglądała jeszcze tydzień temu!

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!