Jakie są sekrety jej stylu?

Sabina Zięba 3 lutego 2019 17:30

W ostatnim czasie popularność Izabeli Janachowskiej rośnie w dynamicznym tempie! Od lat była tancerka prowadzi programy telewizyjne dotyczące przygotowań do wesel, przez co uchodzi teraz za największą specjalistkę od ślubów w Polsce. W zeszłym roku została twarzą stacji TLC, a także zadebiutowała w roli projektantki i stworzyła 13 modeli kreacji ślubnych, które cieszą się pochlebnymi opiniami wśród przyszłych panien młodych. Wiadomo, że prezenterka interesuje się modą, lecz jaki jest sekret jej stylu?

W wywiadzie dla TVN Style Janachowska przyznała: „Jestem osobą, która bardzo mocno nie podąża za modowymi trendami, jeżeli chodzi o codzienne ubrania, ale oczywiście lubię czerpać inspirację z tego co w danym sezonie jest modne”. 

Jej styl jest równocześnie klasyczny i elegancki. Lubi stawiać na wygodne rozwiązania jeżeli chodzi o buty i często chodzi w tych na płaskiej podeszwie. Na wieczornych galach jednak zawsze można zobaczyć ją w szpilkach.

Uwielbia biel i czerń, a także barwy pastelowe. W umiejętny sposób podkreśla swoją zgrabną figurę i zawsze dba o odpowiedni make-up oraz fryzurę. Stawia na proste rozwiązania, lecz dobiera do nich szykowne dodatki takich marek, jak Hermes czy Gucci.

Zobaczcie gustowne stylizacje Izabeli w naszej galerii! Prawda, że wygląda wspaniale?  

1/6
Copyright @AKPA
1/6

Prezenterka cieszy się wspaniałą figurą, której nie boi się podkreślać.

2/6
Copyright @AKPA
2/6

Choć woli stonowane barwy, umie „ograć” również stylizację w mocniejszych kolorach. 

3/6
Copyright @AKPA
3/6

Kocha biel, która często rządzi w jej lookach.

4/6
Copyright @AKPA
4/6

Ostatnio na ramówce pokazała się w luźnej kreacji w pastelowym odcieniu. W ten sposób chciała ukryć swój ciążowy brzuszek.

5/6
Copyright @AKPA
5/6

Tancerka lubi także projekty wielkich domów mody, jak Gucci czy Hermes.

6/6
Copyright @East News
6/6

Podoba Wam się jej styl?

Wideo

Poznaj wyjątkowe nowości Avon na wiosnę 2020!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ADAMOWICZ, EGURROLA, FIGURA, GOLCOWIE, KUSZYŃSKA, SOYKA, NIEDENTHAL… w osobistych wspomnieniach o bliskich ich sercu miejscach. Według DOMINIKI KULCZYK świat zmieni tylko „czuła rewolucja”? Ważny głos w sprawie wykluczenia kobiet. „Wciąż mnie zaskakuje” – profesor JERZY BRALCZYK o języku polskim. W sentymentalną PODRÓŻ do nadbałtyckich kurortów zabierają nas m.in. CIERNIAK-MORGENSTERN, RODOWICZ, IWASZKIEWICZ.