książę George
Fot. East News
O TYM JEST GŁOŚNO

Życie czteroletniego George’a w niebezpieczeństwie? Zdjęcie syna Williama znaleziono na internetowym forum terrorystów!

Weronika Kostyra 31 października 2017 06:00
książę George
Fot. East News

 

Zagrożenie terrorystyczne jest coraz większym problemem. Dzisiaj światowe media obiegła informacja, że kolejnym celem ISIS może być następca brytyjskiego tronu, czteroletni książę George.

 

Książę George w niebezpieczeństwie?

Brytyjskie służby wpadły na trop monitorując aplikację Telegram, często używaną przez terrorystów. Jak podaje „Daily Mirror” użytkownicy przesyłali sobie zdjęcie księcia pod jego szkołą podpisane „Szkoła zaczyna się wcześnie”. Pod nim pojawiły się komentarze: „nawet rodzina królewska nie zostanie pozostawiona sama” oraz arabski cytat: „kiedy melodia pocisków oznajmia wojnę, zabieramy się za niewiarę, pragniemy odwetu”.

Nie wiadomo jeszcze, czy to realna groźba. Pałac Kensington nie skomentował sprawy, lecz na pewno ochrona szkoły zostanie wzmożona. Jednak szkoła księcia od początku wzbudza wielkie zainteresowanie. W zeszłym miesiącu odnotowano niepokojącą sytuację, kiedy do placówki próbowała się włamać 40-letnia kobieta.

 

Organizacje terrorystyczne niedawno opublikowały także groźbę pod adresem Leo Messiego, w kontekście Mistrzostw Świata w piłce nożnej w przyszłym roku.

 

 

Zobacz także: Książę George nie chce już chodzić do szkoły! Czy to przez zbyt surowe warunki? A może po prostu jest rozpieszczony?

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.