książę George
Fot. East News
O TYM JEST GŁOŚNO

Życie czteroletniego George’a w niebezpieczeństwie? Zdjęcie syna Williama znaleziono na internetowym forum terrorystów!

Weronika Kostyra 31 października 2017 06:00
książę George
Fot. East News

 

Zagrożenie terrorystyczne jest coraz większym problemem. Dzisiaj światowe media obiegła informacja, że kolejnym celem ISIS może być następca brytyjskiego tronu, czteroletni książę George.

 

Książę George w niebezpieczeństwie?

Brytyjskie służby wpadły na trop monitorując aplikację Telegram, często używaną przez terrorystów. Jak podaje „Daily Mirror” użytkownicy przesyłali sobie zdjęcie księcia pod jego szkołą podpisane „Szkoła zaczyna się wcześnie”. Pod nim pojawiły się komentarze: „nawet rodzina królewska nie zostanie pozostawiona sama” oraz arabski cytat: „kiedy melodia pocisków oznajmia wojnę, zabieramy się za niewiarę, pragniemy odwetu”.

Nie wiadomo jeszcze, czy to realna groźba. Pałac Kensington nie skomentował sprawy, lecz na pewno ochrona szkoły zostanie wzmożona. Jednak szkoła księcia od początku wzbudza wielkie zainteresowanie. W zeszłym miesiącu odnotowano niepokojącą sytuację, kiedy do placówki próbowała się włamać 40-letnia kobieta.

 

Organizacje terrorystyczne niedawno opublikowały także groźbę pod adresem Leo Messiego, w kontekście Mistrzostw Świata w piłce nożnej w przyszłym roku.

 

 

Zobacz także: Książę George nie chce już chodzić do szkoły! Czy to przez zbyt surowe warunki? A może po prostu jest rozpieszczony?

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARYLA RODOWICZ mówi, że nie potrafiłaby być z kimś „bez zakochania”, i wspomina wszystkie swoje miłości. Laureat 8. edycji „Top Model”, DAWID WOSKANIAN, o życiu z zespołem Tourette’a, karierze i o tym, jak sobie radzi ze społecznym ostracyzmem. Jedyny taki wywiad: PAWEŁ DELĄG versus PAWEŁ DELĄG. JENNIFER ANISTON i BRAD PITT – czy miłość po 16 latach od rozstania jest w ogóle możliwa?