książę George
Fot. East News
O TYM JEST GŁOŚNO

Życie czteroletniego George’a w niebezpieczeństwie? Zdjęcie syna Williama znaleziono na internetowym forum terrorystów!

Weronika Kostyra 31 października 2017 06:00
książę George
Fot. East News

 

Zagrożenie terrorystyczne jest coraz większym problemem. Dzisiaj światowe media obiegła informacja, że kolejnym celem ISIS może być następca brytyjskiego tronu, czteroletni książę George.

 

Książę George w niebezpieczeństwie?

Brytyjskie służby wpadły na trop monitorując aplikację Telegram, często używaną przez terrorystów. Jak podaje „Daily Mirror” użytkownicy przesyłali sobie zdjęcie księcia pod jego szkołą podpisane „Szkoła zaczyna się wcześnie”. Pod nim pojawiły się komentarze: „nawet rodzina królewska nie zostanie pozostawiona sama” oraz arabski cytat: „kiedy melodia pocisków oznajmia wojnę, zabieramy się za niewiarę, pragniemy odwetu”.

Nie wiadomo jeszcze, czy to realna groźba. Pałac Kensington nie skomentował sprawy, lecz na pewno ochrona szkoły zostanie wzmożona. Jednak szkoła księcia od początku wzbudza wielkie zainteresowanie. W zeszłym miesiącu odnotowano niepokojącą sytuację, kiedy do placówki próbowała się włamać 40-letnia kobieta.

 

Organizacje terrorystyczne niedawno opublikowały także groźbę pod adresem Leo Messiego, w kontekście Mistrzostw Świata w piłce nożnej w przyszłym roku.

 

 

Zobacz także: Książę George nie chce już chodzić do szkoły! Czy to przez zbyt surowe warunki? A może po prostu jest rozpieszczony?

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BOJARSKA-FERENC, CHODAKOWSKA, LEWANDOWSKA, RUBIK, JĘDRZEJCZYK, SKURA… – ich wspaniałe figury, zdrowie, niesamowita energia, kreatywność to efekt wyrzeczeń, restrykcyjnych diet, a może dobrych genów? Nowa gwiazda modelingu KAROLINA PISAREK zdradza, czemu zawdzięcza sukces. Kierowca rajdowy LESZEK KUZAJ – ryzyko to jego specjalność! A także intrygująca historia JOGI oraz skąd się wzięło SPA.