Małgorzata Rozenek-Majdan, Radosław Majdan, Viva! 7/2020
Fot. Marta Wojtal
Z ŻYCIA GWIAZD

„Niedaleko pada jabłko od jabłoni”. Zdjęcie Radosława Majdana z synkiem podbija Instagram!

Niezwykły moment uwieczniła świeżo upieczona mama

Gabriela Czernecka 16 czerwca 2020 10:58
Małgorzata Rozenek-Majdan, Radosław Majdan, Viva! 7/2020
Fot. Marta Wojtal

Jaki ojciec, taki syn! Radosław Majdan od kilku dni jest szczęśliwym ojcem chłopca Henryka. Wraz z Małgosią Rozenek-Majdan chętnie dzielą się w sieci fotografiami malucha. Nie ma wątpliwości, że chłopiec z każdym dniem staje się coraz bardziej popularny. Małżeństwo z niecierpliwością oczekiwali na narodziny dziecka, nikogo więc nie dziwi, że tak często dzielą się jego fotografiami ze światem. Najnowsze zdjęcie rozczuliło internautów....

Radosław Majdan na zdjęciu z synem

Radosław Majdan i Małgosia Rozenek-Majdan kilka dni temu zostali rodzicami. Para dała synowi na imię Henryk. Oboje nie ukrywają radości z powiększenia rodziny i chętnie zamieszczają w sieci zdjęcia malucha. Henryk pozował więc do fotografii z mamą, tatą, a nawet z braćmi - Stanisławem i Tadeuszem.  Nie ma wątpliwości, że Małgosia i Radek nie mogli się już doczekać jego przyjścia na świat. Teraz na profilu na Instagramie Małgosi Rozenek-Majdan pojawiło się kolejne zdjęcie Henryka, tym razem w towarzystwie taty. 

Patrząc na nie, nie da się nie rozczulić... „Niedaleko pada jabłko...😂 Tatuś troszkę zmęczony, bo potańczył z Henryczkiem nad ranem 😂 ale nie jakoś długo, może dwie godzinki 😜 Henio powoli, podkreślam powoli, przechodzi z rytmu ciążowego, kiedy był najbardziej aktywny w nocy, na rytm dzienny😁 już widzimy światełko w tunelu 💪 szczególnie ja, bo po nakarmieniu tatuś nosi synka aż zaśnie 😁kocham ich bardzo ❤️ i powiem Wam szczerze, że jak na nich patrzę razem, na tego mojego wytatuowanego, rock’n rollowego Radzia, który ma w sobie tyle miłości i troski do Henia, to aż się wzruszam, ale może to tylko hormony 😉 Miłego dnia kochani 😘  #dzidziuśmajdana”, podpisała zdjęcie Małgosia. Urocze, prawda?  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek)

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o magii sceny, dorastaniu na oczach widzów, manii kontroli i miłości. ADRIANNA BIEDRZYŃSKA i MICHALINA ROBAKIEWICZ – Matka i córka opowiadają, jak gra się im na jednej scenie i nosi... te same ubrania. JERZY SKOLIMOWSKI: Artysta wszechstronny – reżyser, scenarzysta, poeta i malarz, w szczerej rozmowie o życiowej rewolucji. W cyklu Kobiety ikony – co się dzieje z… SOPHIA LOREN, bogini kina, zjawiskowa piękność, która na swoje miejsce na Ziemi wybrała Rzym zamiast Hollywood. W cyklu Podróże – gdzie jeżdżą gwiazdy: Greckie wyspy. Tu odpoczywają JOANNA PRZETAKIEWICZ, ANNA PUŚLECKA i RITA ORA. Sztuka gotowania JOANNY BRODZIK.