Małgorzata Rozenek-Majdan, Radosław Majdan, Viva! 7/2020
Fot. Marta Wojtal
Z ŻYCIA GWIAZD

Radosław Majdan zorganizował pępkowe po narodzinach syna!

Kto towarzyszył mu w tak ważnym dniu?

Redakcja VIVA! 12 czerwca 2020 10:55
Małgorzata Rozenek-Majdan, Radosław Majdan, Viva! 7/2020
Fot. Marta Wojtal

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan kilka dni temu powitali na świecie synka, który otrzymał tradycyjne imię Henryk. Gwiazda TVN wciąż przebywa w szpitalu, ale szczęśliwy tata nie mógł doczekać się, aż podzieli się swoją radością z innymi i zorganizował już zapowiadane wcześniej pępkowe.

Pępkowe Radosława Majdana

„To najszczęśliwszy dzień mojego życia! Dzisiaj o godzinie 6.35 urodził się nasz piękny synek. Jest silny, zdrowy i bardzo waleczny. 3900 kg / 58 cm, snuje już co do Niego plany treningowe”, napisał Radosław Majdan na swoim Instagramie. „Przed Wami Henio”, dodał, ujawniając imię chłopca.

Niedługo po narodzinach syna zorganizował pępkowe, o którym uprzedzał już jakiś czas temu. W czwartek sportowiec spotkał się ze swoimi przyjaciółmi w centrum Warszawy. Kto towarzyszył mu w tak ważnym dniu? Były piłkarz Tomasz Iwan, tancerz Rafał Maserak, kucharz Robert Sowa i sam Radosław Majdan udostępnili kilka zdjęć na swoich portalach społecznościowych.

Na imprezie bawili się też inni goście, w tym manager piłkarski Cezary Kucharski. „Tradycja pępkowego zachowana. Za zdrowie Henia, synka Radka wielokrotnie toast wzniesiony. A ze szczęśliwym Tatą umówiliśmy się, że za kilkanaście lat pogadamy o karierze młodego Majdana”, napisał na swoim Twitterze.

Małgorzacie Rozenek-Majdan i Radosławowi Majdanowi jeszcze raz gratulujemy i życzymy wszystkiego dobrego! 

Radosław Majdan, pępkowe
Fot. INSTAGRAM.COM/CHEFROBERTSOWA

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.