Małgorzata Rozenek-Majdan, Radosław Majdan, Viva! 7/2020
Fot. Marta Wojtal
Z ŻYCIA GWIAZD

Radosław Majdan zorganizował pępkowe po narodzinach syna!

Kto towarzyszył mu w tak ważnym dniu?

Redakcja VIVA! 12 czerwca 2020 10:55
Małgorzata Rozenek-Majdan, Radosław Majdan, Viva! 7/2020
Fot. Marta Wojtal

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan kilka dni temu powitali na świecie synka, który otrzymał tradycyjne imię Henryk. Gwiazda TVN wciąż przebywa w szpitalu, ale szczęśliwy tata nie mógł doczekać się, aż podzieli się swoją radością z innymi i zorganizował już zapowiadane wcześniej pępkowe.

Pępkowe Radosława Majdana

„To najszczęśliwszy dzień mojego życia! Dzisiaj o godzinie 6.35 urodził się nasz piękny synek. Jest silny, zdrowy i bardzo waleczny. 3900 kg / 58 cm, snuje już co do Niego plany treningowe”, napisał Radosław Majdan na swoim Instagramie. „Przed Wami Henio”, dodał, ujawniając imię chłopca.

Niedługo po narodzinach syna zorganizował pępkowe, o którym uprzedzał już jakiś czas temu. W czwartek sportowiec spotkał się ze swoimi przyjaciółmi w centrum Warszawy. Kto towarzyszył mu w tak ważnym dniu? Były piłkarz Tomasz Iwan, tancerz Rafał Maserak, kucharz Robert Sowa i sam Radosław Majdan udostępnili kilka zdjęć na swoich portalach społecznościowych.

Na imprezie bawili się też inni goście, w tym manager piłkarski Cezary Kucharski. „Tradycja pępkowego zachowana. Za zdrowie Henia, synka Radka wielokrotnie toast wzniesiony. A ze szczęśliwym Tatą umówiliśmy się, że za kilkanaście lat pogadamy o karierze młodego Majdana”, napisał na swoim Twitterze.

Małgorzacie Rozenek-Majdan i Radosławowi Majdanowi jeszcze raz gratulujemy i życzymy wszystkiego dobrego! 

Radosław Majdan, pępkowe
Fot. INSTAGRAM.COM/CHEFROBERTSOWA

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o magii sceny, dorastaniu na oczach widzów, manii kontroli i miłości. ADRIANNA BIEDRZYŃSKA i MICHALINA ROBAKIEWICZ – Matka i córka opowiadają, jak gra się im na jednej scenie i nosi... te same ubrania. JERZY SKOLIMOWSKI: Artysta wszechstronny – reżyser, scenarzysta, poeta i malarz, w szczerej rozmowie o życiowej rewolucji. W cyklu Kobiety ikony – co się dzieje z… SOPHIA LOREN, bogini kina, zjawiskowa piękność, która na swoje miejsce na Ziemi wybrała Rzym zamiast Hollywood. W cyklu Podróże – gdzie jeżdżą gwiazdy: Greckie wyspy. Tu odpoczywają JOANNA PRZETAKIEWICZ, ANNA PUŚLECKA i RITA ORA. Sztuka gotowania JOANNY BRODZIK.