Małgorzata Rozenek-Majdan, VIVA!
Fot. Marlena Bielinska/MOVE
Z ŻYCIA GWIAZD

Małgorzata Rozenek-Majdan pokazała kolejne zdjęcie z synkiem: „U nas bal trwa w najlepsze”

Fanki zwróciły uwagę na jeden szczegół…

Rafał Kowalski 13 czerwca 2020 07:52
Małgorzata Rozenek-Majdan, VIVA!
Fot. Marlena Bielinska/MOVE

Trzy dni temu Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan powitali na świecie swoje pierwsze wspólne dziecko. Parze urodził się synek Henryk, który w pierwszych sekundach życiach mógł pochwalić się 58 cm wzrostu i wagą 3900 gramów. Szczęśliwa mama pokazała kolejną fotografię z uroczym chłopcem.

Trzeci syn Małgosi Rozenek-Majdan na zdjęciach

Wczesnym rankiem, po godzinie 7:00, prezenterka dodała na swoje instagramowe konto kolejne zdjęcie z Heniem. Dowiadujemy się z niego, że Małgorzata Rozenek-Majdan od rana jest na nogach. „Dzień dobry, u nas bal trwa w najlepsze. A jak się Wam zaczął dzień? Chociaż, spojrzałam na zegarek… Kogo ja pytam? W sobotę, po 7, w trakcie długiego weekendu… u Was bal się pewnie dopiero kończy…”, napisała gwiazda żartując sobie z tego, że zapewne tylko ona nie śpi.

Nic jednak bardziej mylnego. Wiele osób niemal od razu odpisało Małgorzacie Rozenek-Majdan pisząc o swoich porannych obowiązkach i aktywnościach. Duża grupa internautów zwróciła uwagę na to, że wyjątkowo wygląda nie tylko Henio, ale i trzymająca go na rękach mama. Jej starannie ułożone włosy i dobrze dobrany makijaż faktycznie robią wrażenie. „Pięknie wyglądasz!”;, „Cudowny widok”, to tylko niektóre z komplementów kierowanych w stronę gwiazdy TVN.

„Cudownego dnia dla innych Mamuś”, zakończyła swój wpis mama Henia i oznaczyła, że fotografia została zrobiona w jednym z warszawskich szpitali. Oznacza to, że powitanie Henryka w domu jeszcze przed całą rodziną…

Trzymamy kciuki za powodzenie i wyjątkowość tej chwili. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek)

Małgorzata Rozenek-Majdan, Radosław Majdan, Viva! 7/2020
Fot. Marta Wojtal

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o magii sceny, dorastaniu na oczach widzów, manii kontroli i miłości. ADRIANNA BIEDRZYŃSKA i MICHALINA ROBAKIEWICZ – Matka i córka opowiadają, jak gra się im na jednej scenie i nosi... te same ubrania. JERZY SKOLIMOWSKI: Artysta wszechstronny – reżyser, scenarzysta, poeta i malarz, w szczerej rozmowie o życiowej rewolucji. W cyklu Kobiety ikony – co się dzieje z… SOPHIA LOREN, bogini kina, zjawiskowa piękność, która na swoje miejsce na Ziemi wybrała Rzym zamiast Hollywood. W cyklu Podróże – gdzie jeżdżą gwiazdy: Greckie wyspy. Tu odpoczywają JOANNA PRZETAKIEWICZ, ANNA PUŚLECKA i RITA ORA. Sztuka gotowania JOANNY BRODZIK.