clipboard.jpg
VIVA! Tylko u nas

Iga Wyrwał po ciąży wróciła ODMIENIONA na salony

I zaliczyła wpadkę...

chimera 27 lipca 2012 11:11
clipboard.jpg

Iga Wyrwał dawno nie pojawiała się na polskich salonach, aż do wczoraj. Fotomodelka razem z innymi gwiazdami bawiła się na letniej imprezie stacji Viva Polska. Swoją obecnością wywołała spore zamieszanie, bo w niczym nie przypominała już Igi z czasów "Tańca z gwiazdami".

Zobacz: Gwiazdy na letniej imprezie Vivy

Pięć minut Wyrwał trwało dosyć krótko. Po udziale w tanecznym show, modelka zapozowała na okładki magazynów dla mężczyzn. To jednak nie wystarczyło by trafić do pierwszej ligi gwiazd. Dodatkowo Iga zaszła w ciążę, co wyłączyło ją z show-biznesu na kilka miesięcy.

Teraz celebrytka wróciła odmieniona. Zgubiła zbędne kilogramy, schudła po ciąży i obcięła włosy, które wyostrzyły jej rysy twarzy. W czarnej, obcisłej sukience z odsłoniętymi plecami Iga błysnęła także odbitym podczas opalania biustonoszem.

Czy z takim wizerunkiem ma szansę ponownie zawładnąć polskim rynkiem?

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.