clipboard.jpg
VIVA! Tylko u nas

Iga Wyrwał po ciąży wróciła ODMIENIONA na salony

I zaliczyła wpadkę...

chimera 27 lipca 2012 11:11
clipboard.jpg

Iga Wyrwał dawno nie pojawiała się na polskich salonach, aż do wczoraj. Fotomodelka razem z innymi gwiazdami bawiła się na letniej imprezie stacji Viva Polska. Swoją obecnością wywołała spore zamieszanie, bo w niczym nie przypominała już Igi z czasów "Tańca z gwiazdami".

Zobacz: Gwiazdy na letniej imprezie Vivy

Pięć minut Wyrwał trwało dosyć krótko. Po udziale w tanecznym show, modelka zapozowała na okładki magazynów dla mężczyzn. To jednak nie wystarczyło by trafić do pierwszej ligi gwiazd. Dodatkowo Iga zaszła w ciążę, co wyłączyło ją z show-biznesu na kilka miesięcy.

Teraz celebrytka wróciła odmieniona. Zgubiła zbędne kilogramy, schudła po ciąży i obcięła włosy, które wyostrzyły jej rysy twarzy. W czarnej, obcisłej sukience z odsłoniętymi plecami Iga błysnęła także odbitym podczas opalania biustonoszem.

Czy z takim wizerunkiem ma szansę ponownie zawładnąć polskim rynkiem?

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…