clipboard.jpg
VIVA! Tylko u nas

Iga Wyrwał po ciąży wróciła ODMIENIONA na salony

I zaliczyła wpadkę...

chimera 27 lipca 2012 11:11
clipboard.jpg

Iga Wyrwał dawno nie pojawiała się na polskich salonach, aż do wczoraj. Fotomodelka razem z innymi gwiazdami bawiła się na letniej imprezie stacji Viva Polska. Swoją obecnością wywołała spore zamieszanie, bo w niczym nie przypominała już Igi z czasów "Tańca z gwiazdami".

Zobacz: Gwiazdy na letniej imprezie Vivy

Pięć minut Wyrwał trwało dosyć krótko. Po udziale w tanecznym show, modelka zapozowała na okładki magazynów dla mężczyzn. To jednak nie wystarczyło by trafić do pierwszej ligi gwiazd. Dodatkowo Iga zaszła w ciążę, co wyłączyło ją z show-biznesu na kilka miesięcy.

Teraz celebrytka wróciła odmieniona. Zgubiła zbędne kilogramy, schudła po ciąży i obcięła włosy, które wyostrzyły jej rysy twarzy. W czarnej, obcisłej sukience z odsłoniętymi plecami Iga błysnęła także odbitym podczas opalania biustonoszem.

Czy z takim wizerunkiem ma szansę ponownie zawładnąć polskim rynkiem?

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN i RADOSŁAW MAJDAN w przejmującej rozmowie o walce o dziecko, mierzonej poświęceniem, niepewnością, ale i wdzięcznością. MICHAŁ ŻEBROWSKI i EUGENIUSZ KORIN, dyrektor i reżyser Teatru 6. piętro. Czy się lubią, podziwiają i... kłócą. MARIOLA BOJARSKA FERENC Los naznaczony tragediami: wypadek mamy, walka o życie synka, rozwód, choroba męża. W cyklu EXTRA: Czy w kontekście niemieckich obozów koncentracyjnych może być mowa o modzie? – opowiada antropolożka mody Karolina Sulej. PODRÓŻ „Będziecie tam wracać”, mówi o Bieszczadach słynna podróżniczka Elżbieta Dzikowska.