Natalia Kukulska, Jaś Dąbrówka, Viva! 2005
Fot. Patrycja Woy-Wojciechowska
Z ŻYCIA GWIAZD

Natalia Kukulska zaliczyła wpadkę! Pomyliła Margaret z inną wokalistką...

Co na to sama zainteresowana?

Konrad Szczęsny 29 grudnia 2018 07:48
Natalia Kukulska, Jaś Dąbrówka, Viva! 2005
Fot. Patrycja Woy-Wojciechowska

Mimo że Natalia Kukulska jak ognia unika kontrowersji, także jej mimowolnie zdarza się od czasu do czasu zaliczyć wpadkę, która jest szeroko komentowana w mediach. Ta najnowsza wydaje się dosyć zabawna, ponieważ artystka pomyliła Margaret z... inną koleżanką z branży! Którą?

Natalia Kukulska i Margaret na koncercie z okazji rocznicy wybuchu Powstania Wielkopolskiego w Poznaniu

Obie panie były gwiazdami zorganizowanego w czwartek 27 grudnia przez stację TVN koncertu z okazji 100. rocznicy wybuchu Powstania Wielkopolskiego. Koncert transmitowany był na żywo od 20.00, zaś na scenie pojawili się tacy wykonawcy, jak Perfect, Kayah, Edyta Górniak, Lady Pank, Andrzej Piaseczny, Maryla Rodowicz, Natalia Szroeder, Kasia Kowalska, Michał Szpak, Varius Manx i Kasia Stankiewicz, Anna Wyszkoni, Lombard, Cleo, Stanisław Soyka, jak również orkiestra symfoniczna pod kierownictwem muzycznym Adama Sztaby, Daniela Nosewicza i Nikoli Kołodziejczyka. 

Natalia Kukulska zaliczyła wpadkę. Pomyliła Margaret z koleżanką z branży

W tym gronie znalazły się także Natalia Kukulska oraz Margaret, które wcześniej tego dnia gościły w programie Dzień Dobry TVN. W trakcie łączenia na żywo spod sceny w Poznaniu autorka hitu Im więcej ciebie tym mniej kilka razy zwróciła się do młodszej koleżanki... „Marysiu”. „Marysiu, ty nie śpiewasz byle jak. Śpiewasz fantastycznie”, stwierdziła między innymi. Co prawda Małgorzata Jamroży (bo tak naprawdę nazywa się Margaret) zachowała kamienną twarzy i nie dała po sobie nic poznać, ale wpadka nie umknęła uwadze widzów.

Stwierdzili oni, że być może Natalia Kukulska pomyliła imiona z uwagi na podobieństwo młodszej koleżanki do... Marii Sadowskiej. Według niektórych opinii, obie panie mają podobne rysy twarzy, łączy je również kolor włosów.

Na pewno jednak Margaret nie miała koleżance za złe tej dosyć niewinnej wpadki!  

Natalia Kukulska
Fot. Instagram/Natalia Kukulska

metamorfoza margaret
Fot. instagram.com/margaret_official

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JOANNA PRZETAKIEWICZ I RINKE ROOYENS Mężczyzna z przeszłością, kobieta po przejściach… Dlaczego zdecydowali się na ślub? KASIA STRUSS Życiowa rewolucja supermodelki. JOE BIDEN – rodzinne tragedie, trudne wybory i droga na szczyt 46. prezydenta Stanów Zjednoczonych. VINCENT ŻUŁAWSKI Co zawdzięcza rodzicom – Andrzejowi Żuławskiemu i Sophie Marceau? Polska „junioromania”, czyli wszystko o EUROWIZJI JUNIOR 2020. W cyklu Extra Elitarne szkoły i uczelnie Wielkiej Brytanii (nie)tylko dla wybranych.