Jak oni się kochają!

Damian Duda 11 września 2021 12:49

Kinga Rusin i Marek Kujawa świętują jedenastolecie swojego związku. Są jedną z najpiękniejszych par polskiego show-biznesu. Rzadko jednak pokazują się publicznie, ale dziennikarka co jakiś czas robi wyjątek i dzieli się w sieci wspólnymi zdjęciami z ukochanym w mediach społecznościowych. Nic dziwnego, że szybko zyskują one ogromną popularność. Tym razem nie mogło być inaczej, szczególnie, że fotografia upamiętnia 11. rocznicę związku pary. Z tej okazji przypominamy historię wyjątkowej miłości Kingi Rusin z Markiem Kujawą.

Kinga Rusin i Marek Kujawa — historia miłości

Kinga Rusin Marek Kujawa poznali się w 2010 roku w trakcie wakacji, które oboje spędzali na greckiej wyspie Rodos. Nikt na początku nie przypuszczał, że gwiazda TVN-u zwiąże się z adwokatem. Jak czas pokazał, oboje są bardzo szczęśliwi. „To był wrzesień, pusto na plaży, bardzo dużo panów, bardzo mało pań. Dosyć szybko zyskałyśmy grono kolegów, wśród nich był Marek. Zwróciłam na niego uwagę, bo potraktował mnie nietypowo, tak trochę chłodno, a zupełnie czego innego oczekiwałam”, wyznała Kinga Rusin w rozmowie z „Galą’’.

Ważnym momentem w początkowej fazie ich relacji jest historia z plecakiem, kiedy to Marek Kujawa nie chciał pomóc dziennikarce go wnieść. „Powiedział ze swadą, że jak ktoś jest tak walczącą feministką jak ja, to niech sobie sam radzi. Pomyślałam wtedy: „no nie, co za gość!”. Zapamiętałam go nie tylko jako inteligentnie złośliwego w stosunku do mnie, ale też niezwykle ciekawie opowiadającego”, powiedziała Rusin.

Pobyt na Rodos skończył się. W drodze powrotnej spotkali się na lotnisku. „Marek spojrzał wtedy na mnie i powiedział: Czy wiesz, że ja zmienię Twoje życie?. Pomyślałam sobie wtedy: „Co to w ogóle za facet?. Ale to, co powiedział, okazało się prawdą’’, zwierzyła się gwiazda. 

Kinga Rusin i Marek Kujawa są już razem jedenaście lat! Para od kilku miesięcy odbywa podróż dookoła świata. Dziennikarka poinformowała fanów na Instagramie, że teraz przebywają w Afryce. By uczcić rocznicę, wdrapali się na jeden ze szczytów. „Wspólna wspinaczka na szczyt! A na samej górze nagroda. Warto było się trochę pomęczyć i wnieść nasze ulubione Chardonnay i kieliszki 325 m do góry. No to »za kolejny rok razem«!”, podpisała wspólne zdjęcie z ukochanym była prezenterka „Dzień Dobry TVN”. Fani byli zachwyceni romantycznym kadrem. „I kolejnych lat życzę w takiej idealnej współpracy! Na zdrowie”, „Życzę dużo miłości i pięknych chwil spędzonych razem”, komentowali.

Czytaj także: Co dalej z karierą telewizyjną Kingi Rusin? Dziennikarka odeszła z Dzień Dobry TVN rok temu

Kinga Rusin o Marku Kujawie w wywiadzie dla „VIVY!”

Tak dziennikarka mówiła nam o ich relacji w jednym z wywiadów...

Zmienił moje życie o 180 stopni. Pokazał nie tylko mi, ale z czego się najbardziej cieszę, moim córkom, na czym polega partnerstwo.

– Na czym?

Na szacunku, zrozumieniu, wspieraniu się nawzajem. Na tym, żeby nigdy nie walczyć, kto jest ważniejszy. Żeby cały czas wspierać poczucie wartości drugiej osoby. Żeby być miłym. Proste rzeczy, które wydają się oczywistością, ale które rzadko wprowadzamy w życie (...).

– Kłócicie się bez broni atomowej?

Nie kłócimy się. Oboje jesteśmy bardzo temperamentni, mamy bardzo mocne charaktery. Marek mnie nauczył – jest zawodowym negocjatorem – używania argumentów nawet wtedy, gdy emocje szaleją. Nigdy nie używamy skrajnych słów, których później byśmy żałowali (...).

– Mądry negocjator.

Jest mistrzem świata. Niesamowicie mi pomagał. Jesteśmy prawdziwym teamem. Wydawało mi się to niemożliwe, bo gdy się poznaliśmy, nie łączyło nas absolutnie nic. Pani z telewizji i pan mecenas. Ale myśmy nasze światy połączyli. Znaleźliśmy wspólną część. Dla nas dwojga to niesamowita przygoda.

– Wspólna praca cieszy?

Tak. Pracujemy nad wieloma projektami razem, a każde robi też inne, swoje rzeczy. Uwielbiam nasze rozmowy o tym, co dalej, jakie plany. Uwielbiam gadać i Marek uwielbia gadać. Za chwilę jedziemy na Mazury na 30. rocznicę ślubu naszych przyjaciół. Będziemy jechać wolno i przez te cztery godziny wszystko zdążymy omówić. Mogę śmiało powiedzieć, że Marek zmienił moje życie. Ta deklaracja na początku naszej znajomości była bardzo śmieszna i strasznie patetyczna.

– Dosyć bezczelna.

Bardzo bezczelna, ale to szokujące, jak bardzo się sprawdziła!

– Zamieszkacie razem?

Mieszkamy cały czas razem. Od bardzo dawna.

– O, internet kłamie!

Ale mamy dwa mieszkania. Gdy przygotowuję się do DDTVN, muszę wstawać o piątej rano. Włączam wtedy światło, muzykę, żeby się dobudzić. Nie ma sensu, żeby Marek zrywał się razem ze mną. Wtedy się rozdzielamy. To taki przywilej nowoczesnego związku.  

Czytaj także: Hawn i Russell, Rusin i Kujawa... Te pary są ze sobą od wielu lat, ale nie planują ślubu

1/7
Kinga Rusin, Marek Kujawa
Copyright @Instagram @kingarusin
1/7

2/7
Kinga Rusin, Marek Kujawa, main topic
Copyright @Instagram @Kinga Rusin
2/7

 

Kinga Rusin i Marek Kujawa na egzotycznych wakacjach.

 

Przeczytaj też: Kinga Rusin ujawniła sekret swojej perfekcyjnej sylwetki

 

3/7
Kinga Rusin, Marek Kujawa, historia miłości Kingi Rusin i Marka Kujawy
Copyright @East News
3/7

Kinga Rusin i Marek Kujawa

Zobacz także: „W ciągu 43 dni zwiedziliśmy 30 wysp. Spaliśmy po pięć godzin. Wróciłam wykończona’’. Kinga Rusin o wyprawie swojego życia

5/7
Kinga Rusin Marek Kujawa razem
Copyright @
5/7

Kinga Rusin i Marek Kujawa

Zobacz także: „W ciągu 43 dni zwiedziliśmy 30 wysp. Spaliśmy po pięć godzin. Wróciłam wykończona’’. Kinga Rusin o wyprawie swojego życia

Wideo

Justyna i Jakub Przygońscy: „jesteśmy zapracowanymi rodzicami”. Tak zmieniły ich dzieci

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

One nas inspirują! Kobiety sukcesu, w wieku od 30 plus do 70 plus: KAMIŃSKA, DERESZOWSKA, SWOROWSKA, KASPRZYK, DUDZIAK w szczerych, zaskakujących rozmowach o dojrzałości, poczuciu atrakcyjności i seksualności. „Wiek nie ogranicza apetytu na seks”, mówi wybitny seksuolog ANDRZEJ DEPKO i przełamuje tabu. IRIS APFEL ikoną stylu została po... osiemdziesiątce. Prowokuje: „Młodość jest przereklamowana!”. 88-letnia JOAN COLLINS i 56-letni PERCY GIBSON burzą stereotypy o związku starszej kobiety z młodszym partnerem. W cyklu PODRÓŻE wyprawa do indyjskich spa i centrów duchowych po młodość.