Kinga Rusin
Fot. Instagram @kingarusin
O tym się mówi!

Gwiazdy głosują w wyborach i zachęcają innych do udziału!

Kinga Rusin, Olga Bołądź, Antoni Pawlicki i Oliwier Janiak pozują przy urnach

Aleksandra Frankowska 15 października 2023 12:45
Kinga Rusin
Fot. Instagram @kingarusin

Wybory parlamentarne to czas, gdy każdy głos ma znaczenie. Gwiazdy również biorą udział w kształtowaniu przyszłości swojego kraju poprzez oddawanie głosu na wybraną partię polityczną. Wybory parlamentarne właśnie się rozpoczęły, a Polacy ruszyli do lokali wyborczych, aby uczestniczyć w demokratycznym procesie. Które gwiazdy oddały już swój głos?

ZOBACZ TEŻ: Elżbieta Dmoch ma nowe mieszkanie. Artystka może żyć w dobrych warunkach

Gwiazdy dają przykład

Gwiazdy show-biznesu mają bardzo duży wpływ na społeczeństwo. Ich popularność przekłada się na ogromne liczby fanów i obserwujących na mediach społecznościowych. Dlatego nie dziwi fakt, że wiele gwiazd postanowiło wykorzystać swoją pozycję, aby zachęcać do uczestnictwa w wyborach. Od kilku tygodni na swoich profilach w mediach społecznościowych zachęcały fanów do pójścia na wybory, przypominając o znaczeniu głosu każdej jednej osoby.

CZYTAJ TEŻ: Katarzyna Kwiatkowska chwali późne macierzyństwo. Została  mamą w wieku 43 lat

Które gwiazdy oddały już głos?

Na podstawie dostępnych informacji, możemy dowiedzieć się, że tłumnie do lokali wyborczych ruszyli między innymi znani aktorzy, muzycy oraz sportowcy. To potwierdza, że uczestnictwo w wyborach jest istotne nie tylko w sferze politycznej, ale także w codziennym życiu tych, którzy cieszą się międzynarodową sławą. Zagłosowali już między innymi Kinga Rusin, Olivier Janiak, Artur Barciś, Olga Bołądź i Antoni Pawlicki. Zobaczcie, kto jeszcze pojawił się przy urnach wyborczych! 

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Jedno zdjęcie Roxie Węgiel wywołało lawinę komentarzy. Odpowiedziała: „Ludzie muszą się przyzwyczaić, że jest inaczej”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATALIA KUKULSKA I MAŁGORZATA SOCHA: przyjaciółki w rozmowie pełnej czułości, kobiecej energii i śmiechu. O TYM SIĘ MÓWI: była najbardziej znienawidzoną kobietą na świecie, dzisiaj jest kochana i podziwiana. Czy KRÓLOWA CAMILLA aż tak się zmieniła, czy Brytyjczycy zmienili front? ELIZA RYCEMBEL: jedna z najzdolniejszych aktorek młodego pokolenia nie pogardziłaby epizodami, ale… reżyserzy widzą ją w głównych rolach. MARIA ROTKIEL: uznana psycholog apeluje: „Dziewczyny, musimy być dla siebie ważne!”.