TYLKO U NAS

„Przeczytałam, że lekarz powiedział, że przez chorobę nie mogę mieć dzieci. To kłamstwa!”

Joanna Krupa mocno o plotkach dotyczących hashimoto

Rafał Kowalski 24 marca 2019 13:58

Wiele osób mogłoby powiedzieć, że Joanna Krupa ma wszystko! Miliony na koncie, pracę marzeń, wsparcie bliskich i kochającego męża. Modelka wielokrotnie przyznawała jednak, że bardzo chciałaby mieć dziecko. Na razie to marzenie jeszcze się nie spełniło. Czy to przez hashimoto, z którym boryka się gwiazda?

Joanna Krupa o ciąży i hashimoto. Czy może mieć dzieci?

Kilka tygodni temu w dzienniku Fakt jeden z informatorów przekazał wieści o tym, że Joanna Krupa jest załamana opinią lekarza, z której wynika, że nie powinna zachodzić w ciążę. „Joanna ma od lat zdiagnozowaną chorobę Hashimoto. Jest właśnie w trakcie kuracji hormonalnej, bo niedawno na jej tarczycy pojawiły się nowe guzki. Jeden z lekarzy w USA powiedział jej, że nie powinna starać się o dziecko. Przy tym schorzeniu w jej wieku bardzo ciężko będzie utrzymać ciążę. Bezpieczniej dla Joanny byłoby, jakby zrezygnowała w ogóle z macierzyństwa”, mogliśmy przeczytać w dzienniku. W tym samym czasie 39-latka udzieliła wywiadu w jednej z telewizji, w którym opowiedziała o hashimoto, ale i wtedy jej słowa zostały źle zinterpretowane.

W rozmowie z VIVA.pl bohaterka najnowszej okładki zdementowała wszystkie informacje, które sugerowały, że nie może mieć dzieci. „Wkurzyło mnie to, co ostatnio pisano o mnie w mediach. Udzieliłam wywiadu, w którym opowiedziałam o hashimoto, które mam już z 15 lat. Później przeczytałam, że mój lekarz powiedział, że przez tę chorobę nie mogę mieć dzieci. To są kłamstwa”, powiedziała nam Joanna Krupa i dodała, że wiele pisze się na jej temat, ale tym razem nie może machnąć na to ręką. „Żaden lekarz mi czegoś takiego nie powiedział, a ciągle jestem w kontakcie z moim panem doktorem. Chodzi po prostu o to, żebym ciągle regulowała pracę tarczycy. Co 3 miesiące mam specjalne testy, sprawdzam krew, ale to wszystko. Nie wpływa to na żadne problemy z dzieckiem. Sama zadecyduję kiedy, będę je mieć”, zdradziła modelka.

A jakie wpływ ma hashimoto na codzienne życie Joanny? Okazuje się, że przeszkadza jej w pracy. „Choroba jest tylko wkurzająca jeśli chodzi o moją pracę, bo ciągle muszę brać lekarstwa i pilnować, by co 3 miesiące robić badania. Najgorsze jest zatrzymywanie się wody w organizmie, bo przez to puchną mi nogi czy powiększa się brzuszek. A wiadomo, że jak mam sesje w bikini, czyli reklamuję bieliznę, to to przeszkadza”, wyjawiła prowadząca Top model.

Przy naszej rozmowie z Asią był obecna także jej mama. Czy pani Jolanta nie może doczekać się już wnuka? Tego dowiecie się z naszego wideo. Zachęcamy do obejrzenia. 

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.