O TYM SIĘ MÓWI

W Grecji odnaleziono ciało Polki. Poszukiwano jej cztery lata

Policja ustala okoliczności zdarzenia

Redakcja VIVA! 10 lipca 2019 20:51
Plaża w Grecji, społeczeństwo
Fot. East News

Małgorzata J. zaginęła w listopadzie 2015 roku. Kobieta wyszła z domu i nie wróciła. Rodzina poszukiwała jej przez cztery lata. Robili wszystko, by znów znalazła się wśród najbliższych. Policja podejrzewała, że 28-latka wyjechała za granicę. Dopiero teraz prawda w końcu wyszła na jaw. 

Polka odnaleziona w Grecji

Śledczy podejrzewali, że Małgorzata J. mogła wyjechać za granicę. Mieszkanka powiatu lubartowskiego wcześniej kupiła bilet z Warszawy do Aten. Był to jedyny trop w sprawie. Jej los przez lata pozostawał tajemnicą. Aż do teraz. Niestety historia ma swój tragiczny koniec. Ciało 28-latki wyłowiono z morza w Grecji. W ustaleniu tożsamości zaginionej dziewczyny pomogły badania DNA.

„Jak ustaliliśmy, obecnie polscy policjanci za pośrednictwem Wydziału Konsularnego Ambasady Rzeczypospolitej Polskiej prowadzą współpracę z greckimi funkcjonariuszami w tej sprawie”, podał portal lublin112.pl.

Funkcjonariusze ustalają już okoliczności zdarzenia i przyczyny śmierci kobiety.  

Wideo

Podjęliśmy wyzwanie #1TBChallenge!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Izabela Janachowska o cudzie macierzyństwa i synku Christopherze, Dominika Tajner w pierwszym wywiadzie po rozstaniu z Michałem Wiśniewskim oraz Krystyna Demska-Olbrychska i Daniel Olbrychski o przepisie na udane małżeństwo.