Plaża w Grecji, społeczeństwo
Fot. East News
O TYM SIĘ MÓWI

W Grecji odnaleziono ciało Polki. Poszukiwano jej cztery lata

Policja ustala okoliczności zdarzenia

Redakcja VIVA! 10 lipca 2019 20:51
Plaża w Grecji, społeczeństwo
Fot. East News

Małgorzata J. zaginęła w listopadzie 2015 roku. Kobieta wyszła z domu i nie wróciła. Rodzina poszukiwała jej przez cztery lata. Robili wszystko, by znów znalazła się wśród najbliższych. Policja podejrzewała, że 28-latka wyjechała za granicę. Dopiero teraz prawda w końcu wyszła na jaw. 

Polka odnaleziona w Grecji

Śledczy podejrzewali, że Małgorzata J. mogła wyjechać za granicę. Mieszkanka powiatu lubartowskiego wcześniej kupiła bilet z Warszawy do Aten. Był to jedyny trop w sprawie. Jej los przez lata pozostawał tajemnicą. Aż do teraz. Niestety historia ma swój tragiczny koniec. Ciało 28-latki wyłowiono z morza w Grecji. W ustaleniu tożsamości zaginionej dziewczyny pomogły badania DNA.

„Jak ustaliliśmy, obecnie polscy policjanci za pośrednictwem Wydziału Konsularnego Ambasady Rzeczypospolitej Polskiej prowadzą współpracę z greckimi funkcjonariuszami w tej sprawie”, podał portal lublin112.pl.

Funkcjonariusze ustalają już okoliczności zdarzenia i przyczyny śmierci kobiety.  

Wideo

Dziś wypada 3. rocznica ich ślubu. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Wydanie La Dolce VIVA!, a w nim: Ania Starmach, jurorka polskich edycji MasterChef oraz MasterChef Junior, o związkach – tych rodzinnych oraz ze sztuką i kuchnią. Piotr Adamczyk naszym przewodnikiem po Rzymie. Jak to się dzieje, że Monica Bellucci z każdym rokiem staje się… piękniejsza. Włoszka Tessa Capponi-Borawska o arystokratycznych korzeniach i o tym, kto zaszczepił jej pasję gotowania.