Plaża w Grecji, społeczeństwo
Fot. East News
O TYM SIĘ MÓWI

W Grecji odnaleziono ciało Polki. Poszukiwano jej cztery lata

Policja ustala okoliczności zdarzenia

Redakcja VIVA! 10 lipca 2019 20:51
Plaża w Grecji, społeczeństwo
Fot. East News

Małgorzata J. zaginęła w listopadzie 2015 roku. Kobieta wyszła z domu i nie wróciła. Rodzina poszukiwała jej przez cztery lata. Robili wszystko, by znów znalazła się wśród najbliższych. Policja podejrzewała, że 28-latka wyjechała za granicę. Dopiero teraz prawda w końcu wyszła na jaw. 

Polka odnaleziona w Grecji

Śledczy podejrzewali, że Małgorzata J. mogła wyjechać za granicę. Mieszkanka powiatu lubartowskiego wcześniej kupiła bilet z Warszawy do Aten. Był to jedyny trop w sprawie. Jej los przez lata pozostawał tajemnicą. Aż do teraz. Niestety historia ma swój tragiczny koniec. Ciało 28-latki wyłowiono z morza w Grecji. W ustaleniu tożsamości zaginionej dziewczyny pomogły badania DNA.

„Jak ustaliliśmy, obecnie polscy policjanci za pośrednictwem Wydziału Konsularnego Ambasady Rzeczypospolitej Polskiej prowadzą współpracę z greckimi funkcjonariuszami w tej sprawie”, podał portal lublin112.pl.

Funkcjonariusze ustalają już okoliczności zdarzenia i przyczyny śmierci kobiety.  

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANJA RUBIK przed czterdziestką robi podsumowanie. Jakie ma marzenia, co jeszcze pragnie osiągnąć? Czy chce założyć rodzinę? Muzyk BARTEK KRÓLIK zdradza, jak przetrwał trudne momenty i odnalazł szczęście. MANUELA GRETKOWSKA w wyjątkowej rozmowie o AGNIESZCE OSIECKIEJ. Specjalnie na lato: sztuka gotowania blogerki DARII ŁADOCHY, w czym tkwi magia ZAKOPANEGO oraz aktorka KATARZYNA ZAWADZKA w kreacjach od ZIENIA w sesji nad polskim morzem.