Ceny sięgają do 10 tys. funtów!

Monika Katarzyna Krupska 22 maja 2018 16:00

Na ten ślub czekał cały świat. Najbardziej oczywiście Rodzina Królewska, Brytyjczycy, ale i celebryci z Hollywood. W końcu po 7 miesiącach od ogłoszenia zaręczyn w sobotę, 19 maja książę Harry poślubił amerykańską aktorkę, Meghan Markle. Wydarzenie można było oglądać w telewizji, w inetrnecie hasło „royal wedding” było o 42,5 proc. częściej wyszukiwane niż „bexit”. Turyści na miejscu także nie zawiedli. Do Londynu zjechało się, aż 100 tys. obserwatorów! 

Goście sprzedają prezenty ze ślubu księcia Harry'ego i Meghan Markle

Lista gości na królewskim ślubie opiewała w same sławy. Pojawili się m.in. Victoria i David Beckham, Elton John, Oprah Winfrey, a także byłe dziewczyny księcia! Jednak kilka dni po ślubie na jaw wyszło, że nawet najbardziej starannie dopracowana lista gości może okazać się klapą! Bo okolicznościowe pamiątki dane zaproszonym zostały wystawiaone na aukcje w serwisie eBay! 

Co takiego można kupić?

Goście na weselu Meghan i Harry'ego otrzymali pamiątkowe torby z okolicznościowymi gadżetami. W płóciennej torbie znajdowała się czekoladowa moneta, butelka wody, puszka kruchych maślanych ciasteczek czy kupon na 20 proc. zniżki w przyzamkowym sklepiku z pamiątkami. Gadżety już w kilka godzin po „royal wedding” trafiły na aukcje w internecie. Ile należy zapłacić za taką przyjemność? Ceny wahają się od 112 funtów do nawet 10 100 funtów! 

Na eBayu można także kupić wydrukowany przebieg mszy, który można za darmo wydrukować z oficjalnej strony internetowej Rodziny Królewskiej. „Kup sobie kawałek historii i pamiątkę, aby uczcić ten wyjątkowy dzień dla brytyjskiej Rodziny Królewskiej”, kuszą sprzedawcy na aukcjach. Fani Meghan Markle, którzy kiedyś weszli w posiadanie autografu aktorki, również postanowili na tym zarobić. Na eBayu można licytować zarówno oryginalny podpis, jak i piękne kopie!

Jak myślicie, kto sprzedaje pamiątki?  

1/5
Meghan Markle, książę Harry, pamiątki ze ślubu
Copyright @1162
1/5

W płóciennych torbach były m.in. czekoladowe monety i woda! 

2/5
Oficjalne zdjęcia ślubne Meghan Markle i księcia Harry'ego, książę Harry, brytyjska rodzina królewska
Copyright @Alexi Lubomirski/Instagram @kensingtonroyal
2/5

Aukcji jest około 30 

3/5
Oficjalne zdjęcia ślubne Meghan Markle i księcia Harry'ego, książę Harry
Copyright @Alexi Lubomirski/Instagram @kensingtonroyal
3/5

Ceny za prezenty sięgąją nawet 10 tys. funtów 

4/5
Makijaż ślubny Meghan Markle czy Kate Middleton?
Copyright @getty images
4/5

Na ślub zaproszono m.in. 1200 przedstawicieli Brytyjskiej Wspólnoty Narodów

5/5
Protokół królewski: Meghan i Harry
Copyright @East News
5/5

A także m.in. Vivtorię Beckham czy Eltona Johna 

Wideo

Z Vito Bambino na boisku do kosza! O kulisach nowego albumu, rodzicach i pierwszym roku w Warszawie...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA: czy da się porównać uczucie pomiędzy mężczyzną a kobietą do tego łączącego matkę i dziecko? SARA JAMES najpierw podbiła Polskę, teraz podbija świat. Naszą sesję zrealizowaliśmy w jej ukochanym Los Angeles. ARKADIUSZ JAKUBIK: fantastyczny, wielokrotnie nagradzany aktor, rockandrollowiec o rodzinnych relacjach i myślowym ADHD. MAŁGORZATA SARAMONOWICZ w poruszającej rozmowie o życiu ze stwardnieniem rozsianym.