Królewskie życie

Goście księżnej Meghan i księcia Harry'ego sprzedają pamiątki z ich ślubu! 

Ceny sięgają do 10 tys. funtów!

Monika Katarzyna Krupska 22 maja 2018 16:00

Na ten ślub czekał cały świat. Najbardziej oczywiście Rodzina Królewska, Brytyjczycy, ale i celebryci z Hollywood. W końcu po 7 miesiącach od ogłoszenia zaręczyn w sobotę, 19 maja książę Harry poślubił amerykańską aktorkę, Meghan Markle. Wydarzenie można było oglądać w telewizji, w inetrnecie hasło „royal wedding” było o 42,5 proc. częściej wyszukiwane niż „bexit”. Turyści na miejscu także nie zawiedli. Do Londynu zjechało się, aż 100 tys. obserwatorów! 

Goście sprzedają prezenty ze ślubu księcia Harry'ego i Meghan Markle

Lista gości na królewskim ślubie opiewała w same sławy. Pojawili się m.in. Victoria i David Beckham, Elton John, Oprah Winfrey, a także byłe dziewczyny księcia! Jednak kilka dni po ślubie na jaw wyszło, że nawet najbardziej starannie dopracowana lista gości może okazać się klapą! Bo okolicznościowe pamiątki dane zaproszonym zostały wystawiaone na aukcje w serwisie eBay! 

Co takiego można kupić?

Goście na weselu Meghan i Harry'ego otrzymali pamiątkowe torby z okolicznościowymi gadżetami. W płóciennej torbie znajdowała się czekoladowa moneta, butelka wody, puszka kruchych maślanych ciasteczek czy kupon na 20 proc. zniżki w przyzamkowym sklepiku z pamiątkami. Gadżety już w kilka godzin po „royal wedding” trafiły na aukcje w internecie. Ile należy zapłacić za taką przyjemność? Ceny wahają się od 112 funtów do nawet 10 100 funtów! 

Na eBayu można także kupić wydrukowany przebieg mszy, który można za darmo wydrukować z oficjalnej strony internetowej Rodziny Królewskiej. „Kup sobie kawałek historii i pamiątkę, aby uczcić ten wyjątkowy dzień dla brytyjskiej Rodziny Królewskiej”, kuszą sprzedawcy na aukcjach. Fani Meghan Markle, którzy kiedyś weszli w posiadanie autografu aktorki, również postanowili na tym zarobić. Na eBayu można licytować zarówno oryginalny podpis, jak i piękne kopie!

Jak myślicie, kto sprzedaje pamiątki?  

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.