Meghan Markle z mamą, Daria Ragland
Fot. East News
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Przyjaciel rodziny królewskiej w mocnych słowach o krewnych Meghan Markle!

„To szczęście, że rodzina Meghan nie dotarła na ślub, są strasznie pospolici”

Weronika Kostyra 8 lipca 2018 09:59
Meghan Markle z mamą, Daria Ragland
Fot. East News

Od momentu ogłoszenia związku z księciem Harrym, Meghan Markle jest poddawana nieustannej krytyce. Oceniano jej przeszłość, pochodzenie, zachowanie, także wygląd. Jej zadanie nie było łatwe, jednak coraz lepiej odnajduje się w nowej roli. Niestety nie pomaga jej w tym rodzina. Od początku wiadomo było o ich trudnych relacjach. Ojciec i przyrodnie rodzeństwo sprawiali kłopoty, chętnie opowiadając o Meghan mediom, a także sprzedając zdjęcia paparazzi. Ostatecznie zabrakło ich także na ślubie Meghan i Harry’ego.  Do tej pory wokół krewnych księżnej Sussex wytworzyła się kłopotliwa atmosfera skandalu, którą nie sposób ignorować.

Rodzina Meghan Markle w ogniu krytyki

Nieoczekiwanie całą sytuację postanowił skomentować bliski przyjaciel księcia Karola i znajomy księżnej Diany sprzed lat. Projektant wnętrz Nicky Haslam od dawna jest związany z rodziną królewską i nie zostawił na krewnych księżnej suchej nitki. 78-latek uważa, że ​​nieobecność rodziny Meghan Markle na jej ślubie była najlepszym możliwym rozwiązaniem. „To szczęście w nieszczęściu, że rodzeństwo i ojciec Meghan nie dolecieli na ślub, są strasznie pospolici. To byłoby okropne, gdyby ta ogromna bryła (Tom Markle, ojciec Meghan) była na ślubie. Rodzina królewska prawdopodobnie nie bardzo wie, jak sobie radzić z bliskimi Meghan. Jedyną osoba, która nie jest zwyczajna, to jej matka”, powiedział.

Komentując ślub, nie oszczędził także ślubnej kreacji Meghan: „Nie bardzo podobał mi się jej strój – w ogóle do niej nie pasował. Powinien być zrobiony z cieńszych rzeczy, wydawał się być  z betonu”, ocenił. Przypomnijmy, że Meghan Markle miała na sobie prostą suknię zaprojektowaną przez dom mody Givenchy, która kosztowała ok. 200 tysięcy funtów.

Zgadzacie się z jego opinią? A może jako przyjaciel księcia Karola powinien zostawić ją dla siebie? Złośliwi tłumaczą, że Nicky Aslam liczył na to, że zostanie poproszony o to, by zaśpiewać na ślubie książęcej pary. Gorzkie słowa to teraz jego zemsta. 

Nicky Haslam, przyjaciel księcia Karola
Fot. East News

Suknia ślubna Meghan Markle
Fot. East News

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA o macierzyństwie, życiu „żony czekającej”, artystycznych planach oraz recepcie na miłość i szczęście. Plus niezwykła sesja w Dubaju. DOROTA POMYKAŁA:  laureatka FF Tribeca 2022 w Nowym Jorku, zdobywczyni Orła 2023 za najlepszą główną rolę kobiecą. Kobieta enigma. Przed nami odsłania swoją duszę. KRZYSZTOF ZANUSSI: mistrz kina moralnego niepokoju wyznaje: „Tych filmów już nie nakręcę…”.  MIKA URBANIAK: wychowana przez dwójkę legendarnych artystów – Urszulę Dudziak i Michała Urbaniaka wbrew pozorom nie miała życia usłanego różami…