KRÓLEWSKI ŚLUB

Na ślub księcia Harry'ego zostały zaproszone jego dwie byłe dziewczyny

Ich pojawienie się wywołało nie lada sensację!

Konrad Szczęsny 20 maja 2018 14:36

Tego nikt się nie spodziewał! Zgromadzeni w Windsorze na ślubie księcia Harry'ego i Meghan Markle bliscy przecierali oczy ze zdumienia, gdy okazało się, że wśród zaproszonych gości są... dwie byłe ukochane pana młodego!

Ślub księcia Harry'ego i Meghan Markle: były dziewczyny wśród weselnych gości

Choć przeszłość  księcia Harry'ego była niezwykle burzliwa, wszyscy żywili przekonanie, że od kilku lat brat Williama zerwał z dawnymi nawykami, zaś małżeństwo z Meghan Markle jest ukoronowaniem jego wewnętrznej przemiany z niegrzecznego chłopca w statecznego męża i dumnego następcę tronu.

Jakież było więc zdziwienie gości, gdy wśród zaproszonych na ślub zauważyli... byłe dziewczyny ukochanego wnuka Elżbiety II! O kogo chodzi? 

Ślub Harry'ego i Meghan Markle: kim są byłe dziewczyny księcia, które pojawiły się na uroczystości?

Pierwsza z nich to Cressida Bonas, z którą książę Harry spotykał się od 2012 do 2014 roku. Oboje byli wówczas studentami. Na tę okazję dziewczyna wybrała tęczową stylizację, która perfekcyjnie podkreśliła jej idealną opaleniznę. 

Druga to 32-letnia Chelsy Davy. Z księciem spotykała się w latach 2003-2010 (z przerwami). Łącznie byli w związku przez pięć lat. Ojciec dziewczyny jest milionerem, jej mama zdobyła zaś swego czasu tytuł Miss Rodezji. Chelsy Davy to między innymi spadkobierczyni posiadłości ziemskich w Zanzibarze. Na ślub byłego chłopaka założyła krótką granatową sukienkę z bolerkiem, którą uznano za modową wpadkę z uwagi na jej długość.

Wbrew opinii brytyjskich mediów, obie wydawały się tryskać dobrym humorem. Uśmiech nie schodził z ich twarzy!

Na uroczystości zaślubin nie pojawiły się natomiast inne byłe partnerki księcia Harry'ego, m.in. Florence Brudenell-Bruce, Jenny Coleman czy Emma Watson.

W galerii możesz zobaczyć zdjęcia obu wymienionych wyżej pań.  

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.