Edyta Górniak, Viva! 9/2019
Fot. MATEUSZ STANKIEWICZ/SAMESAME
O TYM SIĘ MÓWI

Fan upomniał Edytę Górniak. Zdenerwowana diwa stanowczo mu odpowiedziała

Jej riposta była naprawdę mistrzowska!

Konrad Szczęsny 9 maja 2021 19:46
Edyta Górniak, Viva! 9/2019
Fot. MATEUSZ STANKIEWICZ/SAMESAME

Mimo że podzieliła się w mediach społecznościowych pięknym wspomnieniem, nie wszyscy zareagowali na nie entuzjastycznie. Edyta Górniak została przez jednego z fanów skrytykowana. Zdenerwowana diwa nie wahała się zbyt długo i stanowczo mu odpowiedziała! Padły ostre słowa.

Fan skrytykował Edytę Górniak. Chodzi o nową płytę

To ona zajęła 2. miejsce na Eurowizji 1994. Wystąpiła również wraz z innymi aktorami Teatru Buffo na Broadway'u z musicalem „Metro” oraz wydała hitowym album „Dotyk” w maju 1995 roku. Jest mistrzynią interpretacji i niekwestionowaną artystką, która potrafi zawładnąć sceną.

W ostatnim czasie Edyta Górniak chętnie wypowiada się również w mediach na temat pandemii koronawirusa, szczepionek oraz wspomina różne artystyczne dokonania. Tak było, gdy na swoich profilach w mediach społecznościowych diwa uczciła 26. rocznicę premiery debiutanckiego albumu „Dotyk”.

„Parę lat temu..🙄 oddałam w Wasze ręce mój pierwszy Album. Oto jak magiczną, niekończącą się siłę ma połączenie prawdy pasji Miłości i Muzyki. Razem tyle lat...Nigdy nie zapomnę dnia Premiery, Naszego wielogodzinnego spotkania w Warszawie podczas podpisywania albumu.Dziękuję za wszystkie Nasze wspólne, Piękne! lata.. Kocham całym sercem❤️Jakie są Wasze wspomnienia z tamtego etapu Waszego życia ?”, zapytała artystka.

Fani oczywiście zaczęli opisywać swoje wrażenia i wspomnienia. Jednak nie wszystkie były pozytywne. Jeden z nich opublikował komentarz, w którym padły gorzkie słowa.

„Piękne wspomnienia szkoda tylko ze od 2012 nie ma żadnej nowej płyty po prostu muzycznie coś się posypało stare utwory są ponadczasowe ale nie ma dla fana frajdy, gdy artysta tyle lat nie wydal płyty osobiście czuję smutek i rozczarowanie i nie wiedze dlaczego tak się stało a taka kariera była i zagraniczna i coś w pewnym momencie padło (zachowano pisownię oryginalną)”, czytamy.

Czytaj także: Rafał Brzozowski spędzi majówkę z Edytą Górniak. Ujawnił zaskakującą prawdę

Edyta Górniak odpowiada fanowi: „opuść mój stół”

Fani stanęli oczywiście w obronie diwy. Mało kto mógł jednak oczekiwać, że do krytycznej uwagi odniesie się sama artystka! Reakcja Edyty Górniak mówi sama za siebie...

„Moje wybory artystyczne i życiowe nie mają na celu zadowolić Twojego ego. Ty sam musisz nauczyć się to robić. Cóż za egoistyczne i roszczeniowe podejście niedojrzałej Duszy. Zawsze możesz się postarać osiągnąć więcej i zbudować więcej, wtedy będziemy wszyscy się od Cb uczyć. Póki to się nie stanie zrób coś pożytecznego i np. opuść mój stół. Nie znajdziesz tu partnerów do rozmowy”, odpisała zirytowana piosenkarka.

Riposta ucięła dalszą dyskusję na ten temat, zaś fani nie mają wątpliwości, że była adekwatna do poziomu komentarza internauty...  

Czytaj także: Edyta Górniak: „To jedyny mężczyzna, który nigdy nie sponiewierał mojego oddania i zaufania”

Edyta Górniak odpowiedziała na złośliwy komentarz fana
Fot. Facebook @Edyta Górniak

Edyta Górniak odpowiedziała na złośliwy komentarz fana

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

WERONIKA ROSATI o życiu w Los Angeles i córce: „Moment, w którym zaczęło się moje drugie życie, to narodziny córki”. AGNIESZKA I PIOTR GŁOWACCY: Para popularnych aktorów, rodzice bliźniaków, opowiadają o „podwójnym” szczęściu i o dojrzewaniu do miłości. JOHN PORTER: Najsłynniejszy Walijczyk mieszkający od 46 lat w Polsce mówi: „Jestem lekkim socjopatą”. Dlaczego? Ponadto HISTORIE NIEZWYKŁYCH WIĘZI MATEK I CÓREK oraz opowieść o MEMPHIS, mieście bluesa, grilla i Presleya.