Edyta Górniak, Viva! lipiec 2009, Viva! 15/2009
Fot. Iza Grzybowska
O tym się mówi!

Edyta Górniak planuje wyjechać z Polski na stałe. Wszystko przez Allana

"Nic mnie tutaj nie trzyma"

Aleksandra Frankowska 17 kwietnia 2024 08:51
Edyta Górniak, Viva! lipiec 2009, Viva! 15/2009
Fot. Iza Grzybowska

W życiu Edyty Górniak szykują się spore zmiany. Diwa poinformowała, że ma w planach wyprowadzkę w Polski na stałe. Jak sama twierdzi, w kraju nic jej już nie trzyma, a wszystko to przez decyzję jej syna, Allana. Zdradziła również, gdzie planuje zamieszkać.

Edyta Górniak coraz rzadziej bywa w Polsce

Wokalistka nie ukrywa, że w Polsce nic jej nie trzyma. Przez ostatnie lata przez dłuższy czas roku mieszkała poza granicami kraju. W większości spędzała chwile w Los Angeles, tam - w Kalifornii ma swoją posiadłość. Miała również okres, kiedy mieszkała w Tajlandii. Teraz zdradziła, gdzie planuje przenieść się na stałe. 

ZOBACZ TEŻ: Łączy ich zażyła relacja, snują plany na przyszłość. Jaka relacja łączy Bartosza Żukowskiego i Małgorzatę Pieńkowską?

Edyta Górniak
Fot. Piotr BLAWICKI/East News

ZOBACZ TEŻ: Łączy ich zażyła relacja, snują plany na przyszłość. Jaka relacja łączy Bartosza Żukowskiego i Małgorzatę Pieńkowską?

Edyta Górniak wyprowadza się z kraju?

Z wypowiedzi gwiazdy wynika, że wpływ na jej decyzję o przeprowadzce miał przede wszystkim syn, który postanowił wyprowadzić się do Monako. Tam mieszka rodzina jego partnerki. Edyta uznała, że wobec tego, nic jej w Polsce już nie trzyma i to czas na zmiany. 

"Oczywiście mam przyjaciół, koncerty i wspaniałych fanów, dla których będę wracać do Polski, ale codzienność chcę spędzać w Azji" – wyznała Edyta Górniak w rozmowie z magazynem "Twoje Imperium".

Zdradziła, że w jej planach jest ukochana Tajlandia, gdzie jeździła z Allanem, gdy ten był małym chłopcem. Planowała również kupić tam dom, jednak finalnie nic z tego nie wyszło. Kto wie, może uda się to właśnie teraz?

Allan Krupa, Edyta Górniak,
Fot. Kurnikowski/AKPA

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Nie żyje szanowany dziennikarz. Wspominają go przyjaciele z redakcji, jego ostatni wpis łamie serce...

"Kocham Tajlandię, uwielbiam tajską kuchnię, kulturę i jogę. Ten kraj mnie zafascynował i tak już zostało" – mówiła.

Póki co, Edyta Górniak nie zdradziła jeszcze, kiedy zamierza opuścić Polskę. 

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Mają własny sad, kurnik i kaplicę. Tak wygląda wymarzony dom Wojciecha Modesta i Agnieszki Amaro

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o tym, co odmieniło jej życie, kobietach, które dają jej moc, i… festiwalu w Cannes. JADWIGA JANKOWSKA-CIEŚLAK: pogodziła się z życiem, tylko ze śmiercią męża nie może się uporać do tej pory. JACEK DUBOIS w fascynującej rozmowie o zawodzie adwokata, zbrodni, karze i pisarskiej pasji. ZBIGNIEW WODECKI: Kraków jego śladami.