Małgorzata Pieńkowska, Bartosz żukowski
Fot. Forum/East News
O TYM JEST GŁOŚNO

Łączy ich zażyła relacja, snują plany na przyszłość. Jaka relacja łączy Bartosza Żukowskiego i Małgorzatę Pieńkowską?

„Nigdy nie brakuje nam tematów do rozmów. Czasem umawiamy się też na spacery z psami”

Maria Elas 17 kwietnia 2024 07:45
Małgorzata Pieńkowska, Bartosz żukowski
Fot. Forum/East News

Znany z roli Waldusia w „Świecie według Kiepskich” Bartosz Żukowski nie może pochwalić się udanym życiem miłosnym. Jakiś czas temu opowiedział o kulisach rozstania z byłą żoną, Ewą Coll. Chociaż dziś byli małżonkowie mają poprawną relację, ich rozstanie nie obyło się bez batalii sądowych i dużego bagażu emocjonalnego. Później przez lata aktor nie pokazywał się u boku żadnej kobiety. Ostatnio jednak zaczęto widywać go u boku innej aktorki, Małgorzaty Pieńkowskiej. Teraz zdecydował się sprostować wszelkie plotki. Jakie naprawdę łączą ich relacje?

Bartosz Żukowski i Małgorzata Pieńkowska od lat mieszkają blisko siebie

Bartosz Żukowski od kilku lat mieszka na Warszawskiej Saskiej Kępie. Okazuje się, że po sąsiedzku swoje cztery kąty ma także Małgorzata Pieńkowska, aktorka znana między innymi z roli Marysi Mostowiak w serialu TVP  „M jak miłość”. Aktorzy jakiś czas temu zaczęli być widywani w swoim towarzystwie coraz częściej. Gdy w „Superexpressie” pojawiły się ich wspólne fotografie, w sieci zawrzało na temat ich domniemanego romansu. 

Małgorzata Pieńkowska, Ina Sobala, Viva! 14/2022
Fot. Marlena Bielinska/Move Picture

Aktor postanowił sprostować wszelkie plotki i wprost wyznał, jakie relacje łączą go ze starszą artystką. Opowiedział ze szczegółami, jak wyglądają ich wspólne spotkania i co uwielbiają razem robić. Zastrzegł jednak jedno... 

Sprawdź także: Poznali się na jego koncercie, oświadczył się po trzech miesiącach. Jacek Borkowski nie widzi świata poza żoną

Walduś Kiepski, Bartosz Żukowski, plan: Świat według Kiepskich, 04.02.2006 rok
Fot. TOMASZ ZUKOWSKI/East News

Bartosz Żukowski jako Walduś Kiepski na planie „Świata według Kiepskich”, 04.02.2006 rok

Bartosz Żukowski o relacji z Małgorzatą Pieńkowską: „przyjaźnimy się i uwielbiamy”

Aktor przyznał, że z koleżanką po fachu łączą go dość bliskie relacje. „Z Małgosią znamy się od lat i często spotykamy się na śniadania i na poranną kawkę w „Irenie”. Nierzadko tak zaczynamy dzień, a potem każdy się rozchodzi w swoją stronę. Mieszkamy bardzo blisko siebie, przyjaźnimy się i uwielbiamy” opowiedział w rozmowie z Super Expressem, odcinając się od wszelkich plotek o romansie z 58-latką. Deklaruje, że ich relacja jest czysto platoniczna: „Nigdy nie brakuje nam tematów do rozmów, czy to przy kawie, czy przy papierosku, choć oczywiście nie propaguję palenia. Czasem umawiamy się też na spacery z psami”. 

Młodszy od przyjaciółki o 10 lat aktor wyznał także, że z chęcią zagrałby u boku Małgorzaty Pieńkowskiej — w przeszłości ich drogi zawodowe nigdy się nie zeszły. „Dotąd niedane nam było zagrać w żadnej wspólnej produkcji ani filmowej czy serialowej, ani teatralnej. A szkoda. Nawet rozmawialiśmy o tym, że byłoby fajnie zagrać w jakimś wspólnym projekcie. Mam nadzieję, że kiedyś będzie nam to dane” wyznał.  

Czytaj także: Z dnia na dzień stracił posadę, jego wypowiedzi rozgrzały internet. Teraz partnerka Jacka Protasiewicza przerwała milczenie

Małgorzata Pieńkowska, Dzień Dobry TVN, 2022 rok
Fot. AKPA

Małgorzata Pieńkowska, Dzień Dobry TVN, 2022 rok

[Tekst opublikowany na Viva Historie 19.04.2024 r.]

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Dziś pomaga mężczyznom, ją umocniła choroba ukochanego: „Diagnoza spadła na nas nagle. Rinke był na granicy życia i śmierci”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA w intymnym wywiadzie chwilę przed narodzinami córeczki. HANNA ŻUDZIEWICZ I JACEK JESCHKE o zmiennych losach ich związku i bajkowym ślubie w Ligurii. MATTEO BRUNETTI: ambasador włoskiej kuchni i polskiej kultury o… włosko-polskich korzeniach. KOBIETY IKONY:  Santor, Kunicka, Rodowicz, Majewska, Sipińska, Sośnicka… – one rządziły zbiorową wyobraźnią w PRL-u.