Tomasz Szczepanik, Pectus, VIVA! 1/2016
Fot. Zuza Krajewska
Z ŻYCIA GWIAZD

O ich konflikcie wprost huczało, teraz ujawnił prawdę. Tomasz Szczepanik wprost o relacjach z Edytą Górniak

Wokalista grupy Pectus potwierdził spekulacje

Konrad Szczęsny 18 lutego 2024 14:46
Tomasz Szczepanik, Pectus, VIVA! 1/2016
Fot. Zuza Krajewska

Za nami finał piątej edycji „The Voice Senior”. Niekwestionowaną zwyciężczynią okazała się w sobotę wieczorem Regina Rosłaniec Bavcevic z drużyny Haliny Frąckowiak. Po zakończeniu show wyniki komentowali również pozostali jurorzy. Wśród nich Tomasz Szczepnik, który w jednym z wywiadów odniósł się przy okazji do niedawnych medialnych doniesień, jakoby pozostawał skonfliktowany z Edytą Górniak... 

Tomasz Szczepanik i Edyta Górniak: konflikt na planie Rytmów Dwójki

Jesienią ubiegłego roku media rozpisywała się o konflikcie, który miał wybuchnąć na planie „Rytmów Dwójki” między Tomaszem Szczepanikiem i Edytą Górniak. Co było jego przyczyną? Według słów osoby z produkcji problemy z punktualnością diwy oraz protekcjonalne traktowanie niektórych członków ekipy technicznej.

To miało rozsierdzić wokalistę grupy Pectus, który nie wytrzymał i powiedział w kierunku wokalistki kilka mocnych słów. „Atmosfera zrobiła się gęsta. Od tamtej pory nie rozmawiają. Sytuację ratuje tylko Rafał Brzozowski, w którego Edyta od dawna jest zapatrzona jak w obrazek, ale to przyjaciel Tomka… Nie zmienia to faktu, że od czasu kłótni na planie, wszyscy czekają na zemstę Edyty”, komentował informator w rozmowie z serwisem Plotek.

Sami zainteresowani podchodzili do wszystkiego z dużą rezerwą. Artystka za pośrednictwem Instastories stwierdziła jedynie, że „na intrygi/złośliwości/kłamstwa/zazdrość/nienawiść odpowiada Pokojem”. Teraz do sprawy odniósł się sam Tomasz Szczepanik...

Czytaj także: Dla męża opuściła Polskę, po zwycięstwie nawet jej nie pogratulował. Tak wygląda ukochany Reginy Rosłaniec Bavcevic

Edyta Górniak
Fot. Piotr BLAWICKI/East News

Edyta Górniak na planie „Dzień Dobry TVN”, Warszawa, około 2010 roku

Tomasz Szczepanik o relacji z Edytą Górniak. Taka jest prawda

W rozmowie z dziennikarką portalu Shownews wokalista grupy Pectus potwierdził, że taka sytuacja miała miejsce, jednak o żadnym wielkim konflikcie nie może być mowy. Artyści wszystko sobie bowiem wyjaśnili.

My wszyscy, którzy pracujemy na estradzie i w ogóle branży, pracujemy na emocjach i to są niekiedy emocje bardzo wysokich lotów. Musieliśmy sobie parę rzeczy wyjaśnić”, zdradził.

Dodał, że tego typu sytuacje są pewnym rodzajem normy: były, są i będą miały miejsce z uwagi na specyfikę uprawianego zawodu. „Wszystko jest między nami w porządku, takie spięcia występują, różnice zdań, postrzegania rzeczywistości”, wyjaśnił.

Jak więc widać, o żadnym wielki konflikcie między Tomaszem Szczepanikiem i Edytą Górniak nie może być mowy...  

Czytaj także: W groźnym wypadku zyskała drugie życie. Regina Rosłaniec Bavcevic o tragedii, która zmieniła wszystko

Tomasz Szczepanik, Rytmy Dwójki, 13.10.2023
Fot. Artur Zawadzki/REPORTER

Tomasz Szczepanik, Rytmy Dwójki, 13.10.2023

Tomasz Szczepanik, Pectus, plan programu „Rytmy Dwójki”, 11.10.2023 rok
Fot. Gałązka/AKPA

Tomasz Szczepanik, Pectus, plan programu „Rytmy Dwójki”, 11.10.2023 rok

Wideo

Maciej Musiał zadzwonił do Dagmary Kaźmierskiej z przeprosinami. Wcześniej zamieścił w sieci niestosowny komentarz

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER w poruszającej rozmowie wyznaje: „Szukam swojego szczęścia w miłości, w życiu, na świecie…”. GOŁDA TENCER: „Ludzie młodzi nie znają historii. Patrzą do przodu (…). A ja robię wszystko, by ocalić pamięć”, mówi. JAN HOLOUBEK i KASPER BAJON: reżyser i scenarzysta. Czego nie nakręcą, staje się hitem. A jak wyglądają ich relacje poza planem filmowym? MONIKA MILLER od lat zmaga się z depresją i chorobą dwubiegunową, ale teraz za sprawą miłości pierwszy raz w życiu jest szczęśliwa.