The Voice Senior 5, Halina Frąckowiak, Regina Rosłaniec Bavcevic
Fot. Jan Bogacz, Natasza Młudzik, TVP
ZE ŚWIATA TELEWIZJI

Dla męża opuściła Polskę, po zwycięstwie nawet jej nie pogratulował. Tak wygląda ukochany Reginy Rosłaniec Bavcevic

Pojawili się razem na kanapie „Pytania na śniadanie”

Konrad Szczęsny 18 lutego 2024 13:34
The Voice Senior 5, Halina Frąckowiak, Regina Rosłaniec Bavcevic
Fot. Jan Bogacz, Natasza Młudzik, TVP

W finale piątej edycji „The Voice Senior” rzuciła wszystkich na kolana. Regina Rosłaniec Bavcevic, której trenerką była Halina Frąckowiak, tryumfowała. W niedzielnym wydaniu „Pytania na śniadanie” pojawiła się na planie wraz ze swoim mężem, Chorwatem Josko oraz mentorką z programu. Co powiedziała?

Regina Rosłaniec Bavcevic: Polka z bałkańską duszą. Kim jest jej mąż?

Po ogłoszeniu wyników nie kryła łez wzruszenia. Jak przyznała w późniejszym wywiadzie, u niej szczęście od zawsze związane jest ze łzami. W ten sposób wyraża emocje. Gdy zapadł werdykt, przyszedł czas na podziękowania. Regina Rosłaniec Bavcevic nawiązała w nich do swojego męża. Mężczyzna o imieniu Josko jest z pochodzenia Chorwatem. Poznali się w trakcie jednego z jej występów w Splicie. Zaiskrzyło do tego stopnia, że artystka przeprowadziła się dla niego z Polski na Bałkany. I tam żyją już od niemal czterech dekad...

Z właściwym sobie poczuciem humoru, już po zwycięstwie, Regina Rosłaniec Bavcevic stwierdziła, że kieruje w stronę męża szczególne podziękowania, ponieważ od pół roku „nie miała czasu, żeby ugotować mu obiad”.

Jak okazało się w niedzielnym wydaniu „Pytania na śniadanie”, ukochany przebywa z nią w Polsce. Pojawił się wraz z małżonką na słynnej kanapie w TVP. Towarzyszyła im również trenerka z programu, Halina Frąckowiak. Co powiedzieli?

Czytaj także: Od 40 lat żyje poza Polską, mąż jest jej wielką siłą. Odsłaniamy tajemnice Reginy Rosłaniec Bavcevic

The Voice Senior 5, Rafał Brzozowski, Marta Manowska, Regina Rosłaniec Bavcevic, finał
Fot. Jan Bogacz, Natasza Młudzik, TVP

The Voice Senior 5: Rafał Brzozowski, Marta Manowska, Regina Rosłaniec Bavcevic po ogłoszeniu wyników, Warszawa, 17.02.2024 rok

Regina Rosłaniec Bavcevic o mężu: wczoraj mi nawet nie pogratulował

W trakcie rozmowy zapytano laureatkę piątej edycji „The Voice Senior”, jakie emocje towarzyszą jej po wynikach. Przyznała, że dopiero po czasie była w stanie ochłonąć. Przy okazji również... wbiła szpilę ukochanemu!

Ja dopiero dzisiaj to czuję. Wczoraj nawet mi nie pogratulował, jak przyszłam do domu. Teraz już nie chcę żadnych gratulacji, ale nosił walizki dzisiaj, więc wybaczę mu”, ujawniła, co zgromadzonych wprowadziło w lekkie zakłopotanie. Po chwili jednak Regina Rosłaniec Bavcevic doprecyzowała, że to forma żartu. „Żartuję, on jest taki chłodny — tak trzy dni później mi gratuluje”, wyjaśniła.

Prowadzący dociekali, jak wyglądał poranek artystki tuż po tym, jak się obudziła. Czy nadal towarzyszyły jej ogromne emocje? Czy jednak większy spokój? „Obudziłam się rano, myślę sobie tak: już nie mam make-upu, już jestem taka normalna, co się wczoraj zadziało? Wygrałam! Wybiegłam do kuchni i pytam: kochanie, zrobiłeś kawę? I mówię: wygrałam!”, zwierzała się rozentuzjazmowana, co wszystkich obecnych wprawiło w doskonały nastrój.

Przypomnijmy, że w wywiadzie z serwisem Pomponik laureatka show TVP zdradziła, że choć na co dzień mieszka w Chorwacji, teraz coraz częściej będzie bywała w Polsce – ta informacja na pewno ucieszy jej fanów!

Pani Reginie oraz jej najbliższym życzymy wszystkiego, co najwspanialsze oraz dalszych sykcesów!  

Czytaj także: W groźnym wypadku zyskała drugie życie. Regina Rosłaniec Bavcevic o tragedii, która zmieniła wszystko

The Voice Senior 5, Halina Frąckowiak, Regina Rosłaniec Bavcevic, mąż Josko Bavcevic, kadr z „Pytania na śniadanie”
Fot. Screen

Halina Frąckowiak, Regina Rosłaniec Bavcevic, mąż Josko Bavcevic, kadr z „Pytania na śniadanie”, Warszawa, 18.02.2024 rok

The Voice Senior 5, Regina Rosłaniec Bavcevic, finał
Fot. Jan Bogacz, Natasza Młudzik, TVP

The Voice Senior 5: Regina Rosłaniec Bavcevic ze statuetką po ogłoszeniu wyników, Warszawa, 17.02.2024 rok

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Bogna Sworowska o pracy w modelingu kiedyś i dziś…

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER w poruszającej rozmowie wyznaje: „Szukam swojego szczęścia w miłości, w życiu, na świecie…”. GOŁDA TENCER: „Ludzie młodzi nie znają historii. Patrzą do przodu (…). A ja robię wszystko, by ocalić pamięć”, mówi. JAN HOLOUBEK i KASPER BAJON: reżyser i scenarzysta. Czego nie nakręcą, staje się hitem. A jak wyglądają ich relacje poza planem filmowym? MONIKA MILLER od lat zmaga się z depresją i chorobą dwubiegunową, ale teraz za sprawą miłości pierwszy raz w życiu jest szczęśliwa.