Tomasz Szczepanik, Pectus, VIVA! 1/2016
Fot. Zuza Krajewska
O TYM SIĘ MÓWI

Tomasz Szczepanik pokonał Edytę Górniak w "Rytmach Dwójki". Za kulisami programu mówiło się o konflikcie między artystami 

"Atmosfera zrobiła się gęsta"

Apolonia Podstawka 4 listopada 2023 13:02
Tomasz Szczepanik, Pectus, VIVA! 1/2016
Fot. Zuza Krajewska

Za nami finał muzycznego show TVP "Rytmy Dwójki". Program wygrali Tomasz Szczepanik i Anna Deko. Wokalista pokonał w finale m.in. Edytę Górniak. Co ciekawe, mówiło się, że artyści okazali się być rywalami nie tylko na scenie, ale i poza nią. 

Tomasz Szczepanik i Edyta Górniak rywalizowali w finale "Rytmów Dwójki"

Widzowie telewizyjnej dwójki przez minione osiem tygodni mogli oglądać duety jurorów znanych z show TVP wraz ze wschodzącymi artystami polskiej sceny. Edyta Górniak, Natasza Urbańska, Alicja Węgorzewska, Lanberry, Tomson i Baron, Marek Piekarczyk, Tomasz Szczepanik i Rafał Brzozowski śpiewali największe polskie przeboje u boku stojących u progu kariery wokalistów. Gospodyniami finału były Sandra Kubicka i Izabella Krzan.

Formuła programu zakładała, że publiczność w studio co tydzień wybierała najlepszy utwór odcinka. Siedem zwycięskich piosenek z całego cyklu trafiło do wielkiego finału, spośród których widzowie w głosowaniu SMS wybrali największy przebój "Rytmów Dwójki". Zwycięską piosenką była "Noc komety", którą w programie wykonali w duecie Tomasz Szczepanik i Anna Deko.

Zobacz też: Kuba Szmajkowski wygrał 19. edycję muzycznego show Twoja Twarz Brzmi Znajomo!

Tomasz Szczepanik, Pectus, plan programu „Rytmy Dwójki”, 11.10.2023 rok

Tomasz Szczepanik, Pectus, plan programu „Rytmy Dwójki”, 11.10.2023 rok
Fot. Gałązka/AKPA

Z uwagi na aż dwa wygrane przez Edytę Górniak odcinki, wokalistka zaśpiewała w finale dwukrotnie. Nie zagwarantowało jej to jednak wygranego finału. Jak podaje portal Plotek.pl, rywalizacja pomiędzy artystką a Tomaszem Szczepanikiem nie toczyła się wyłącznie na scenie. Iskrzyło także za kulisami widowiska. 

"Edyta miała konflikt na planie z Tomkiem Szczepanikiem. Wyglądało to tak… Wszyscy omawiali kwestie techniczne, Edyta narzekała, aż w końcu Tomek powiedział jej kilka mocnych słów. Atmosfera zrobiła się gęsta. Od tamtej pory nie rozmawiają. Sytuację ratuje tylko Rafał Brzozowski, w którego Edyta od dawna jest zapatrzona jak w obrazek, ale to przyjaciel Tomka... Nie zmienia to faktu, że od czasu kłótni na planie, wszyscy czekają na zemstę Edyty" — wyznała serwisowi osoba z produkcji programu.

W kwestii ewentualnego konfliktu wypowiedziała się żona Tomasza Szczepanika. "Czy jest jakiś konflikt na planie? Raczej nie zauważyłam. Edyta lubi, aby się dużo opowiadało. Poza tym chyba o nikim konkretnie nie mówiła" – powiedziała dla Plotka Monika Paprocka-Szczepanik, która jest jednocześnie menadżerką lidera grupy Pectus. 

Czytaj też: To on podbił serca jurorów i widzów w finale "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Kim jest Kuba Szmajkowski?

Edyta Górniak skomentowała informacje o konflikcie 

Wokalistka odniosła się do najnowszych medialnych doniesień i w swoich mediach społecznościowych napisała: "Na intrygi/złośliwości/kłamstwa/zazdrość/nienawiść odpowiadam pokojem".  

Edyta Górniak, wrzesień 2023 r. 

Tomasz Szczepanik pokonał Edytę Górniak w
Fot. Piętka Mieszko/ AKPA

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Czy łatwo było jej znów zaufać mężczyźnie i co z tym ślubem? „Raz bardziej chce Michał, raz ja", mówi Ewa Kasprzyk

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA KASPRZYK i MICHAŁ KOZERSKI: „potraktujmy ten wywiad jak mecz piłkarski”, proponuje aktorka. Kto w nim zwycięży? ŁUKASZ SIMLAT: dlaczego nie ma aktorskich marzeń i dlaczego... nie wyłącza telefonu. MAJA BOHOSIEWICZ założyła rodzinę, zbudowała własny biznes i została influencerką. Czy nie żałuje swoich wyborów? MICHAŁ WITKOWSKI: ceniony pisarz odsłania swój intymny świat i… zmienia image. NIEPOKONANA, czyli niezwykła historia Céline Dion.