Edyta Górniak, VIVA! marzec 2012, 5/2012
Fot. Marlena Bielińska/MOVE
O TYM SIĘ MÓWI

Edyta Górniak zdradziła kulisy związku z Piotrem Schrammem! 

„Był osobą, która dała mi taką przestrzeń, że ja chciałam wracać na te nasze spotkania”

Olga Figaszewska 7 marca 2019 14:00
Edyta Górniak, VIVA! marzec 2012, 5/2012
Fot. Marlena Bielińska/MOVE

Edyta Górniak nie ma szczęścia w miłości. Mężczyźni wielokrotnie ranili jej serce, co sprawiło, że stała się wobec nich nieufna. Gwiazda w programie Magdy Mołek zdradziła, że to związek z Piotrem Schrammem był dla niej ważny i zbliżony do ideału...

Edyta Górniak o związku z Piotrem Schrammem

Edyta Górniak i Piotr Schramm poznali się w 2010 roku. Wyjątkowe uczucie połączyło ich na cztery lata. Uchodzili za jedną z najpiękniejszych par polskiego show-biznesu, mieli wspólne plany i marzenia… Chociaż wydawało się, że diva w końcu znalazła szczęście u boku właściwego mężczyzny, niespodziewanie para wydała oświadczenie, w którym informowała o rozpadzie swojego związku.

Piosenkarka w jednym z wcześniejszych wywiadów przyznała, że była to dobra relacja. Ale z czasem okazało się, że różnice ich charakterów są zbyt duże. W rozmowie z Magdą Mołek gwiazda zaznaczyła, że ich znajomość była bliska ideału.

„Nie myślałam o tym. Teraz, gdybym miała tak na głos analizować, myślę, że najwięcej zrozumienia dla mojej osoby, mojej wrażliwości, dla muzyki, dla ludzi, empatii, mojej przestrzeni potrzebnej na to, żeby być kreatywnym artystą, zamiłowania do podróży, do tego, że jestem mamą, to myślę, że najwięcej miałam zrozumienia u Piotra Schramma. On był taką osobą chyba najbardziej, która dała mi jakby taką przestrzeń, że ja po prostu chciałam wracać na te nasze spotkania”, mówiła W roli głównej.

Para nigdy nie zdecydowała się zamieszkać razem. Edyta Górniak poznała Piotra Schramma rok po rozwodzie, nie była gotowa na taki krok. „Jeszcze wtedy nie chciałam. (…) Myślałam, że przyjdzie ten moment otwarcia się na to, żeby budować rodzinność i do końca tego nie dopuściłam”, dodała.

Nie żałuje jednak rozstania z Piotrem i podkreśliła, że na tamtym etapie byli świadomi różnic, które między nimi występowały. „Byliśmy zgodni w tej niezgodności”, wyjaśniła.

Niedawno Edyta Górniak rozstała się z Mateuszem Zalewskim. Gwiazda zdradziła, że nie może już chodzić na randki w Polsce. „Czasem idealizują sobie sytuację, czasem żyją według jakichś zasłyszanych legend, czasem sięgają trochę, bo to jest interesujące pozyskać uwagę osoby ogólnie uznanej za niedostępną”, powiedziała.

Na razie gwiazda nie jest gotowa na miłość. „Z kalkulacji wynika, że będę singielką do końca życia, ale jest okej. Na pewno męska energia jest inna, jak wszystkie inne, ale to są najbardziej ryzykowne skrzydła jakie można sobie przyczepić, są najmniej trwałe, więc nie chcę się uzależniać od nich. Kilka razy byłam i spadłam z takiej skarpy ”, zakończyła.

Mamy nadzieję, że mimo bolesnych doświadczeń Edyta Górniak znajdzie w końcu miłość u boku ukochanego mężczyzny!  

Edyta Górniak i Piotr Schramm

Edyta Górniak i Piotr Schramm

Fot. ONS

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANJA RUBIK przed czterdziestką robi podsumowanie. Jakie ma marzenia, co jeszcze pragnie osiągnąć? Czy chce założyć rodzinę? Muzyk BARTEK KRÓLIK zdradza, jak przetrwał trudne momenty i odnalazł szczęście. MANUELA GRETKOWSKA w wyjątkowej rozmowie o AGNIESZCE OSIECKIEJ. Specjalnie na lato: sztuka gotowania blogerki DARII ŁADOCHY, w czym tkwi magia ZAKOPANEGO oraz aktorka KATARZYNA ZAWADZKA w kreacjach od ZIENIA w sesji nad polskim morzem.