Edyta Górniak, VIVA! marzec 2012, 5/2012
Fot. Marlena Bielińska/MOVE
O TYM SIĘ MÓWI

Edyta Górniak: „To jedyny mężczyzna, który nigdy nie sponiewierał mojego oddania i zaufania”

Wokalistka szczerze o relacji z Piotrem Schrammem

Olga Figaszewska 22 marca 2021 12:15
Edyta Górniak, VIVA! marzec 2012, 5/2012
Fot. Marlena Bielińska/MOVE

Edyta Górniak nie ma szczęścia w miłości. Mężczyźni wielokrotnie ranili jej serce, co sprawiło, że stała się wobec nich nieufna. Kilka lat temu wokalistka zdradziła, że to związek z Piotrem Schrammem był dla niej ważny i zbliżony do ideału... Teraz w poście na Facebooku gwiazda po raz kolejny otworzyła się na temat ich relacji. Nie szczędziła byłemu partnerowi komplementów. „To jedyny mężczyzna, który będąc ze mną w relacji, nigdy nie sponiewierał mojego oddania i zaufania”, pisze Edyta Górniak. 

Edyta Górniak i Piotr Schramm - dlaczego się rozstali? 

Edyta Górniak i Piotr Schramm poznali się w 2010 roku. Wyjątkowe uczucie połączyło ich na cztery lata. Uchodzili za jedną z najpiękniejszych par polskiego show-biznesu, mieli wspólne plany i marzenia… Chociaż wydawało się, że diva w końcu znalazła szczęście u boku właściwego mężczyzny, niespodziewanie para wydała oświadczenie, w którym informowała o rozpadzie swojego związku.

ZOBACZ TEŻ: Czy Allan Krupa przystąpi w tym roku do matury? Edyta Górniak mu to odradzała...

Piosenkarka w jednym z wywiadów przyznała, że była to dobra relacja. Ale z czasem okazało się, że różnice ich charakterów są zbyt duże. Kilka lat temu w rozmowie z Magdą Mołek zaznaczyła, że ich znajomość była bliska ideału.

„Nie myślałam o tym. Teraz, gdybym miała tak na głos analizować, myślę, że najwięcej zrozumienia dla mojej osoby, mojej wrażliwości, dla muzyki, dla ludzi, empatii, mojej przestrzeni potrzebnej na to, żeby być kreatywnym artystą, zamiłowania do podróży, do tego, że jestem mamą, to myślę, że najwięcej miałam zrozumienia u Piotra Schramma. On był taką osobą chyba najbardziej, która dała mi jakby taką przestrzeń, że ja po prostu chciałam wracać na te nasze spotkania”, mówiła Edyta Górniak w programie W roli głównej.

Edyta Górniak i Piotr Schramm w 2011 roku

Edyta Górniak, Piotr Schramm, 2011 rok
Fot. VIPHOTO/East News

Para nigdy nie zdecydowała się zamieszkać razem. Edyta Górniak poznała Piotra Schramma rok po rozwodzie, nie była gotowa na taki krok. „Jeszcze wtedy nie chciałam. (…) Myślałam, że przyjdzie ten moment otwarcia się na to, żeby budować rodzinność i do końca tego nie dopuściłam”, dodawała.

Nie żałuje jednak rozstania z Piotrem i podkreśliła, że na tamtym etapie byli świadomi różnic, które między nimi występowały. „Byliśmy zgodni w tej niezgodności”, wyjaśniła.

SPRAWDŹ TEŻ: Diwa i skromny gitarzysta... Związek Dariusza Krupy i Edyty Górniak skrywał wiele tajemnic

Edyta Górniak o Piotrze Schrammie

Piotr Schramm udzielił w ostatnim czasie nowego wywiadu. Prawnik był gościem na kanale Macieja Wieczorka - „Ekspert w Bentley'u”. Rozmowa dotyczyła między innymi tego, jak szukać w dzisiejszych czasach odpowiedzi i wiarygodnych informacji. Materiał udostępniła Edyta Górniak, która opatrzyła go długim opisem na temat byłego partnera.

To jedyny mężczyzna, który będąc ze mną w relacji, nigdy nie sponiewierał mojego oddania i zaufania. Jedyny, który...

Opublikowany przez Edyta Górniak Niedziela, 21 marca 2021

,,To jedyny mężczyzna, który będąc ze mną w relacji, nigdy nie sponiewierał mojego oddania i zaufania. Jedyny, który mnie nie uderzył, nie okradł, nie szantażował emocjonalnie, nie zdradził, nie zmanipulował i nie uprawiał gierek. Prawdziwy. Piekielnie inteligentny. Wnikliwie analityczny. Jeden z tych, którzy bronią wizerunku Faceta z klasą podtrzymując wiarę w prawdziwych Mężczyzn", napisała gwiazda. 

Widać, że prawnik przeszedł sporą metamorfozę! Dziś nosi dłuższą fryzurę i brodę! 

Edyta Górniak i Piotr Schramm w 2011 roku. Gala 50 Najbardziej Wpływowych Kobiet w Polsce

Edyta Górniak, Piotr Schramm, 2011 rok
Fot. VIPHOTO/East News

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…