Tancerka odpoczywa pośród romantycznych krajobrazów...

Rafał Kowalski 26 września 2018 11:04

Kilka dni temu media rozpaliła informacja o tym, że Edyta Herbuś wzięła ślub z Piotrem Bukowieckim! Na konta społecznościowe tancerki spłynęła cała masa gratulacji, których gwiazda przez długi czas nie komentowała. Aż do teraz…

Edyta Herbuś nie wyszła za mąż

Na Instagramie aktorki pojawiło się wczoraj oświadczenie w sprawie rzekomego ślubu… „Nie mam w zwyczaju komentowania plotek, ale tym razem muszę zrobić wyjątek z szacunku do Was i tej energii, która do mnie spływa. Prawda jest taka, że obrączka, którą noszę jest pewnym bardzo osobistym wyznaniem. Dziękuje , że jesteście. Dziękuje za każdą ciepłą myśl od Was. Tak, jestem szczęśliwa. Nawet jako „nie żona” <3 Życzę Wam dużo miłości”, czytamy w sieci.

Wszystkie informacje o weselu dotarły do Edyty Herbuś z opóźnieniem. Ostatnie dni gwiazda spędza bowiem w Stanach Zjednoczonych, gdzie odpoczywa przed kolejnymi zawodowymi obowiązkami. Zobaczcie piękne zdjęcia z podróży! Co prawda nie poślubnej, ale i tak godnej pozazdroszczenia.  

1/5
Edyta Herbuś w USA
Copyright @Instagram
1/5

Podczas wyjazdu nie mogło zabraknąć czasu na medytację

2/5
Edyta Herbuś w USA
Copyright @Instagram
2/5

Widoki zapierają dech w piersiach!

3/5
Edyta Herbuś w USA
Copyright @Instagram
3/5

Tancerka wypoczywa z przyjaciółmi

4/5
Edyta Herbuś w USA
Copyright @Instagram
4/5

Zazdrościmy pięknej pogody!

5/5
Edyta Herbuś w USA
Copyright @Instagram
5/5

Żałujecie, że Edyta Herbuś nie wyszła za mąż?

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EDYTA PAZURA o dorastaniu w Nowej Hucie, macierzyństwie, odwadze i miłości silniejszej niż wszystko. Wybitny kardiochirurg GRZEGORZ RELIGA mierzy się z legendą ojca – Zbigniewa Religi. Charyzmatyczna wokalistka SINÉAD O’CONNOR jednym czynem przekreśliła swoje życie i karierę. Co się kryło za jej upadkiem? JOANNA DARK nagrała płytę „Osiecka / Przybora – Ale Jazz!”. Dlaczego właśnie Osiecka? PIOTR CZAYKOWSKI życiowe przypadki ulubionego modela Armaniego. W cyklu PODRÓŻE Malediwy – wyspy, które mogą zniknąć z powierzchni Ziemi.