O TYM JEST GŁOŚNO

Edyta Herbuś wyszła za mąż za byłego partnera Doroty Gardias?!

Najnowsze zdjęcia pary rozwiewają wszelkie wątpliwości

Konrad Szczęsny 20 września 2018 11:54

Pod koniec zeszłego roku media obiegła sensacyjna informacja, że Edyta Herbuś spotyka się z Piotrem Bukowieckim, byłym partnerem Doroty Gardias. O ich relacji wiele spekulowano: mówiło się, że wprost nie mogą bez siebie żyć, zaś nowy partner wyjątkowo intensywnie adoruje tancerkę. Okazuje się, że para prawdopodobnie zdecydowała się na kolejny poważny krok i... wzięła sekrety ślub!

Edyta Herbuś wyszła za mąż za Piotra Bukowieckiego, byłego partnera Doroty Gardias

Medialną burzę wywołały najnowsze zdjęcia Edyty Herbuś i Piotra Bukowieckiego z trwającego od kilku dni Festiwalu Filmowego w Gdyni, którego oboje są uczestnikami. Paparazzi zauważyli obrączki na palcu prawej dłoni tancerki oraz jej partnera. Choć sama zainteresowana nie skomentowała tych rewelacji wiele wskazuje na to, że faktycznie zdecydowała się wziąć ślub z byłym partnerem Doroty Gardias, ponieważ chętnie pokazywała złoty krążek na palcu, pozując do zdjęć.

Poprzednie związki Piotra Bukowieckiego, męża Edyty Herbuś

Przed tym, jak Piotr Bukowiecki związał się z pogodynką TVN, był żonaty. Owocem tamtego małżeństwa jest dwójka dzieci. Z kolei ze związku z Dorotą Gardias ma pięcioletnią córkę Hanię.

W galerii możesz zobaczyć zdjęcia Edyty Herbuś z mężem z Festiwalu Filmowego w Gdyni. Uważasz, że tworzą udaną parę?  

Wideo

Poznaj historię miłości Agnieszki Woźniak-Starak i jej męża Piotra!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Magda Mołek o pięknym, ale i trudnym macierzyństwie, a także Katarzyna Grochola z mężem o swoim tajnym ślubie…