O NIEJ JEST GŁOŚNO

Edyta Herbuś miała poważny wypadek samochodowy! 

„Przeczytałam tę wiadomość od losu jako "zwolnij”

Olga Figaszewska 19 listopada 2018 09:55
Edyta Herbuś, VIVA! 19/2018, wrzesień 2018
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF PHOTO

Edyta Herbuś przeżyła chwilę grozy! Jej ostatnia podróż o mało nie zakończyła się tragedią! Co się wydarzyło?

Edyta Herbuś miała wypadek!

Po wielu latach tancerka postanowiła znów zasiąść za kierownicą samochodu. Chociaż egzamin na prawo jazdy zdawała już dziesięć lat temu, od tamtej pory sporadycznie wstępowała w roli kierowcy. Dopiero za namową swojego partnera postanowiła to zmienić.

„Pozwalał jej prowadzić swój samochód i spokojnie tłumaczył, co powinna poprawić. Dzięki temu Edyta nie zniechęciła się i już od wiosny samodzielnie przemierzała ulice stolicy”, czytamy w Na żywo.

W październiku Edyta Herbuś wybrała się w podróż do Wrocławia. Na trasie przeżyła chwilę grozy. W takcie jazdy w jej samochodzie pękła opona. Trudno było jej utrzymać kontrolę nad rozpędzonym pojazdem.

„Byłam mocno przerażona, ale mój kielecki charakter powoduje, że jak jest taka sytuacja to mam zimną krew”,wyznała gwiazda. Edyta Herbuś mogła liczyć na pomoc dwóch mężczyzn, którzy byli świadkami zdarzenia. Na szczęście po zmianie koła znów mogła kontynuować podróż. Ale o tym wydarzeniu trudno jest jej jednak zapomnieć.

„Dostałam ostatnio od losu pstryczek w nos. Najadłam się strachu, ale wszystko skończyło się dobrze. Przeczytałam tę wiadomość od losu jako "zwolnij”. Myślę sobie, że to niegłupi pomysł. Wiem, że mam tendencję do rozpędzania się w działaniu, zdobywaniu, przekraczaniu...”, mówiła później. 

Edyta Herbuś, VIVA! czerwiec 2017
Fot. Iza Grzybowska

Edyta Herbuś wzięła ślub z Piotrem Bukowieckim?!
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF PHOTO

Wideo

Dziś wypada 3. rocznica ich ślubu. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Monika Olejnik, Martyna Wojciechowska, Joanna Przetakiewicz, Anna Lewandowska i Jessica Mercedes Kirschner. Pięć niezwykłych kobiet w niezwykłej sesji VIVY!. Janusz L. Wiśniewski w mocnej rozmowie o współczesnych kobietach oraz Debora i Joszko Brodowie z 11-stką dzieci o sile rodziny.