Edyta Górniak, VIVA! marzec 2012, 5/2012
Fot. Marlena Bielińska/MOVE
O NIEJ JEST GŁOŚNO

Edyta Górniak zostanie uczestniczką telewizyjnego show! 

„Dobry agent powinien umieć wtopić się w tłum”

Weronika Kostyra 19 listopada 2018 13:26
Edyta Górniak, VIVA! marzec 2012, 5/2012
Fot. Marlena Bielińska/MOVE

To prawdziwa sensacja! Do tej pory ten fakt utrzymywano w tajemnicy, jednak światło dzienne ujrzała wiadomość, że Edyta Górniak będzie gwiazdą najnowszej edycji programu TVN Agent Gwiazdy! Wokalistka nie brała dotąd udziału w reality-show, ale jej obecność z pewnością zapewni rekordową oglądalność! Czy Edyta Górniak odnajdzie się w tego typu programie? Kto jeszcze wystąpi w najnowszym Agencie? 

Edyta Górniak w Agencie 

Jak donosi magazyn Party zdjęcia do programu rozpoczęły się w ubiegłym tygodniu. Edyta Górniak ruszyła w podróż na hiszpańską wyspę Fuerteventurę zaledwie kilka godzin po swoim koncercie urodzinowym 14 października. Piosenkarka do tej pory nie zdecydowała się na udział w żadnym tego typu programie. Czy poradzi sobie z konkurencjami? 

Zdaniem Michała Mikołajczaka, zwycięzcy poprzedniej edycji tu zdecydowanie trzeba umieć kombinować.  „To jest gra, która trwa 24 godziny na dobę i trzeba grać”, wyznał VIVIE! Michał. „Jak jechałem tam, to wydawało mi się, że dobry agent powinien umieć wtopić się w tłum, że powinien umieć działać tak, żeby nikt nie wiedział, że działa, a po powrocie stwierdzam, że agent powienien być bezczelny i nawet robić wszystko na oczach grupy”, powiedział Monice Katarzynie Krupskiej. 

Program tradycyjnie poprowadzi Kinga Rusin. Pozostali uczestnicy, o których udziale wiemy to: Maria Sadowska, blogerka Angelika Mucha (Littleooonster96), Viola Kołakowska, bokser Andrzej Gołota, Rafał Jonkisz i oraz podróżnik Aleksander Doba.

Czy Edyta Górniak odnajdzie się w takim programie? My już nie możemy się doczekać! Będziecie oglądać?  

Edyta Górniak, VIVA! marzec 2012, 5/2012
Fot. Marlena Bielińska/MOVE

Edyta Górniak, VIVA! 5/2012
Fot. Marlena Bielińska/MOVE

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Trener personalny DANIEL QCZAJ zdobył się na coming out. Co mu dała ta decyzja, a co zabrała? ALŻBETA LENSKA dwa lata temu o mało nie umarła. To wydarzenie w zaskakujący sposób zmieniło jej życie. W VIVIE! na Lato cykl Ona o Niej – MAŁGORZATA POTOCKA o KALINIE JĘDRUSIK: „Przez jednych kochana, przez innych nienawidzona. Polska Marilyn Monroe…”. W cyklu Sztuka gotowania – AGNIESZKA MACIĄG zdradza, jak zatrzymać młodość. W Podróżach z Historią – kultowe miejsca: magiczna leśniczówka w Praniu, Krzyże „lepsze niż Paryże…”.