Edyta Górniak, VIVA! marzec 2012, 5/2012
Fot. Marlena Bielińska/MOVE
O NIEJ JEST GŁOŚNO

Edyta Górniak zostanie uczestniczką telewizyjnego show! 

„Dobry agent powinien umieć wtopić się w tłum”

Weronika Kostyra 19 listopada 2018 13:26
Edyta Górniak, VIVA! marzec 2012, 5/2012
Fot. Marlena Bielińska/MOVE

To prawdziwa sensacja! Do tej pory ten fakt utrzymywano w tajemnicy, jednak światło dzienne ujrzała wiadomość, że Edyta Górniak będzie gwiazdą najnowszej edycji programu TVN Agent Gwiazdy! Wokalistka nie brała dotąd udziału w reality-show, ale jej obecność z pewnością zapewni rekordową oglądalność! Czy Edyta Górniak odnajdzie się w tego typu programie? Kto jeszcze wystąpi w najnowszym Agencie? 

Edyta Górniak w Agencie 

Jak donosi magazyn Party zdjęcia do programu rozpoczęły się w ubiegłym tygodniu. Edyta Górniak ruszyła w podróż na hiszpańską wyspę Fuerteventurę zaledwie kilka godzin po swoim koncercie urodzinowym 14 października. Piosenkarka do tej pory nie zdecydowała się na udział w żadnym tego typu programie. Czy poradzi sobie z konkurencjami? 

Zdaniem Michała Mikołajczaka, zwycięzcy poprzedniej edycji tu zdecydowanie trzeba umieć kombinować.  „To jest gra, która trwa 24 godziny na dobę i trzeba grać”, wyznał VIVIE! Michał. „Jak jechałem tam, to wydawało mi się, że dobry agent powinien umieć wtopić się w tłum, że powinien umieć działać tak, żeby nikt nie wiedział, że działa, a po powrocie stwierdzam, że agent powienien być bezczelny i nawet robić wszystko na oczach grupy”, powiedział Monice Katarzynie Krupskiej. 

Program tradycyjnie poprowadzi Kinga Rusin. Pozostali uczestnicy, o których udziale wiemy to: Maria Sadowska, blogerka Angelika Mucha (Littleooonster96), Viola Kołakowska, bokser Andrzej Gołota, Rafał Jonkisz i oraz podróżnik Aleksander Doba.

Czy Edyta Górniak odnajdzie się w takim programie? My już nie możemy się doczekać! Będziecie oglądać?  

Edyta Górniak, VIVA! marzec 2012, 5/2012
Fot. Marlena Bielińska/MOVE

Edyta Górniak, VIVA! 5/2012
Fot. Marlena Bielińska/MOVE

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA w rozmowie o rzeczach fundamentalnych: rodzinie, miłości, szczerości, odwadze, dobroci, wyrozumiałości i wolności wyboru. JACEK ROZENEK: jak podniósł się po udarze, dlaczego mówi, że żyje „na potrójnym haju”, i dlaczego nie wierzy już w miłość? ANNA WYSZKONI po pięciu latach przerwy wraca z nową płytą. Nam opowiada, co się z nią wtedy działo. WOJCIECH MANN mówi: „Nie uważam, żebym był nietuzinkowy. Po prostu mi się trochę udało, że trafiłem do radia…”.