Edyta Górniak, VIVA! 5/2012
Fot. Marlena Bielińska/MOVE
O TYM SIĘ MÓWI

Edyta Górniak szykuje się do ślubu?! Zaskakujące słowa gwiazdy

To wyznanie zelektryzowało fanów diwy

Konrad Szczęsny 22 października 2019 17:03
Edyta Górniak, VIVA! 5/2012
Fot. Marlena Bielińska/MOVE

Choć w miłości nie ma szczęścia, pozostaje obiektem westchnień wielu mężczyzn. W najnowszym wpisie na Instagramie Edyta Górniak zdradziła, że... myśli o ponownym zamążpójściu! Co na to fani gwiazdy?

Edyta Górniak w zjawiskowej stylizacji na koncercie

W miniony weekend zdobywczyni drugiego miejsca na Eurowizji 1994 wzięła wraz z innymi gwiazdami udział w wyjątkowym koncercie z okazji 100-lecia AGH w stolicy Małopolski. Wykonała tam m.in. utwór z towarzyszeniem wybitnego polskiego pianisty, Leszka Możdżera. Na tę okazję Edyta Górniak wybrała zjawiskową czerwoną stylizację autorstwa Violi Piekut.

Jej fani nie kryli zachwytu i w komentarzach komplementowali diwę.

„Nie mam słów”, „IDEAŁ”, „Najpiękniejsza”, „Nie da się opisać słowami tego, jak ślicznie wyglądać”, podkreślali podekscytowani w Internecie.

Edyta Górniak szykuje się do drugiego ślubu?!

Artystka zamieściła również na swoim profilu na Instagramie filmik, na którym zmysłowo tańczy w zjawiskowej kreacji. To, co najbardziej zwraca uwagę, to podpis. Mowa w nim o ślubie!

„Violu, jeśli kiedykolwiek jeszcze będzie mi dane wyjść za mąż, Ty i tylko Ty możesz szyć moją suknię ślubną. Kocham❤️”, podkreśliła podekscytowana Edyta Górniak.

Na odpowiedź projektantki nie trzeba było długo czekać!

„❤️Kochana moja z ogromną radością ❤️❤️❤️🤩👑”, napisała wzruszona Viola Piekut.

Wyznanie Edyty Górniak uruchomiło oczywiście falę spekulacji i plotek, dotyczącą planów matrymonialnych diwy. Warto jednak podkreślić, że w ostatnim czasie artystka pozostaje singielką, zaś w intymnej rozmowie z Magdą Mołek przyznała, że nie sądzi, aby ten stan rzeczy zmienił się kiedykolwiek.

 „Z moich kalkulacji wynika, że będę singielką do końca życia, ale tak jest ok”, zapewniła.

My jednak mamy nadzieję, że Edycie Górniak będzie jeszcze dane się zakochać!  

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN i RADOSŁAW MAJDAN w przejmującej rozmowie o walce o dziecko, mierzonej poświęceniem, niepewnością, ale i wdzięcznością. MICHAŁ ŻEBROWSKI i EUGENIUSZ KORIN, dyrektor i reżyser Teatru 6. piętro. Czy się lubią, podziwiają i... kłócą. MARIOLA BOJARSKA FERENC Los naznaczony tragediami: wypadek mamy, walka o życie synka, rozwód, choroba męża. W cyklu EXTRA: Czy w kontekście niemieckich obozów koncentracyjnych może być mowa o modzie? – opowiada antropolożka mody Karolina Sulej. PODRÓŻ „Będziecie tam wracać”, mówi o Bieszczadach słynna podróżniczka Elżbieta Dzikowska.