Edyta Górniak, VIVA! 5/2012
Fot. Marlena Bielińska/MOVE
O TYM SIĘ MÓWI

Edyta Górniak szykuje się do ślubu?! Zaskakujące słowa gwiazdy

To wyznanie zelektryzowało fanów diwy

Konrad Szczęsny 22 października 2019 17:03
Edyta Górniak, VIVA! 5/2012
Fot. Marlena Bielińska/MOVE

Choć w miłości nie ma szczęścia, pozostaje obiektem westchnień wielu mężczyzn. W najnowszym wpisie na Instagramie Edyta Górniak zdradziła, że... myśli o ponownym zamążpójściu! Co na to fani gwiazdy?

Edyta Górniak w zjawiskowej stylizacji na koncercie

W miniony weekend zdobywczyni drugiego miejsca na Eurowizji 1994 wzięła wraz z innymi gwiazdami udział w wyjątkowym koncercie z okazji 100-lecia AGH w stolicy Małopolski. Wykonała tam m.in. utwór z towarzyszeniem wybitnego polskiego pianisty, Leszka Możdżera. Na tę okazję Edyta Górniak wybrała zjawiskową czerwoną stylizację autorstwa Violi Piekut.

Jej fani nie kryli zachwytu i w komentarzach komplementowali diwę.

„Nie mam słów”, „IDEAŁ”, „Najpiękniejsza”, „Nie da się opisać słowami tego, jak ślicznie wyglądać”, podkreślali podekscytowani w Internecie.

Edyta Górniak szykuje się do drugiego ślubu?!

Artystka zamieściła również na swoim profilu na Instagramie filmik, na którym zmysłowo tańczy w zjawiskowej kreacji. To, co najbardziej zwraca uwagę, to podpis. Mowa w nim o ślubie!

„Violu, jeśli kiedykolwiek jeszcze będzie mi dane wyjść za mąż, Ty i tylko Ty możesz szyć moją suknię ślubną. Kocham❤️”, podkreśliła podekscytowana Edyta Górniak.

Na odpowiedź projektantki nie trzeba było długo czekać!

„❤️Kochana moja z ogromną radością ❤️❤️❤️🤩👑”, napisała wzruszona Viola Piekut.

Wyznanie Edyty Górniak uruchomiło oczywiście falę spekulacji i plotek, dotyczącą planów matrymonialnych diwy. Warto jednak podkreślić, że w ostatnim czasie artystka pozostaje singielką, zaś w intymnej rozmowie z Magdą Mołek przyznała, że nie sądzi, aby ten stan rzeczy zmienił się kiedykolwiek.

 „Z moich kalkulacji wynika, że będę singielką do końca życia, ale tak jest ok”, zapewniła.

My jednak mamy nadzieję, że Edycie Górniak będzie jeszcze dane się zakochać!  

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA o macierzyństwie, życiu „żony czekającej”, artystycznych planach oraz recepcie na miłość i szczęście. Plus niezwykła sesja w Dubaju. DOROTA POMYKAŁA:  laureatka FF Tribeca 2022 w Nowym Jorku, zdobywczyni Orła 2023 za najlepszą główną rolę kobiecą. Kobieta enigma. Przed nami odsłania swoją duszę. KRZYSZTOF ZANUSSI: mistrz kina moralnego niepokoju wyznaje: „Tych filmów już nie nakręcę…”.  MIKA URBANIAK: wychowana przez dwójkę legendarnych artystów – Urszulę Dudziak i Michała Urbaniaka wbrew pozorom nie miała życia usłanego różami…