Edyta Górniak, VIVA! listopad 2008 „Bałam się, że go stracę”
Fot. Iza Grzybowska
DOMY GWIAZD

Elegancko, modnie i minimalistyczne – tak mieszka Edyta Górniak!

Zobacz wnętrza jej willi

Redakcja VIVA! 4 stycznia 2020 14:30
Edyta Górniak, VIVA! listopad 2008 „Bałam się, że go stracę”
Fot. Iza Grzybowska

Na antenie stacji TVN program My Way, w którym mogliśmy śledzić poczynania Edyty Górniak, gdy ta uczyła się jeździć samochodem, budził wielkie zainteresowanie! Jakiś czas temu artystka wystąpiła w Dzień Dobry TVN, gdzie opowiedziała nieco o kulisach powstawania telewizyjnego show oraz pokazała, jak mieszka. Jesteście ciekawi, jak prezentuje się nowoczesna willa Edyty Górniak?

Jak mieszka Edyta Górniak?

Materiał do programu Dzień Dobry TVN został nagrany w domu piosenkarki. Mimo, że gwiazda chroni swojej prywatności można zobaczyć, jak mieszka Edyta Górniak! Jej wynajęta willa mieści się w środku lasu – w ten sposób stworzyła sobie azyl z dala od blasku fleszy, gdzie w spokoju może zająć się pracą nad nowymi albumami i projektami. Aranżacja wnętrz robi ogromne wrażenie, wszystko jest zaprojektowane w nowoczesnym stylu, jednak jest tam bardzo przytulnie. Na ścianach można zauważyć modne w tym sezonie tapety w wymyślne desenie, a dodatkową dekoracją są obrazy oraz dużo roślinności.

Jak mieszkają gwiazdy?
Fot. Dzięki uprzejmości TVN (program Dzień Dobry TVN)

Modna i funkcjonalna kuchnia gwiazdy

Niesamowicie prezentuje się kuchnia artystki. Mimo, że jest dość klasyczna, utrzymana w bieli i czerni, charakteru dodają zdobione meble oraz ustawiony na środku blat. To modne rozwiązanie, na które coraz częściej decydujemy się przy urządzaniu naszych czterech kątów. Jak zdradziła Edyta, to właśnie kuchnia jest jej ulubionym pomieszczeniem w całej willi. Koniecznie zobaczcie zdjęcia i sami oceńcie, czy moglibyście się zainspirować stylem apartamentu polskiej piosenkarki!  

Jak mieszkają gwiazdy?
Fot. Dzięki uprzejmości TVN (program Dzień Dobry TVN)

Jak mieszkają gwiazdy?
Fot. Dzięki uprzejmości TVN (program Dzień Dobry TVN)

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

PAULINA SMASZCZ-KURZAJEWSKA Kiedy zebrała siły po dramatycznych życiowych wydarzeniach, musiała zmierzyć się z rozwodem… O zawrotnej karierze, jej załamaniu i reaktywacji opowiada lider zespołu Papa D. – PAWEŁ STASIAK. ROMA LIGOCKA o życiu z traumą Holocaustu, relacji kat–ofiara i swoich książkach. JUDY GARLAND – ofiara Hollywood.