Joanna Przetakiewicz pokazała swoją kuchnię w Londynie
Fot. Piotr Stokłosa/Warsaw Creatives dla Viva!Moda
domy gwiazd

Co Joanna Przetakiewcz gotuje na śniadanie?

W takiej kuchni każdy posiłek prezentuje się… luksusowo!

Redakcja VIVA! 7 października 2019 17:30
Joanna Przetakiewicz pokazała swoją kuchnię w Londynie
Fot. Piotr Stokłosa/Warsaw Creatives dla Viva!Moda

Joanna Przetakiewicz dzieli swój czas między Warszawę i Londyn. W Londynie ma piękny apartament, którego wnętrza mogliście zresztą zobaczyć na łamach VIVA!Moda. Mieszkanie znajduje się w eleganckiej dzielnicy Belgravia, która przyciąga zabytkowymi kamienicami. „Uwielbiam stare kamienice. Są najpiękniejsze do mieszkania, choć trudne z powodu choćby braku garaży i innych udogodnień, które mają nowe budynki. Ale nowe nie mają duszy”, Przetakiewicz zdradziła Katarzynie Piątkowskiej w rozmowie do VIVA!Moda.

Londyński apartament Joanny Przetakiewicz

Szukając apartamentu w Londynie, Przetakiewicz obejrzała 17 mieszkań, ale to pierwsze, które zobaczyła skradło jej serce. „Kolejne 16 obejrzałam, żeby utwierdzić się w przekonaniu, że tamto jest tym jedynym”, zdradziła nam. Teraz w mieszkaniu uwielbia spędzać czas. W ostatni weekend projektantka postanowiła podzielić się ze swoimi obserwatorami na Instagramie prywatnymi chwilami w niedzielny poranek. Joanna pokazała wideo, w którym w pięknej kuchni przygotowuje śniadanie - jajka na bekonie.
 

„9 am. Dzień dobry :) miłej niedzieli kochani ♥️ Co kochasz na śniadanie? Ja klasykę. Jajka na bekonie ♥️”, napisała Joanna przy niedzielnym poście ze swojej kuchni.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

9 am. Dzień dobry :) miłej niedzieli kochani ♥️ Co kochasz na śniadanie? Ja klasykę. Jajka na bekonie ♥️

Post udostępniony przez Joanna Przetakiewicz (@joannaprzetakiewicz)


Duża, ciekawie urządzona kuchnia, zachwyca nieoczywistym połączeniem kolorów - czerń, czerwień i biel tworzą niesamowity efekt. Widać tu także wpływy azjatyckiego designu. Właścicielka apartamentu dużą wagę przywiązuje do detali, uwielbia chińską porcelanę. Z targów w Paryżu przywiozła czerwone puszki na herbatę firmy Shanghai Tang. „Niesamowicie mnie cieszy, kiedy mogę pięknie podać posiłek”, powiedziała nam Przetakiewicz.  

Joanna Przetakiewicz pokazała swoją kuchnię w Londynie
Fot. Piotr Stokłosa/Warsaw Creatives dla Viva!Moda
Joanna Przetakiewicz pokazała swoją kuchnię w Londynie
Fot. Instagram @joannaprzetakiewicz

Wideo

Poznaj wyjątkowe nowości Avon na wiosnę 2020!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ADAMOWICZ, EGURROLA, FIGURA, GOLCOWIE, KUSZYŃSKA, SOYKA, NIEDENTHAL… w osobistych wspomnieniach o bliskich ich sercu miejscach. Według DOMINIKI KULCZYK świat zmieni tylko „czuła rewolucja”? Ważny głos w sprawie wykluczenia kobiet. „Wciąż mnie zaskakuje” – profesor JERZY BRALCZYK o języku polskim. W sentymentalną PODRÓŻ do nadbałtyckich kurortów zabierają nas m.in. CIERNIAK-MORGENSTERN, RODOWICZ, IWASZKIEWICZ.