Edyta Górniak, Viva! lipiec 2009, Viva! 15/2009
Fot. Iza Grzybowska
O TYM SIĘ MÓWI

Instruktor ujawnił, jakim kierowcą jest Edyta Górniak! Diwa nie będzie zadowolona...

Mężczyzna zdradza, że artystka „gada zamiast jeździć”

Konrad Szczęsny 25 września 2019 17:54
Edyta Górniak, Viva! lipiec 2009, Viva! 15/2009
Fot. Iza Grzybowska

Widzowie z niecierpliwością oczekuję premiery programu My Way na antenie TVN, w którym Edyta Górniak - na oczach całej Polski - będzie przygotowywała się do egzaminu na prawo jazdy. Jak diwa radzi sobie za kółkiem? Jest nadmiernie emocjonalna czy może stara się za wszelką cenę zachować spokój? To zdradził w najnowszym wywiadzie jej instruktor, Filip Raszewski.

Instruktor o kursie Edyty Górniak na prawo jazdy

Już od jakiegoś czasu artystka zgłębia tajniki kierowania autem. Pomaga jej w tym profesjonalista, który właśnie udzielił wywiadu i opowiedział, jak Edyta Górniak radzi sobie za kółkiem. Okazuje się, że znana z przebojów To nie ja czy Nie proszę o więcej artystka jest gadatliwa i trudno jej zachować w samochodzie ciszę!

„Pani Edyta często zagaduje mnie nie na temat i ciężko jej się skupić na samej jeździe i znakach drogowych. Jeszcze chyba nie zadała żadnego pytania o to, co jest na drodze”, ujawnił w rozmowie z Faktem.

Diwa nie ma oporów, by pytać zarówno o kwestie związane z sytuacją w Polsce, jak i te bardziej osobiste tematy.

„Podpytuje mnie o to, co myślę o niektórych sprawach społecznych, i co się dzieje w moim życiu prywatnym. Ale wie już, że jestem żonaty”, śmieje się instruktor. 

Jakim kierowcą jest Edyta Górniak?

Czy Filip Raszewski uważa, że Edyta Górniak ma szansę zostać dobrym kierowcą?

„Całkiem dobrze jej idzie, jak na sam początek. W trakcie naszego pierwszego spotkania przy omawianiu samochodu miała niespodziewany atak śmiechu, natomiast za kółkiem już była spokojna i widać, że czuła się komfortowo. Często sobie podśpiewywała. Dobrze, że nie jest mocno spanikowana podczas jazdy”, ocenia instruktor.

Jednak za chwilę dodaje, że są kwestie, nad którymi diwa wciąż powinna pracować.

„Pani Edyta bardzo emocjonalnie reaguje na wszystko, co się dzieje wokół niej. W każdej sytuacji zagrożenia nadmiernie używa hamulca i stara się zatrzymać auto”, stwierdza.

Zmagania Edyty Górniak za kierownicą będzie można śledzić już niebawem na antenie TVN  

Już niebawem Edyta Górniak będzie przygotowywała się na oczach całej Polski do egzaminu na prawo jazdy:

Edyta Górniak, Viva! 9/2019
Fot. MATEUSZ STANKIEWICZ/SAMESAME

O tym, jak diwa radzi sobie za kółkiem, opowiedział w wywiadzie jej instruktor:

Edyta Górniak, Viva! 9/2019
Fot. MATEUSZ STANKIEWICZ/SAMESAME

Wideo

Z Vito Bambino na boisku do kosza! O kulisach nowego albumu, rodzicach i pierwszym roku w Warszawie...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA: czy da się porównać uczucie pomiędzy mężczyzną a kobietą do tego łączącego matkę i dziecko? SARA JAMES najpierw podbiła Polskę, teraz podbija świat. Naszą sesję zrealizowaliśmy w jej ukochanym Los Angeles. ARKADIUSZ JAKUBIK: fantastyczny, wielokrotnie nagradzany aktor, rockandrollowiec o rodzinnych relacjach i myślowym ADHD. MAŁGORZATA SARAMONOWICZ w poruszającej rozmowie o życiu ze stwardnieniem rozsianym.