Piosenkarka opowiedziała ze szczegółami, co ją czeka...

Rafał Kowalski 8 sierpnia 2019 13:58

Późną jesienią widzowie TVN będą mogli zobaczyć pierwsze odcinki programu, w którym Edyta Górniak będzie uczyła się prowadzić samochód. Dwanaście lat temu na oczach całej Polski podobną rzecz robiła przed kamerami Doda. Format notował bardzo dobre wyniki oglądalności, dlatego tym razem zapewne będzie podobnie. Czy diva denerwuje się przed nagraniami?

Edyta Górniak o swoim programie w TVN

Podczas nagrań spotu reklamowego show, Edyta Górniak udzieliła wywiadu, w którym wyjawiła, że prowadzenie samochodu traktuje jako przełamanie swoich barier. „Postanowiłam się zmierzyć z czymś, co prześladuje mnie przez całe moje życie i zrobić to na oczach kamer. Czyli spotkać się z tym smokiem i albo przegrać, albo go pokonać”, wyznała piosenkarka.

Dodała też, nawet jeśli zda egzamin, to prawdopodobnie i tak nie zawsze będzie siadała za kółko. „Myślę, że nadal będę zapraszała do współpracy kierowców, dlatego że bardzo lubię pracować w czasie podróży. To jest mój czas odpoczynku, resetu, przemyśleń, pisania utworów. Lubiłam być pasażerem przez te wszystkie lata. Ale podobno to jest niesamowite uczucie: wstać, wyjść, wziąć kluczyki, wsiąść, pojechać, gdzie się chce i robić to bez organizowania i koordynowania całej ekipy. Nie znam czegoś takiego, bo wszystkie moje wyjazdy gdziekolwiek zawsze musiały być dobrze zorganizowane. W ogóle nie wyobrażam sobie takiego stopnia spontaniczności, że chcę jechać na polanę z makami i... sobie jadę, bez pytania! Myślę, że moja ekipa będzie bardzo zaniepokojona, ponieważ jest przyzwyczajona, gdzie jestem, ponieważ to ona mi organizuje kierowców. Teraz będę mogła zniknąć i nikt się nie dowie, gdzie jestem”, zapowiedziała Edyta Górniak w rozmowie z TVN.

Piosenkarka opowiedziała też o swoich doświadczeniach z innymi kierowcami aut. Wokalistka oceniła ich zdolności jako znakomite. Jednocześnie zaznaczyła, że nie wie, czy jest gotowa im dorównać. „Na szczęście zawsze byłam bezpiecznie wszędzie dowieziona, a było wiele trudnych, niebezpiecznych sytuacji Szczególnie w Polsce, bo i drogi polskie są takie, jakie są. A i mamy cztery pory roku. Gdyby nie umiejętności tych kierowców, pewnie nie raz bylibyśmy w tarapatach. Mogłam też obserwować, jak fantastyczne są to zdolności szybkiego reagowania i podejmowania decyzji. Ja swoje decyzje lubię przemyśleć, a te spontaniczne to raczej nie na drogę. Będę próbowała się zmierzyć z czymś, czego naprawdę się bardzo mocno boję”, wyjawiła Edyta Górniak.

Będzie oglądać program z divą w roli głównej? My już nie możemy się doczekać! 

1/4
Edyta Górniak, Viva! 9/2019
Copyright @MATEUSZ STANKIEWICZ/SAMESAME
1/4

Czy Edyta Górniak ma prawo jazdy? Jeszcze nie

2/4
Edyta Górniak, Viva! 9/2019
Copyright @MATEUSZ STANKIEWICZ/SAMESAME
2/4

Program Edyty Górniak zadebiutuje późną jesienią

3/4
Edyta Górniak, VIVA! marzec 2012, 5/2012
Copyright @Marlena Bielińska/MOVE
3/4

Piosenkarka rozpocznie niedługo nagrania dla TVN

4/4
Edyta Górniak, VIVA! marzec 2012, 5/2012
Copyright @Marlena Bielińska/MOVE
4/4

Wokalistka boi się prowadzić auto

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?