Z ŻYCIA GWIAZD

Jak Edyta Górniak poradzi sobie w show TVN? „Naprawdę bardzo mocno się boję”

Piosenkarka opowiedziała ze szczegółami, co ją czeka...

Rafał Kowalski 8 sierpnia 2019 13:58

Późną jesienią widzowie TVN będą mogli zobaczyć pierwsze odcinki programu, w którym Edyta Górniak będzie uczyła się prowadzić samochód. Dwanaście lat temu na oczach całej Polski podobną rzecz robiła przed kamerami Doda. Format notował bardzo dobre wyniki oglądalności, dlatego tym razem zapewne będzie podobnie. Czy diva denerwuje się przed nagraniami?

Edyta Górniak o swoim programie w TVN

Podczas nagrań spotu reklamowego show, Edyta Górniak udzieliła wywiadu, w którym wyjawiła, że prowadzenie samochodu traktuje jako przełamanie swoich barier. „Postanowiłam się zmierzyć z czymś, co prześladuje mnie przez całe moje życie i zrobić to na oczach kamer. Czyli spotkać się z tym smokiem i albo przegrać, albo go pokonać”, wyznała piosenkarka.

Dodała też, nawet jeśli zda egzamin, to prawdopodobnie i tak nie zawsze będzie siadała za kółko. „Myślę, że nadal będę zapraszała do współpracy kierowców, dlatego że bardzo lubię pracować w czasie podróży. To jest mój czas odpoczynku, resetu, przemyśleń, pisania utworów. Lubiłam być pasażerem przez te wszystkie lata. Ale podobno to jest niesamowite uczucie: wstać, wyjść, wziąć kluczyki, wsiąść, pojechać, gdzie się chce i robić to bez organizowania i koordynowania całej ekipy. Nie znam czegoś takiego, bo wszystkie moje wyjazdy gdziekolwiek zawsze musiały być dobrze zorganizowane. W ogóle nie wyobrażam sobie takiego stopnia spontaniczności, że chcę jechać na polanę z makami i... sobie jadę, bez pytania! Myślę, że moja ekipa będzie bardzo zaniepokojona, ponieważ jest przyzwyczajona, gdzie jestem, ponieważ to ona mi organizuje kierowców. Teraz będę mogła zniknąć i nikt się nie dowie, gdzie jestem”, zapowiedziała Edyta Górniak w rozmowie z TVN.

Piosenkarka opowiedziała też o swoich doświadczeniach z innymi kierowcami aut. Wokalistka oceniła ich zdolności jako znakomite. Jednocześnie zaznaczyła, że nie wie, czy jest gotowa im dorównać. „Na szczęście zawsze byłam bezpiecznie wszędzie dowieziona, a było wiele trudnych, niebezpiecznych sytuacji Szczególnie w Polsce, bo i drogi polskie są takie, jakie są. A i mamy cztery pory roku. Gdyby nie umiejętności tych kierowców, pewnie nie raz bylibyśmy w tarapatach. Mogłam też obserwować, jak fantastyczne są to zdolności szybkiego reagowania i podejmowania decyzji. Ja swoje decyzje lubię przemyśleć, a te spontaniczne to raczej nie na drogę. Będę próbowała się zmierzyć z czymś, czego naprawdę się bardzo mocno boję”, wyjawiła Edyta Górniak.

Będzie oglądać program z divą w roli głównej? My już nie możemy się doczekać! ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JOANNA PRZETAKIEWICZ I RINKE ROOYENS Mężczyzna z przeszłością, kobieta po przejściach… Dlaczego zdecydowali się na ślub? KASIA STRUSS Życiowa rewolucja supermodelki. JOE BIDEN – rodzinne tragedie, trudne wybory i droga na szczyt 46. prezydenta Stanów Zjednoczonych. VINCENT ŻUŁAWSKI Co zawdzięcza rodzicom – Andrzejowi Żuławskiemu i Sophie Marceau? Polska „junioromania”, czyli wszystko o EUROWIZJI JUNIOR 2020. W cyklu Extra Elitarne szkoły i uczelnie Wielkiej Brytanii (nie)tylko dla wybranych.