Edyta Górniak, VIVA! 5/2012
Fot. Marlena Bielińska/MOVE
MUZYKA

Kontrowersyjne słowa Edyty Górniak o Donatanie! 

„Już tego nie naprawi’’

Damian Duda 23 czerwca 2018 19:05
Edyta Górniak, VIVA! 5/2012
Fot. Marlena Bielińska/MOVE

O tegorocznym festiwalu w Opolu nie było głośno za sprawą niezwykłych debiutów, lecz skandalu z Donatanem w roli głównej. W momencie, kiedy twórca hitu My, Słowianie trzymał rękę na talii Edyty Górniak, chwilę później położył dłoń... na jej pośladku!

Edyta Górniak o Donatanie

W rozmowie z reporterem Dzień Dobry TVN Edyta Górniak odniosła się do skandalu z jej udziałem. Diwa zaznacza, że skompromitowany muzyk nadal jej nie przeprosił.

„Donatan mnie nie przeprosił, zostawiam to w przeszłości, rozczarowania są naturalną częścią życia, przyjmuję to na klatę. Kiedy to się działo, ja byłam sfokusowana na pracy, zgniotłam w sobie ten dyskomfort, wiedziałam, że muszę wyjść na scenę. Musiałam się z tym wewnętrznie zmierzyć, nie było to łatwe’’, wyznała Górniak.

Gwiazda została zapytana przez dziennikarza, czy wyobraża sobie dalszą współpracę z Donatanem. „Człowieczeństwo kształtuje się wtedy, kiedy umiemy naprawić pewne sytuacje. Za długi moment był wyczekiwania przez niego, już tego nie naprawi, zaufanie zostało zawiedzione. To nie jest atmosfera do współpracy w tej chwili’’, podkreśla piosenkarka.

Myślicie, że Edyta Górniak kiedykolwiek wybaczy Donatanowi? 

Donatan komentuje dotykanie Edyty Górniak po pośladkach na festiwalu w Opolu
Fot. East News

Edyta Górniak, Viva! 2009 Czy gwiazda znów zostanie mamą? Zdecyduje się na drugie dziecko?
Fot. Iza Grzybowska

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BOJARSKA-FERENC, CHODAKOWSKA, LEWANDOWSKA, RUBIK, JĘDRZEJCZYK, SKURA… – ich wspaniałe figury, zdrowie, niesamowita energia, kreatywność to efekt wyrzeczeń, restrykcyjnych diet, a może dobrych genów? Nowa gwiazda modelingu KAROLINA PISAREK zdradza, czemu zawdzięcza sukces. Kierowca rajdowy LESZEK KUZAJ – ryzyko to jego specjalność! A także intrygująca historia JOGI oraz skąd się wzięło SPA.