MUZYKA

Kontrowersyjne słowa Edyty Górniak o Donatanie! 

„Już tego nie naprawi’’

Damian Duda 23 czerwca 2018 19:05
Edyta Górniak, VIVA! 5/2012
Fot. Marlena Bielińska/MOVE

O tegorocznym festiwalu w Opolu nie było głośno za sprawą niezwykłych debiutów, lecz skandalu z Donatanem w roli głównej. W momencie, kiedy twórca hitu My, Słowianie trzymał rękę na talii Edyty Górniak, chwilę później położył dłoń... na jej pośladku!

Edyta Górniak o Donatanie

W rozmowie z reporterem Dzień Dobry TVN Edyta Górniak odniosła się do skandalu z jej udziałem. Diwa zaznacza, że skompromitowany muzyk nadal jej nie przeprosił.

„Donatan mnie nie przeprosił, zostawiam to w przeszłości, rozczarowania są naturalną częścią życia, przyjmuję to na klatę. Kiedy to się działo, ja byłam sfokusowana na pracy, zgniotłam w sobie ten dyskomfort, wiedziałam, że muszę wyjść na scenę. Musiałam się z tym wewnętrznie zmierzyć, nie było to łatwe’’, wyznała Górniak.

Gwiazda została zapytana przez dziennikarza, czy wyobraża sobie dalszą współpracę z Donatanem. „Człowieczeństwo kształtuje się wtedy, kiedy umiemy naprawić pewne sytuacje. Za długi moment był wyczekiwania przez niego, już tego nie naprawi, zaufanie zostało zawiedzione. To nie jest atmosfera do współpracy w tej chwili’’, podkreśla piosenkarka.

Myślicie, że Edyta Górniak kiedykolwiek wybaczy Donatanowi? 

Donatan komentuje dotykanie Edyty Górniak po pośladkach na festiwalu w Opolu
Fot. East News

Edyta Górniak, Viva! 2009 Czy gwiazda znów zostanie mamą? Zdecyduje się na drugie dziecko?
Fot. Iza Grzybowska

Wideo

Te kultowe filmowe kwestie Jerzego Stuhra przeszły do historii! Też je uwielbiasz?

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

W wielkanocnym numerze Barbara Kurdej-Szatan z mamą i córką opowiadają o rodzinnych tajemnicach, a Joanna Mazur o tym, jak naprawdę wygląda życie niewidomej sportsmenki!