Edyta Górniak, VIVA! 5/2012
Fot. Marlena Bielińska/MOVE
MUZYKA

Kontrowersyjne słowa Edyty Górniak o Donatanie! 

„Już tego nie naprawi’’

Damian Duda 23 czerwca 2018 19:05
Edyta Górniak, VIVA! 5/2012
Fot. Marlena Bielińska/MOVE

O tegorocznym festiwalu w Opolu nie było głośno za sprawą niezwykłych debiutów, lecz skandalu z Donatanem w roli głównej. W momencie, kiedy twórca hitu My, Słowianie trzymał rękę na talii Edyty Górniak, chwilę później położył dłoń... na jej pośladku!

Edyta Górniak o Donatanie

W rozmowie z reporterem Dzień Dobry TVN Edyta Górniak odniosła się do skandalu z jej udziałem. Diwa zaznacza, że skompromitowany muzyk nadal jej nie przeprosił.

„Donatan mnie nie przeprosił, zostawiam to w przeszłości, rozczarowania są naturalną częścią życia, przyjmuję to na klatę. Kiedy to się działo, ja byłam sfokusowana na pracy, zgniotłam w sobie ten dyskomfort, wiedziałam, że muszę wyjść na scenę. Musiałam się z tym wewnętrznie zmierzyć, nie było to łatwe’’, wyznała Górniak.

Gwiazda została zapytana przez dziennikarza, czy wyobraża sobie dalszą współpracę z Donatanem. „Człowieczeństwo kształtuje się wtedy, kiedy umiemy naprawić pewne sytuacje. Za długi moment był wyczekiwania przez niego, już tego nie naprawi, zaufanie zostało zawiedzione. To nie jest atmosfera do współpracy w tej chwili’’, podkreśla piosenkarka.

Myślicie, że Edyta Górniak kiedykolwiek wybaczy Donatanowi? 

Donatan komentuje dotykanie Edyty Górniak po pośladkach na festiwalu w Opolu
Fot. East News

Edyta Górniak, Viva! 2009 Czy gwiazda znów zostanie mamą? Zdecyduje się na drugie dziecko?
Fot. Iza Grzybowska

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA o macierzyństwie, życiu „żony czekającej”, artystycznych planach oraz recepcie na miłość i szczęście. Plus niezwykła sesja w Dubaju. DOROTA POMYKAŁA:  laureatka FF Tribeca 2022 w Nowym Jorku, zdobywczyni Orła 2023 za najlepszą główną rolę kobiecą. Kobieta enigma. Przed nami odsłania swoją duszę. KRZYSZTOF ZANUSSI: mistrz kina moralnego niepokoju wyznaje: „Tych filmów już nie nakręcę…”.  MIKA URBANIAK: wychowana przez dwójkę legendarnych artystów – Urszulę Dudziak i Michała Urbaniaka wbrew pozorom nie miała życia usłanego różami…