Edyta Górniak, Allan Krupa, Viva! 2009
Fot. Iza Grzybowska/YOYK
Z życia gwiazd

Syn Edyty Górniak nie próżnuje. Allan wraz z ukochaną zatrudnił się w food trucku

Budkę otworzył jego manager

Marta Nawacka 2 maja 2024 11:01
Edyta Górniak, Allan Krupa, Viva! 2009
Fot. Iza Grzybowska/YOYK

Choć syn Edyty Górniak poszedł w jej ślady i również zajmuje się muzyką, to okazuje się, że żadnej pracy się nie boi. Jeszcze jako nastolatek wyjeżdżał nad morze do pracy w parze, a teraz, wraz z ukochaną, zatrudnił się w food trucku otwartym przez swojego managera. Budka z jedzeniem znajduje się w centrum Warszawy.

Edyta Górniak: syn. Allan idzie w jej ślady

Syn znanej piosenkarki poszedł w ślady swojej mamy i na co dzień zajmuje się muzyką. Posługujący się już nowym nazwiskiem Allan Enso jest producentem muzycznym i z powodzeniem działa w swoim studiu nagraniowym, w którym tworzy nie tylko dla siebie, ale także dla innych artystów. Kiedy rozpoczął własną muzyczną działalność, w rozmowie z Super Expressem nie ukrywał swojej radości i dumy, kiedy na pierwszym utworze udało mu się zarobić 1500 zł.

Czytaj też: Zaskakujące wyznanie Jolanty Fraszyńskiej, szykują się spore zmiany. „Mój coming out”

Edyta Górniak, Allan Krupa, „Sylwester z Dwójką”, Zakopane, 31.12.2023 rok
Fot. Pawel Murzyn/East News

Edyta Górniak, Allan Krupa, „Sylwester z Dwójką”, Zakopane, 31.12.2023 rok

Edyta Górniak, syn Allan Krupa, Warszawa, 09.06.2023 rok
Fot. Euzebiusz Niemiec/AKPA

Edyta Górniak, syn Allan Krupa, Warszawa, 09.06.2023 rok

Allan Enso zatrudnił się w food trucku

Okazuje się jednak, że syn Edyty Górniak żadnej pracy się nie boi. Jeszcze jako nastolatek wyjeżdżał nad morze, gdzie dorabiał sobie pracując w barze. Później pracował w Warszawie w firmie dostarczającej prąd. Teraz młody muzyk zatrudnił się w food trucku, który otworzył jego manager Highbart wraz we współpracy z Piotrem Kędzierskim. W budce można kupić bardzo popularne w Niemczech kiełbaski, które serwowane są w różnych formach.

Allan Enso nie jest jednak sam. Wraz z nim pracuje również jego ukochana, a jednocześnie córka jego managera, Nicol Pniewska. Jak podaje Super Express, syn Edyty Górniak co prawda nie zarabia w tym miejscu wielkich sum, ale tak jak inni pracownicy, ma stawkę godzinową. Mama młodego muzyka z pewnością jest dumna z syna, który udowadnia, że sam potrafi na siebie ciężko pracować.  

Zobacz także: Jacek Łągwa odziedziczył talent artystyczny po rodzicach. Jego przyszłość przewidziano tuż przed narodzinami

Edyta Górniak, Allan Krupa, Polsat SuperHit Festiwal 2023
Fot. Pawel Wodzynski/East News

Edyta Górniak, Allan Krupa, Polsat SuperHit Festiwal 2023

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

„Miałem szczęście do kobiet”… Jerzy Stuhr o mamie i babci w ostatnim wywiadzie dla VIVY.pl

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA SOKOŁOWSKA zdobyła sympatię widzów jako Zuza w „Przyjaciółkach”. Wytańczyła Kryształową Kulę. Teraz przyszedł czas na realizowanie swoich projektów i marzeń. URSZULA DUDZIAK I GRZECH PIOTROWSKI: dwie silne osobowości, dwa pokolenia. Diwa jazzu i wirtuoz saksofonu połączyli siły w niesamowitym projekcie „WE” dla pokoju na świecie. KRZYSZTOF MIRUĆ: architekt z wykształcenia, osobowość telewizyjna, z zamiłowania projektant wnętrz o swojej drodze do sukcesu.