Fot. Krzysztof Jarosz / Forum
O tym się mówi

Syn Edyty Górniak oficjalnie zmienił nazwisko. Allan chciał całkowicie odciąć się od ojca

Jakim teraz się posługuje? Wybór może być zaskoczeniem!

Marta Nawacka 9 stycznia 2024 11:01
Fot. Krzysztof Jarosz / Forum

Syn Edyty Górniak jest jej oczkiem w głowie. Nie jest jednak tajemnicą, że 19-letni dziś Allan Krupa nie ma najlepszych relacji ze swoim ojcem, Dariuszem Krupą. Młody mężczyzna podjął niedawno kolejną ważną decyzję w swoim życiu i zmienił nazwisko. Jak przekonuje, nie chce, by kojarzono go z tatą, którego przez pewien czas się wstydził.

Edyta Górniak – syn. Jakie relacje z ojcem ma Allan Krupa?

Utalentowana polska wokalistka powitała na świecie syna w 2004 roku i od tej pory chłopiec był jej oczkiem w głowie i największą miłością. Po sławnej mamie odziedziczył talent i gdy dorósł postanowił zostać raperem. Szybko zaczęto mu wówczas zarzucać, że robi karierę „na plecach” Edyty Górniak. Diwa od lat sama wychowywała swoje dziecko, a ojciec Allana Krupy nie jest w nim obecny. W 2014 roku głośno było o wypadku z jego udziałem. Będąc pod wpływem narkotyków śmiertelnie potrącił kobietę na pasach... Dariusz Krupa został za to skazany w 2017 roku na 6 lat więzienia. Wyszedł jednak warunkowo w 2020 roku.

W licznych wywiadach Allan Krupa podkreślał, że nie zależy mu na utrzymywaniu relacji z ojcem. Po tragicznych wydarzeniach z jego udziałem syn Edyty Górniak nie ukrywał, że się go wstydził. W jednej z wypowiedzi wyznał również, że Dariusz Krupa okradł jego oraz jego mamę. Przez wiele lat obu panów łączyło więc tylko nazwisko. Niedawno młody muzyk postanowił jednak je zmienić, by całkowicie odciąć się od ojca. Obecnie posługuje się nowymi dokumentami, w których widnieje nazwisko Allan Enso. Takiego pseudonimu używa na scenie.

Czytaj też: Miała szansę na wielką karierę. Katarzyna Golec zrezygnowała z pracy dla męża

Fot. Krzysztof Jarosz / Forum

Edyta Górniak, Allan Krupa, Warszawa, 17.05.2023

Syn Edyty Górniak zmienił nazwisko. Dlaczego nie wybrał nazwiska mamy?

Wiele osób zastanawia się jednak, dlaczego syn Edyty Górniak nie postanowił przyjąć nazwiska swojej mamy? Menedżer Allana wyjaśnił, że wszystko po to, by młodemu muzykowi nie zarzucano budowania kariery na sławie i nazwisku wielkiej diwy. „Ceni to, że ma tak wspaniałą mamę, tak wielkiej klasy artystkę i nie ukrywa, że dało mu to łatwiejszy start, a na pewno dało to wrodzony talent. Natomiast chce budować swoje nazwisko swoją uczciwą pracą. Poza tym niemożliwe jest dorównać takiemu nazwisku jak Górniak”, wyznał menedżer w rozmowie z Super Expressem.

Syn Edyty Górniak nie ukrywa jednak dumy ze swojej mamy i doskonale się im razem pracuje. Oboje mają już za sobą kilka wspólnych występów. Jednym z nich był „Sylwester z Dwójką 2023”, w trakcie którego wokalistka zaśpiewała kilka coverów, a Allan towarzyszył jej jako DJ.  

Zobacz także: Córka Magdaleny Schejbal poszła w ślady mamy! Dwunastolatka zadebiutowała w „Akademii Pana Kleksa”

Allan Krupa, Edyta Górniak,
Fot. Kurnikowski/AKPA

Allan Krupa, Edyta Górniak, "Tu bije serce Europy!" - preselekcje Eurowizja, 2023 rok

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Bogna Sworowska o pracy w modelingu kiedyś i dziś…

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER w poruszającej rozmowie wyznaje: „Szukam swojego szczęścia w miłości, w życiu, na świecie…”. GOŁDA TENCER: „Ludzie młodzi nie znają historii. Patrzą do przodu (…). A ja robię wszystko, by ocalić pamięć”, mówi. JAN HOLOUBEK i KASPER BAJON: reżyser i scenarzysta. Czego nie nakręcą, staje się hitem. A jak wyglądają ich relacje poza planem filmowym? MONIKA MILLER od lat zmaga się z depresją i chorobą dwubiegunową, ale teraz za sprawą miłości pierwszy raz w życiu jest szczęśliwa.