Allan ukończył międzynarodową szkołę!

Damian Duda 6 czerwca 2018 10:01

Edyta Górniak ma powody do dumy! Syn artystki ukończył międzynarodową katolicką szkołę, co skłoniło gwiazdę do opublikowania na Instagramie poruszającego wpisu. W niezwykle czułych słowach podzieliła się z fanami tą radosną informacją. „Tylko inne matczyne serce może to zrozumieć...’’, podkreśla diwa.

Allan Krupa ukończył szkołę

Kiedy Edyta Górniak postanowiła dokonać życiowej wolty, nie kryła obaw przed tym, co może ich spotkać. Przeprowadzka do Los Angeles mogła okazać się złym krokiem dla nastoletniego Allana. Na szczęście wszystko poukładało się po ich myśli. A dziś dumna mama oraz jej syn mają powody do świętowania. Chłopiec ukończył międzynarodową katolicką szkołę w Stanach Zjednoczonych. 

„Kochanie Moje... Dwa lata temu z wielką odwagą i bez strachu przyjąłeś na siebie wyzwanie ukończenia międzynarodowej szkoły tak daleko od kraju, w którym się urodziłeś. Z niedowierzaniem patrzyłam na Twój błyskawiczny rozwój. (!) Jesteś bardzo mądry, Synku. Inteligentny, wrażliwy, piekielnie utalentowany i zabawny. W wieku zaledwie 14 lat rozmawiasz z rówieśnikami w czterech językach’’, napisała piosenkarka.

Diwa jest świadoma, że tylko druga matka tak naprawdę zrozumie to, co teraz czuje. „Jak ogromnie jestem z Ciebie Dumna, tylko inne matczyne serce może to zrozumieć... Wykonałeś wielką pracę, pogłębiłeś wiarę i na moich oczach stajesz się wspaniałym mężczyzną, wspaniałym człowiekiem i przyjacielem dla innych. Gratuluję Ci ukończenia pierwszego etapu Twojej edukacji, Synku. Od dziś wyruszasz w nową drogę. Będę przy Tobie jak zawsze... Twoja Mama’’, podkreśliła Górniak.

14-letni Allan ma za sobą trudny czas. Jednak teraz chłopiec skupia się na przyszłości. Nadchodzące wakacje spędzi ze swoją mamą w Polsce, a we wrześniu rozpocznie kolejny etap edukacji, czyli naukę w szkole średniej.

Serdecznie gratulujemy! 

1/4
Allan Krupa ukończył szkołę
Copyright @Instagram
1/4

2/4
Allan Krupa ukończył szkołę
Copyright @Instagram
2/4

3/4
Allan Krupa ukończył szkołę
Copyright @Instagram
3/4

4/4
Allan Krupa ukończył szkołę
Copyright @Instagram
4/4

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.