Konrad Szczęsny 14 sierpnia 2017 13:30
1/8
Dominika Ostałowska zniknie z M jak miłość?
Copyright @East News
1/8

Kiedyś była uważana za nadzieję polskiej kinematografii i zdobywała najważniejsze nagrody filmowe. Dziś walczy o każdą, nawet najmniejszą rolę. Czy kariera Dominiki Ostałowskiej chyli się ku upadkowi?

 

Od jakiegoś czasu aktorka „M jak miłość” nie pojawia się na szklanym ekranie, gdyż postać, w którą się wciela, wyjechała za granicę. Jak sama przyznała, nie wie, kiedy i czy w ogóle wróci do serialu, producenci nabrali natomiast wody w usta i nie chcą zdradzać swoich planów względem Marty Mostowiak. Czy za wszystkim stoi Joanna Sydor, której 8 lat temu Dominika Ostałowska odbiła partnera? Osoby z produkcji nie mają wątpliwości: serialowa Teresa nie spocznie, dopóki nie usunie z obsady lubianej przez widzów Marty Mostowiak!

 

Polecamy też: Schudła, zachwyciła media i... znów przytyła. Co się dzieje z Dominiką Ostałowską?!

 

Romans Dominiki Ostałowskiej i Mariusza Malca

 

Życie osobiste Dominiki Ostałowskiej od kilku lat jest tematem plotek i wywołuje nie lada sensację. Gwiazda nie ma najlepszej prasy, jeśli chodzi o relacje z mężczyznami: wśród znajomych z branży uchodzi za tę, która rozbijała związki koleżanek po fachu. Wszystko przez romans z reżyserem „M jak miłość”, który zaczął kiełkować w 2009 roku. Mimo że wiedziała, iż Mariusz Malec i Joanna Sydor planują ślub i wychowują wspólnie dziecko (sama była zresztą żoną Huberta Zduniaka, z którym ma syna), nie zdecydowała się go przerwać. W mediach odbiło się to szerokim echem głównie dlatego, że opuszczona i skrzywdzona serialowa Teresa nie szczędziła Ostałowskiej gorzkich słów.

 

Dominika wiedziała, że jesteśmy razem, mamy dziecko i planujemy ślub. Mówiłam: „Zostaw nas w spokoju, odejdź, daj nam to wszystko na nowo poskładać”, zwierzała się kilka lat temu „Na żywo”.

 

Przez całe zamieszanie Joanna Sydor zdecydowała się koniec końców zniknąć z „M jak miłość” na kilka lat i powróciła na plan zdjęciowy dopiero niedawno. Jak na ironię, związek Ostałowskiej i Malca zakończył się po około roku i od tamtej pory aktorka jest sama. Pół roku temu, gdy do mediów przedostała się informacja, że Joanna Sydor ponownie dołączy do obsady hitowej produkcji zaczęto spekulować, że Dominika Ostałowska drży o dalsze losy swojej postaci. Jej dawna rywalka postawiła produkcji twarde warunki, między innymi dotyczące potencjalnych spotkań z serialową Martą. Oczywiście o tym, że wystąpią razem w jakiejkolwiek scenie nie mogło być mowy. Ale to nie wszystko!

 

Grafik nagrań ma być układany tak, by nie spotykała się z nią w hali, gdzie kręcony jest serial. Zażądała też osobnego szofera, by nie trafić na swoją rywalkę w busie transportującym aktorów”, zdradził wówczas informator z planu „M jak miłość” na łamach „Faktu”.

 

Jakby tego było mało, produkcja nie miała wątpliwości, że Joanna Sydor na tym nie poprzestanie i nie spocznie, dopóki nie doprowadzi do usunięcia Dominiki Ostałowskiej z obsady „M jak miłość”.

 

Ciągle prosi Mariusza, żeby wyrzucił Dominikę z serialu. Często wyśmiewa też jej nadwagę w obecności ekipy, co wszystkich wprawia w skrępowanie, bo Dominika jest w „M jak miłość” lubiana”, podkreślała osoba z otoczenia aktorek.

 

Choć serialowa Marta Mostowiak zdawała sobie ze wszystkiego sprawę i nie wchodziła w drogę byłej rywalce, i tak obawiała się konfrontacji z Joanną Sydor na planie.

 

Wie, że Joanna jest nieprzewidywalna. Spodziewa się najgorszego”, twierdziła osoba z produkcji. I wiele wskazuje na to, że najgorsze nastało.

 

Polecamy też: Dominika Ostałowska wróciła na salony i... podzieliła internautów! Jak oceniacie jej metamorfozę?

 

Dominika Ostałowska zniknie z „M jak miłość”?

 

Wysiłki Joanny Sydor widocznie opłaciły się, ponieważ grana przez Dominikę Ostałowską Marta wyjechała i póki co nic nie wskazuje na to, że wróci do grania w serialu. Co na to sama zainteresowana?

 

Nie wiem, czy wrócę jeszcze kiedyś do „M jak miłość". To pytanie do scenarzystów. Ja jestem dostępna i chętna do grania. Nie zniknęłam z serialu na własną prośbę”, wyznała szczerze Ostałowska. 

 

W ten sposób aktorka dała do zrozumienia, że ktoś podjął próbę zaszkodzenia jej karierze i wizerunkowi. Czy jeszcze kiedyś wróci do pierwszego szeregu hitowej polskiej produkcji? Scenarzyści póki co nie komentują całej sprawy, ale wcześniej zapewniali, że „po wakacyjnej przerwie wątek z graną przez Dominikę Ostałowską postacią znowu będzie pierwszoplanowany”. Czy tak się stanie?

 

W naszej galerii możecie zobaczyć, jak z biegiem lat zmieniła się Dominika Ostałowska! 

 

Polacamy też: Dlaczego kolejne gwiazdy opuszczają obsadę serialu „M jak miłość’’?

2/8
Dominika Ostałowska zniknie z M jak miłość?
Copyright @East News
2/8

Tak Dominika Ostałowska wyglądała w 1996 roku. Wówczas pojawiała się w produkcjach uznanych na rodzimym rynku reżyserów, takich jak Krzysztof Zanussi, Jerzy Stuhr, Jan Jakub Kolski, Mariusz Treliński czy Lech Majewski. Zdobywała również liczne nagrody: w 1995 roku została uhonorowana Nagrodą im. Tadeusza Łomnickiego przyznawaną przez Senat PWST w Warszawie, w 1999 roku otrzymała
z kolei Feliksa Warszawskiego za najlepszą rolę kobiecą (Marianny w „Opowieściach Lasku Wiedeńskiego” von Horvata w Teatrze Ateneum) w sezonie 1998/1999, zaś w 2000 roku doceniono ją za tę samą rolę, wręczając Nagrodę im. Aleksandra Zelwerowicza, przyznawaną przez redakcję miesięcznika „Teatr”. Jednak początek lat dwutysięcznych okazał się dla Dominiki Ostałowskiej początkiem końca spektakularnych sukcesów.

 

Zobacz też: Ilona Łepkowska ostro o Małgorzacie Kożuchowskiej: „Próbuje wyciskać cytrynę, w której nie ma już kropli soku”

3/8
Dominika Ostałowska i Robert Gonera w M jak miłość, 2003 rok
Copyright @East News
3/8

Dominika Ostałowska gra w „M jak miłość” nieprzerwanie od pierwszego odcinka, czyli od 2000 roku. Wciela się w Martę Wojciechowską-Budzyńską (z domu Mostowiak), jedną z córek Barbary i Lucjana. Choć jest etatową aktorką w stołecznym Teatrze Powszechnym mówi się, że rola w serialu zaszufladkowała ją i na długie lata pozbawiła innych, ciekawszych propozycji zawodowych. 

 

(na zdjęciu z Robertem Gonerą: 2003 rok)

 

Polecamy też: TYLKO U NAS Joanna Koroniewska opowiada o powrocie do „M jak miłość”

4/8
Dominika Ostałowska i Hubert Zduniak, 2007 rok
Copyright @East News
4/8

Jeśli dodać do tego płomienny romans Dominiki Ostałowskiej z Mariuszem Malcem, jednym z reżyserów „M jak miłość” nic dziwnego, że w branży nie cieszy się najlepszą prasą. Tym bardziej, że to dla byłego partnera Joanny Sydor poświęciła małżeństwo z Hubertem Zduniakiem (na zdjęciu w 2007 roku), z którym ma jedynego syna, również Huberta.

 

Romans Dominiki Ostałowskiej

 

Jakby tego było mało, w 2009 roku mówiło się również o bliskiej relacji Dominiki Ostałowskiej z kolegą z branży, Grzegorzem Małeckim. Rozbiła w ten sposób małżeństwo aktora serialu „Prosto w serce” z Kingą Ilgner.

 

Polecamy też: Schudła, zachwyciła media i... znów przytyła. Co się dzieje z Dominiką Ostałowską?!

5/8
Dominika Ostałowska, metamorfoza, metamorfoza Dominiki Ostałowskiej
Copyright @East News
5/8

Dominika Ostałowska w najnowszym wywiadzie przyznała, że nie wie, czy wróci do „M jak miłość”. W kuluarach mówi się, że za jej zniknięciem z hitowej produkcji stoi Joanna Sydor, której w 2009 r. serialowa Marta odbiła partnera, Mariusza Malca

 

(na zdjęciu: aktorka w w sierpniu 2010 roku)

 

Polecamy też: Dominika Ostałowska wróciła na salony i... podzieliła internautów! Jak oceniacie jej metamorfozę?

 

6/8
Dominika Ostałowska, metamorfoza, metamorfoza Dominiki Ostałowskiej
Copyright @East News
6/8

Od blisko trzech lat dużo mówi się również o zmaganiach Dominiki Ostałowskiej z wagą. Za nadprogramowymi kilogramami stoją podobno problemy aktorki z tarczycą. Joanna Sydor, która wróciła na plan „M jak miłość” w lutym 2017 roku często wyśmiewa się przy innych z sylwetki serialowej Marty. 

 

(na zdjęciu: Dominika Ostałowska w czerwcu 2016 roku)

 

Polacamy też: Dlaczego kolejne gwiazdy opuszczają obsadę serialu „M jak miłość’’?

7/8
Dominika Ostałowska, metamorfoza, metamorfoza Dominiki Ostałowskiej
Copyright @East News
7/8

Dominika Ostałowska próbowała różnych diet, jednak żadna nie przyniosła pożądanych rezultatów na dłużej.

 

(na zdjęciu: Dominika Ostałowska w sierpniu 2016 roku)

 

Polecamy też: Schudła, zachwyciła media i... znów przytyła. Co się dzieje z Dominiką Ostałowską?!

8/8
Dominika Ostałowska, metamorfoza Dominiki Ostałowskiej, dieta Dominiki Ostałowskiej
Copyright @East News
8/8

Tak Dominika Ostałowska wyglądała w kwietniu 2017 roku. Od tamtej pory próżno szukać jej na salonach. Przez dołączenie do obsady Joanna Sydor, która wciela się w „M jak miłość” w Teresę, nie pojawia się również na planie zdjęciowym produkcji.

 

Polacamy też: Dlaczego kolejne gwiazdy opuszczają obsadę serialu „M jak miłość’’?

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?