Joanna Koroniewska, Viva! listopad 2013 	Joanna Koroniewska, Viva! listopad 2013
Fot. Olga Majrowska
TYLKO U NAS

TYLKO U NAS Joanna Koroniewska opowiada o powrocie do „M jak miłość”

KRYSTYNA PYTLAKOWSKA 17 maja 2017 10:30
Joanna Koroniewska, Viva! listopad 2013 	Joanna Koroniewska, Viva! listopad 2013
Fot. Olga Majrowska

Joanna Koroniewska znów pojawi się na ekranach? W mediach pojawiła się informacja, że aktorka planuje wrócić do obsady kultowego serialu „M jak miłość”. Jaka jest prawda? Tylko nam aktorka opowiada o swoich planach!

 

Zobacz też: Joanna Koroniewska: „Chcia­łam zo­stać ak­tor­ką, bo uwiel­biam się zmieniać”. A jak się zmieniała?

 

Joanna Koroniewska w rozmowie z nami zaprzecza medialnym doniesieniom. Zresztą na swoim Instagramie napisała, że to jedynie plotki. Do serialu z pewnością nie wróci. Wszystkich zastanawia, kto jest autorem informacji, która już wywołała poruszenie w mediach. Być może, plotka powstała dlatego, że fani Joanny Koroniewskiej tęsknią za jej serialową postacią. Aktorka przez lata wcielała się w rolę Małgosi Mostowiak.

 

Chociaż Joanna ostatnio unika mediów, i podobno bardzo dobrze jest jej z tym, że nie śledzą jej paparazzi, to obiecała nam, że jeżeli zdecyduje się na jakąś rolę w filmie lub serialu, dowiemy się o tym jako pierwsi. Trzymamy ją za słowo!

 

Polecamy: Koroniewska i Dowbor nad polskim morzem [FOTO]

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARTYNA WOJCIECHOWSKA z odważnym przesłaniem dla kobiet: „Jestem wystarczająca!”. Marzyciel pragmatyk - CEZARY PAZURA w obiektywie żony Edyty. RENATA GABRYJELSKA supermodelka lat 90 o ucieczce z show-biznesu i nowym życiu. Odkrywamy sekrety mistrzyni, czyli jaka naprawdę jest IGA ŚWIĄTEK i kto stoi za jej sukcesem oraz sprawdzamy, dlaczego WIRUS to największy wróg ludzkości.