Joanna Koroniewska, Viva! listopad 2013 	Joanna Koroniewska, Viva! listopad 2013
Fot. Olga Majrowska
TYLKO U NAS

TYLKO U NAS Joanna Koroniewska opowiada o powrocie do „M jak miłość”

KRYSTYNA PYTLAKOWSKA 17 maja 2017 10:30
Joanna Koroniewska, Viva! listopad 2013 	Joanna Koroniewska, Viva! listopad 2013
Fot. Olga Majrowska

Joanna Koroniewska znów pojawi się na ekranach? W mediach pojawiła się informacja, że aktorka planuje wrócić do obsady kultowego serialu „M jak miłość”. Jaka jest prawda? Tylko nam aktorka opowiada o swoich planach!

 

Zobacz też: Joanna Koroniewska: „Chcia­łam zo­stać ak­tor­ką, bo uwiel­biam się zmieniać”. A jak się zmieniała?

 

Joanna Koroniewska w rozmowie z nami zaprzecza medialnym doniesieniom. Zresztą na swoim Instagramie napisała, że to jedynie plotki. Do serialu z pewnością nie wróci. Wszystkich zastanawia, kto jest autorem informacji, która już wywołała poruszenie w mediach. Być może, plotka powstała dlatego, że fani Joanny Koroniewskiej tęsknią za jej serialową postacią. Aktorka przez lata wcielała się w rolę Małgosi Mostowiak.

 

Chociaż Joanna ostatnio unika mediów, i podobno bardzo dobrze jest jej z tym, że nie śledzą jej paparazzi, to obiecała nam, że jeżeli zdecyduje się na jakąś rolę w filmie lub serialu, dowiemy się o tym jako pierwsi. Trzymamy ją za słowo!

 

Polecamy: Koroniewska i Dowbor nad polskim morzem [FOTO]

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Aktorka żyje eko, chce zmieniać i chronić świat! „Nabrudziliśmy, musimy posprzątać, to nasz obowiązek. Albo zginiemy”, mówi MAJA OSTASZEWSKA. Antropolożka, wykładowczyni. Jak być matką, uczyła się od… szympansów - JANE GOODALL. TOMASZ MICHNIEWICZ: „W masowym wydaniu turystyka jest niszczycielską siłą, za co biorę częściową odpowiedzialność”, mówi. A także: słoni jest coraz mniej, coraz częściej rodzą się bez słoniowych ciosów. Czy można im skutecznie pomóc? W świecie zwierząt: Ferenstein-Kraśko, Sarapata, Zgrabczyńska, Olbrychscy, Tuszyńska, Urbańska, Jemioł, Dowbor… Zwierzęta są dla nich jak rodzina.