METAMORFOZY GWIAZD

Nie zawsze miał taki wizerunek! Jak zmieniał się Sławomir?

Zobacz metamorfozę twórcy hitu „Miłość w Zakopanem”

Konrad Szczęsny 30 listopada 2018 19:56

Choć masową popularność przyniósł mu hit Miłość w Zakopanem, Sławomir już wcześniej dał się poznać jako utalentowany i wszechstronny artysta, który świadomie kreuje swój wizerunek. Talent muzyczny zaprezentował w show Twoja twarz brzmi znajomo, zaś taneczny w Tańcu z gwiazdami. Mało osób jednak pamięta, że jest on przede wszystkim aktorem, który pojawiał się w wielu polskich filmach i serialach! Jak zmienił się z biegiem lat?

Jak zmieniał się Sławomir Zapała? Metamorfoza twórcy Miłość w Zakopanem

Urodził się 19 marca 1983 roku i w tym roku skończył 35 lat, mimo że w sieci można spotkać się w komentarzami, że wygląda na znacznie więcej. W 2006 roku ukończył Akademię Teatralną w Krakowie, dzięki czemu uzyskał angaż w takich produkcjach, jak Karol. Człowiek, który został papieżem, Pod Mocnym AniołemHotel 52Czas honoruPrawo AgatyBlondynka czy Świat według Kiepskich. Jego warsztat aktorski docenili także dyrektorzy teatrów, m.in. Na Woli oraz Studio.

Przełom w jego karierze przyszedł jednak w 2015 roku, gdy zdecydował się postawić na karierę wokalną i wykreował przeboje, które są reprezentatywne dla nurtu rock-polo, stworzonego przez Sławomira. Pierwsze single, czyli Megiera, Ni mom hekatara i Aneta w krótkim czasie zdobyły uznanie publiczności i do tej pory mają w serwisie Youtube dziesiątki milionów wyświetleń. 

Dzięki temu Sławomira Zapałę dostrzegli producenci telewizyjni. Jesienią 2016 roku wziął udział w Tańcu z gwiazdami, w którym zajął siódme miejsce, zaś w maju 2017 w show Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Dotarł nawet do finału widowiska, w którym uplasował się na trzecim miejscu.

W tym samym czasie, 23 kwietnia, wydał singiel Miłość w Zakopanem, który okazał się strzałem w dziesiątkę. Do tej pory jest uznawany za największy hit 2017 roku. Promował on debiutancki album Sławomira, zatytułowany The Greatest Hits, który pokrył się w krótkim czasie platyną.

Dzięki temu został ogłoszony prowadzącym program Big Music Quiz, emitowany na początku w TVP2, zaś później przeniesionym na kanał TVP1. 

Życie prywatne Sławomira Zapały: żona, dziecko

Jego małżonką od kilku lat jest Magdalena „Kajra” Kajrowicz, która związana jest ze Sławomirem także zawodowo. Wspiera go wokalnie w chórkach oraz towarzyszy na scenie. Swego czasu w mediach pojawiły się spekulacje, że twórca hitu Miłość w Zakopanem jest o swoją żonę zazdrosny i dlatego m.in. nie pozwolił jej wziąć udziału w programie Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Para ma syna Kordiana, który urodził się 9 września 2016 roku. Jednak wiadomo o nim niewiele, ponieważ rodzice chronią swoją prywatność i bardzo rzadko opowiadają w wywiadach o życiu osobistym.

Jak zmieniał się Sławomir Zapała i jak wyglądał na początku kariery? Czy od zawsze miał wąsy? Tego dowiesz się, oglądając naszą galerię  

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BOJARSKA-FERENC, CHODAKOWSKA, LEWANDOWSKA, RUBIK, JĘDRZEJCZYK, SKURA… – ich wspaniałe figury, zdrowie, niesamowita energia, kreatywność to efekt wyrzeczeń, restrykcyjnych diet, a może dobrych genów? Nowa gwiazda modelingu KAROLINA PISAREK zdradza, czemu zawdzięcza sukces. Kierowca rajdowy LESZEK KUZAJ – ryzyko to jego specjalność! A także intrygująca historia JOGI oraz skąd się wzięło SPA.